כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
מגזין
קודם 4 5 6 7 8 הבא
151-180 מתוך 727
שנינו הגענו אל האתר מהמלצה של חברים, ולשנינו זה הצליח כבר בניסיון השני. מהרגע הראשון ידענו מה הכיוון...
14 תגובות ו-1591 צפיות
היי לכולם, שמי שירה איצקוביץ (לוי), ובעלי נתן איצקוביץ היקר. גם אנחנו הכרנו באתר, נפגשנו תשע פגישות, אחרי חודשיים הגיעה הצעת הנישואין וארבעה חודשים אחרי זכינו לעמוד יחדיו תחת חופה וקידושין..
18 תגובות ו-3258 צפיות
ישר נוצר חיבור מעולה, עם כל פגישה נוספת הבנתי יותר ויותר שהוא בדיוק מה שחיפשתי, התאהבתי קשות.. וכעבור 11 חודשים הוא הציע לי נישואין :)
10 תגובות ו-2311 צפיות
בכנות מלאה, לא באמת האמנו כי נזכה דרכו להינשא, אך נסתרות ומופלאות דרכי השם, וההשתדלות תמיד מובילה להצלחה...
26 תגובות ו-2296 צפיות
זכינו להכיר זו את זה ולהתחיל חיים חדשים ונפלאים...
727 תגובות ו-1272 צפיות
על אף המרחק הפיזי בינינו, בין נתניה ליבנה החלטנו להתאמץ ולנסות. המאמץ השתלם, גילינו אחד את השניה, ושנינו הבנו שמכאן זה רק יתקדם ויבנה...
727 תגובות ו-1648 צפיות
גם אנחנו בשליש גן עדן, אחרי אלפי זוגות שהכירו והתחתנו דרך האתר, בודקים אפיק נוסף להיכרות - ספידייטינג של שליש גן עדן, או בקיצור ספידי-שליש!
70 תגובות ו-5177 צפיות
נריה נרשם המון זמן לפני והיה באתר תקופה די ארוכה שלא צלחה. המנוי שלו עמד להיגמר והוא היה על סף ייאוש. אני לעומתו, הייתי חדשה באתר, בקושי חודש וקצת עד לאותו יום שהבחור הראשון פנה אליי, שהיה למעשה -נריה.
2 תגובות ו-1244 צפיות
לפני שנה איבדתי בפתאומיות את האדם שתמיד תמך בי, אהב אותי, איבדתי את אבא שלי! חלמתי עליו ... שהוא שוכב על מיטה גדולה מחייך ואומר לי: ״עכשיו אני יכול לנוח !״.. לא הבנתי מה הפרוש, אבל שלושה ימים אחרי הבנתי בברור, הבחור שלי הציע לי הצעת נישואין מרגשת!!
19 תגובות ו-1564 צפיות
שנינו חשבנו שאין לנו מה להפסיד, עדיף לנסות... כבר בדייט הראשון שלנו היתה אווירה ותחושה טובה. מהר מאוד הבנו שהקשר שלנו הולך לכיוון של חתונה... נסתרות דרכי האל, אי אפשר לדעת היכן מחכה לנו הזיווג שלנו.
12 תגובות ו-1856 צפיות
מה הסיכוי ששלושה אחים מתוך משפחה אחת יתחתנו אחד אחרי השני תוך שנה אחת? ושלושתנו נכיר מתוך אתר הכרויות אחד...? מטורף הא?! זה בעצם הסיפור של המשפחה שלנו, ואתם - שליש גן עדן הייתם אפליקציית ה"וויז" שלנו לחיפוש ולסוף מסע הרווקות. למעשה בזכותכם הגענו ליעד.
151 תגובות ו-13419 צפיות
ב"ה נתקלנו אחד בשניה באתר (אחרי ארבע שנים שלי ושנה שלו) ומהר מאוד הבנו שתמו החיפושים.. לכל הרווקים והרווקות, מזכירים שאין ייאוש בעולם כלל!
16 תגובות ו-1392 צפיות
אז בזמן שאחותי לימור התחתנה דרכיכם, ליאב היה מאורס לעדן, ואני ניסיתי את מזלי באתר. 8 ימים אחרי החתונה של לימור, זכיתי להכיר את רעות.
3 תגובות ו-1109 צפיות
אחרי המון פגישות עם ובלי הילדים, נסיעות משותפות, חגים ושבתות יחד עם הילדים שלי וגם שלו החלטנו שהגיע הזמן. היו לי המון פחדים וחששות להתחתן אבל מאיר עזר לחומות האלו להיעלם. הוא לא ניסה לשבור אותן כדי להגיע אלי אלא פשוט היה לידי... והחומות נפלו מעצמן.
11 תגובות ו-3158 צפיות
הסיפור שלנו התחיל קצת לפני ההיכרות שלנו באתר. נתנאל עבד בבית הספר בו אמא שלי מלמדת. חברה של אמא שלי שלימדה גם היא בבית הספר והכירה אותו עוד קודם, ניסתה להכיר בינינו. נתנאל נענה בחיוב להצעה, אך מבחינתי זה לא היה רלוונטי באותו הזמן.
2 תגובות ו-667 צפיות
ואז הבנתי שאין דרך אחרת להכיר מאשר ליזום ולהיחשף. ואחרי שזכיתי להינשא, שכנעתי חברה להירשם, שגם היא לא הייתה מלכתחילה בעניין.. ועכשיו היא מאורסת דרכיכם ועוד חודש היא מתחתנת.
