כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

שליש גן עדן – סיפורי חתונות

את סיפורי החתונות של שליש גן עדן כבר אי אפשר לפספס, וכמעט לכל אחד יש חבר או חברה שמצאו זוגיות באמצעות האתר - עם למעלה מרבע מיליון הורדות לאפליקציית ההיכרויות שלנו, ואלפי זוגות שכבר התחתנו, ומצאו את החצי השני שלהם - שליש גן עדן הוא אתר ההיכרויות שמחתן הכי הרבה יהודים בישראל - בהתחייבות! חלק מהסיפורים המרגשים שלהם תוכלו לקרוא כאן :)
קודם 2 3 4 5 6 הבא
91-120 מתוך 1026
"לאחר שלושה וחצי חודשים של היכרות - זכינו להיכנס תחת חופה בקדושה.. זכינו להיכנס לביתנו המשותף.."
49 תגובות ו-7552 צפיות
"נכנסת יוצאת ולא באמת האמנתי שיכול לצאת מזה משהו. אחרי שזכיתי להכיר זוג מקסים שהצטלם לסרטון, החלטתי לנסות שוב ולתת לזה צ'אנס אמיתי.. חזרתי לאתר וראיתי שקיבלתי הודעה ב 3 בינואר בדיוק חודש לפני צילום הסרטון.."
42 תגובות ו-8842 צפיות
"למרות שלא הכי האמנתי בזה, החלטתי שוב להכנס לאפליקציה של שליש, ושם ראיתי התכתבות שכבר הייתה לאליאור ולי ומשום מה הופסקה והתמסמסה ואזרתי אומץ (ענק מבחינתי) ופניתי אליו..."
33 תגובות ו-8740 צפיות
"אני פיליפינית במקור.. מהר מאוד התאהבתי בישראל והרגשתי שהלב שלי שייך לעם היהודי. השתוקקתי וקיוויתי להיות חלק בלתי נפרד ממנו.. תמיד הרגשתי שיש בי ניצוץ יהודי, זכיתי לגלות אותו בארץ ולהתגייר.."
51 תגובות ו-6534 צפיות
"לסתיו, לעומת זאת היה ממש מזל... ופה הנס הפרטי שלנו מתחיל, רק התחלנו לצאת ולאחר שלושה דייטים משותפים, עברתי תאונת דרכים קשה שלאחריה הייתי צריכה לעבור תקופה של שיקום ארוך התאוששות והחלמה..."  
48 תגובות ו-6962 צפיות
"כל חיי הייתי נגד.. חשבתי שזה לא בשבילי.. בראש השנה הרגשתי שאין, דיי, הייתי מספיק לבד, הייתי בת 39 ועוד כ 4 חודשים חוגגת 40. החלטתי לנסות לפתוח פרופיל דווקא באתר שלכם. במטרה למצוא בחור טוב, אמיתי, רציני, שרוצה זוגיות ומשפחה.."
13 תגובות ו-3489 צפיות
תימן. הולנד. בת כהן. גר. רמת גן. סוסיא. גרושה+ 1. להמשיך?.. עם כל הסטיגמות והקלישאות שאפשר לומר - סיפור ההיכרות יוצא הדופן של שיר ואיתי!
23 תגובות ו-22585 צפיות
מה באמת ההחלטה הכי חשובה בחיים? ללמוד מקצוע? לפתוח עסק? להתחתן?? כמעט... התשובה בפנים >>
0 תגובות ו-859 צפיות
פותחים יום - שליש גן עדן - "האם באמת אפשר למצוא אהבה תוך כדי סווייפ ?" מחפשת חתן ? מחפש כלה ? אחרי שברשת 13 שמעו על הזוג המקסים הזה, גם הם לא נשארו אדישים.. חייבים לצפות!
0 תגובות ו-16969 צפיות
"לפוסט של אמילי הגיבו כמה נשים שאני בטוחה שגם להן יש לב טוב ואכפתי, שכתבו שהוא נשבר כשהן רואות את מצעד "היפהפיות הבודדות".. אני מכירה כמובן את הקשיים.. אבל.."