6 תגובות ו-1444 צפיות
עברנו דרך פתלתלה עד שהגענו לזה וברוך ה' הנס קרה וקורה. הכרנו לפני כשנה וחצי באתר. כשפתחתי פרופיל, הוא היה בין הראשונים ששלחתי להם הודעה. רק לאחר שנה הוא ענה לי.
3 תגובות ו-942 צפיות
אחרי המון דייטים כושלים היתה לי התלבטות... כעבור שבוע קיבלתי הודעה מאריאל.. מהדייט הראשון שארך 7 שעות הרגשתי שיש משהו שונה. שהוא לא כמו כולם, שכנראה מצאתי את האחד! תוך חודשיים התארסנו, ולאחר 10 חודשים עמדנו תחת החופה..
71 תגובות ו-5714 צפיות
כבר שמענו על כמה חברים קרובים שהתחתנו דרך השליש, ולכן החלטנו לנסות גם.. התחלנו לשוחח באתר ובאמת הרגשנו שיש פה משהו שונה.. נפגשנו, התלהבנו, התאהבנו ובדיוק אחרי 10 חודשים שיצאנו לראשונה, כבר עמדנו יחד תחת החופה..
26 תגובות ו-3148 צפיות
אחרי הרבה שנים של חיפושים ואינספור דייטים זכינו למצוא אחד את השנייה... מהניסיון שלנו למדנו שצריך להתאזר בסבלנות ולהמשיך לקוות לטוב, כי בסוף הוא עוד יגיע :)
41 תגובות ו-2929 צפיות
נרשמנו לאתר ואחר התנסות קצרה, גילינו שדווקא דרך האתר, החיפוש הקל עלינו ועזר לנו לקבל הצעות שקרובות ודומות לסטטוס שלנו... ב"ה פתחנו דרך חדשה יחד, לפרק ב' וזכינו לחבוק לפני חודשיים, תינוק חדש שהכניס המון אור ושמחה לחיינו...
18 תגובות ו-3306 צפיות
תמונה יכולה להעביר מי את באמת, מה אתה אוהב לעשות, ולא רק על המראה החיצוני. כשאמר קונפוציוס "תמונה אחת שווה אלף מילים", הוא היה יכול להביא כדוגמא פרופיל בשליש גן עדן.
1 תגובות ו-1054 צפיות
האמת אין לי מושג מה אני עושה פה... איכשהו תמיד הייתי רואה פרסומים של "שליש גן עדן" וזה היה עובר לי מאחורי הגב, כאילו לא מדבר אליי, עד שיום אחד ראיתי תמונה של זוג שהכיר באתר, והבחור היה מוכר לי..
20 תגובות ו-4108 צפיות
כשראיתי את התמונה שלו, הלב שלי החסיר פעימה. לפניו היו בחורים שחשבתי שנראו כמתאימים, אבל הפעם זה היה שונה. משהו בו פשוט קרא אלי. מההתחלה הרגשנו שיש בינינו חיבור טוב...
14 תגובות ו-2090 צפיות
בלי שליש גן עדן אין שום סיכוי שהמפגש בינינו היה קורה. שנינו שירתנו בתפקידים תובעניים בצבא בחילות שונים, ושום פלטפורמת היכרויות אחרת לא התאימה לנו. היום אנחנו נשואים בשמחה ואהבה גדולה, מרגישים שזה זיווג אמיתי משורש נשמתנו...
15 תגובות ו-1453 צפיות
הטלפון מצלצל ואת/ה מתבקש/ת לתרום לעמותה כלשהי, לאדם במצוקה ועוד, ניתנות אפשרויות לאופני תרומה שונים, כך שבאפשרותך לבחור מביניהם את המתאים לך. אדם נוקש בדלת, בא להתרים, הוא אומר מה המטרה שלשמה נחוצה התרומה – תרמת ?!
2 תגובות ו-598 צפיות
מה אפשר לעשות בדייט הראשון, שיגרום לכם להעביר את הזמן הקצר בעניין, בכיף, ובדיוק במידה? קבלו 10 מקומות שאפשר לצאת אליהם בדייט ראשון. כמובן שאפשר גם בהמשך הקשר!
5 תגובות ו-2216 צפיות
במהלך השבת, אבא שלי קיבל דום לב, התחלתי לצרוח והארוס שלי שניסה לסייע לו, אחז בו עד שהוא נפטר בזרועותיו. אבי נפטר מצער, מאז מותו של אחי, הלב שלו נשבר ולא יכל היה לשאת את הצער ואת הכאב.
44 תגובות ו-2751 צפיות
וואוו אז מאיפה מתחילים... הכרנו בתחילת אוקטובר הורדתי את האפליקציה לפלאפון ולא ממש האמנתי שאמצא את שאהבה נפשי... מתוך כמה הודעות שקיבלתי הייתה את ההודעה של שחר... משהו בו הרגיש לי אחרת...
60 תגובות ו-4371 צפיות
ההיכרות בינינו היתה קצרה יחסית. תוך ארבעה ימים כבר יצרנו קשר טלפוני, ולאחר שלושה וחצי חודשים הגיעה הצעת הנישואים המרגשת. בשבח והודאה ל ה' יתברך התחתנו בספטמבר האחרון...
26 תגובות ו-2699 צפיות
קודם 4 5 6 7 8 הבא
151-180 מתוך 727