53 תגובות ו-9520 צפיות
"לאחר אין ספור ניסיונות ושידוכים בחרנו לתת לאתר הזדמנות. די מהר נוצר ביננו קליק.. בזכות האתר שבאמת מחתן הכי הרבה יהודים, זכינו להכיר אחד את השנייה ולהקים בית בישראל!"
36 תגובות ו-11337 צפיות
" לפעמים... גם אני מתעורר באמצע הלילה ושואל: "זה חלום או סיפור אמיתי?" ואז בחושך אני שומע צחוקים של תינוקת... ואני בוכה.. ומנגב את הדמעות... "כן - זה אמיתי!!" מזמור לתודה.. "
132 תגובות ו-16880 צפיות
אם פעם בתקופת התנ"ך ההיכרות הייתה מתרחשת ליד הבאר, כיום היא מתרחשת בכל זמן ומקום, בארץ ובעולם בהינף יד, באמצעות מסך חכם של טאץ', נוצר חיבור שכנראה לא היה יכול להתרחש בדרך אחרת מצד המציאות. והכל התחיל איך לא? בחיוך...
66 תגובות ו-59566 צפיות
"הכי חשוך לפני עלות השחר... לא האמנתי שייקח לי למעלה משליש חיים - למצוא את אהבת חיי... מזה שנים שהכרתי נשים לא מעטות, יצאתי, נפגשתי, ראינו, הפסקנו, המשכנו, סיימנו, חתכנו, קימבקנו, ותמיד זה לא היה זה..."
59 תגובות ו-8047 צפיות
לפעמים דווקא כשלא מצפים, שוכבים במיטה מול המסך, ושם מופיע מבלי שאנחנו יודעים החצי השני שלנו. החצי השני שילווה אותנו למשך כל החיים..
105 תגובות ו-13939 צפיות
"קיבלתי הודעה מאור, "חוזר בתשובה מתל-אביב, צמחוני(!)", וכן, גדול ממני ב7 שנים - כל הנ"ל היה רחוק מאוד מרשימת המכולת המפורטת שלי.. הסברתי לו שאני פחות בעניין והוא קצת התעקש.."
18 תגובות ו-4073 צפיות
נרשמתי לאתר אחרי הפצרות רבות מחברה שלי, היה לי מוזר להכיר מישהו דרך האינטרנט. הייתי רשומה בדיוק שעתיים, לא האמנתי שהאחד שלי קיים באתר, לא האמנתי שאמצא בחור איכותי, ואז הוא שלח לי הודעה.. 
12 תגובות ו-2731 צפיות
כמה חיכיתי לכתוב את המכתב הזה... תודה רבה לכם על הכל, בלי עזרתכם כנראה שלא הייתי פוגשת את בעלי שגר במקרה 10 דק' ממני :) .. 19.3.19 התחתנו ובאותו היום ביקרנו את אחותו של אלעד שילדה יום לפני החתונה בת מדהימה והכירה את בעלה גם דרך האתר..
57 תגובות ו-8748 צפיות
"זה היה נראה לנו כל כך מופרך, עד שנראה לי ששנינו כבר הדחקנו את זה די לגמרי. וכשאנו מנסים להיזכר איך היכרנו, מופיע ערפל סמיך, עם איזו מחשבה כגון- טוב, הלא היכרנו כבר הרבה מלפני הכל בעצם אז מה זה בעצם משנה..."
66 תגובות ו-9062 צפיות
"המסע שלי היה מאתגר.. אך אף פעם לא איבדתי את האמונה והתקווה.. אצלי זה התחיל מתפילה שאצליח למצוא את הזיווג שלי מבלי לבחון את המעטפת יתר על המידה.. פשוט התפללתי לה׳ שאזכה להכיר את האישיות והפנימיות שלו וזה מה שיקבע.."
78 תגובות ו-9198 צפיות
הכירו את ישראל, רווק 1.80, בן 31 מירושלים, כנר אירועים בינלאומי ומוזיקאי, בין היתר עובד כמורה לכינור ועוסק בתחומים שונים במוסיקה... אחת החוויות שהוא הכי מחכה לה היא לצרף מושב נוסף בטיסות שלו לאירועים בחו"ל.. הדרכון שלך בתוקף??
1 תגובות ו-581 צפיות
"האור זרח על מצחנו לאט לאט. האיר בעד לנתונים חיצוניים, אי הבנות ופחדים. מתעקש לדבר, לפתוח, להניח דברים על השולחן. ביחד, אולי לאט, אבל באחיזה בוטחת..." - אחד מסיפורי ההכרויות הכי מרגשים שקיבלנו - אתם פשוט חייבים לקרוא!
44 תגובות ו-6034 צפיות
בפוסט שפרסמה פנתה אמילי עמרוסי בכישרונה היחודי אל הרווקים, הרווקות, הגרושים, הגרושים והאלמנים והאלמנות ופירטה צעד אחר צעד איך כדאי להתכוונן ולמצוא זוגיות בעולם הווירטואלי שבו אנחנו חיים.. ואכן, עשרות זוגות שהכירו בשליש גן עדן הגיבו!
2 תגובות ו-11183 צפיות
"מה אני לא מספיק יפה? אני לא מספיק טובה? למה אתה לא מציע לי נישואים, אתה פוחד שאני אסרב לך? זה העניין?!".. "עניתי לה שאני לא מתחתן בגלל שאני בן להורים גרושים ולא מתאים לי לשלם מזונות. כשאני אחליט להתחתן זה יהיה רק.."
34 תגובות ו-28155 צפיות
תכירו את תמר לוין :) היא בת 32, במקור מקרני שומרון וכיום מתגוררת בגבעת שמואל.. היא מחפשת להכיר גבר שמח וכריזמטי שיודע מה הוא רוצה מעצמו, מסודר ועם לב טוב.
2 תגובות ו-1087 צפיות
הכירו את הודיה פרץ, רווקה, דתייה בת 35 מעץ אפרים, גננת בגן ילדים. קמה כל בוקר לגן באנרגיה של אהבה חום ונתינה.. מחפשת להכיר בחור דתי עם לב טוב ונעים שאוהב להנות מהחיים ומתמקד בטוב.. שיש לו רצון אמיתי וכנה לבנות בית ולהקים משפחה חמה ושמחה.
0 תגובות ו-834 צפיות
חייכנית ונעימה, בעלת אינטליגנציה רגשית גבוהה.. חובבת טיולים בארץ ובחו״ל, ניגון שירה ומופעי תרבות.. מחפשת להכיר בחור דתי איכותי, ערכי וציוני, שמחובר לארץ ישראל ולתורת ישראל. 
32 תגובות ו-35660 צפיות
אחותה של טליה הייתה בין הזוגות הראשונים שהכירו בשליש גן עדן.. ועכשיו, בפרוס עלינו השנה החדשה, הגיע הזמן שלה. אז - הכירו את טליה - נעימה ורגישה, מלאה בסבלנות, חום, אכפתיות ודאגה לזולת ולסביבה :)
1 תגובות ו-780 צפיות
"את הלבד מיציתי מזמן.. רוצה לחוות רגע של אושר אמיתי עם האחד שיהיה תמיד לצידי.. הילה, בת 37. רווקה דתייה, גרה בתל אביב, מנהלת מיתוג ושיווק.. אוהבת מאוד את הים ולטייל בטבע.. וגם סתם להיות בבית."
3 תגובות ו-640 צפיות
גם אנחנו בשליש צפינו והתרגשנו - צפו גם אתם בעוד סרטון מרגש וקורע לב של עמותת מקימי - מתוך חיפושים בגוגל של משפחות במשבר כלכלי, הדילמות, השאלות הקשות שמעבירות לנו את נקודות המשבר שעוברות אותן משפחות דרך המסך..  
2 תגובות ו-6374 צפיות
קודם 2 3 4 5 6 הבא
91-120 מתוך 1026