כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
מגזין
קודם 4 5 6 7 8 הבא
151-180 מתוך 735
יצא לי באמת להכיר אנשים טובים ואיכותיים בדרך. וכמובן את הטוב מכולם - את בעלי! אין ספק שרק בזכות האתר יצא לנו להיפגש!
735 תגובות ו-1230 צפיות
זהו סיפור אישי, שמתוכו הייתי רוצה להציע מספר הצעות בהתנהלות שלנו באתר, אני פונה לעצמי לא פחות ואף יותר, משאני פונה אליכם. חטאתי בדברים אלו לא פעם ולא פעמיים, וכעת אני עושה תשובה...
12 תגובות ו-4426 צפיות
לא היינו יכולים (כנראה) להפגש בשום נסיבות אחרות. בקיצור חסדי ה'... תודה רבה לפלטפורמה הנהדרת הזו להרחבת מעגל ההיכרויות.
12 תגובות ו-1406 צפיות
תוך יומיים נפגשנו והקליק בינינו נוצר בצורה מיידית. לאחר הדייט הראשון, נפגשנו שוב יום למחרת ומאז אנחנו יחד... עמדנו מתחת לחופה עם תחושת אושר שלעולם לא הרגשנו קודם.
735 תגובות ו-1606 צפיות
כשהכרתי את יואל הבנתי שבית הוא דבר ששום אדריכל לא יוכל לבנות. בית הוא הרגשת ביטחון. אין ספק ששנינו מצאנו את הבית שלנו... בזכותכם שליש גן עדן.
735 תגובות ו-1314 צפיות
אתם מכירים כבר את כל ההתחלות של המכתבים ששולחים לשליש שפותחים במילים: "לא האמנתי שזה יקרה... והייתי סקפטית ממש..." וקשה להאמין שכולם הרגישו אותו דבר, אז מצטערת לבשר, אבל זה בדיוק הסיפור שלי..
24 תגובות ו-3133 צפיות
הדרך למציאת הזיווג הנכון הייתה ארוכה... אך בסופה זה קרה... ב"ה הצלחנו ומצליחים לעמוד באתגרים והכל באהבה גדולה!
735 תגובות ו-1923 צפיות
שנינו הגענו אל האתר מהמלצה של חברים, ולשנינו זה הצליח כבר בניסיון השני. מהרגע הראשון ידענו מה הכיוון...
14 תגובות ו-1635 צפיות
היי לכולם, שמי שירה איצקוביץ (לוי), ובעלי נתן איצקוביץ היקר. גם אנחנו הכרנו באתר, נפגשנו תשע פגישות, אחרי חודשיים הגיעה הצעת הנישואין וארבעה חודשים אחרי זכינו לעמוד יחדיו תחת חופה וקידושין..
18 תגובות ו-3327 צפיות
ישר נוצר חיבור מעולה, עם כל פגישה נוספת הבנתי יותר ויותר שהוא בדיוק מה שחיפשתי, התאהבתי קשות.. וכעבור 11 חודשים הוא הציע לי נישואין :)
10 תגובות ו-2370 צפיות
בכנות מלאה, לא באמת האמנו כי נזכה דרכו להינשא, אך נסתרות ומופלאות דרכי השם, וההשתדלות תמיד מובילה להצלחה...
26 תגובות ו-2354 צפיות
זכינו להכיר זו את זה ולהתחיל חיים חדשים ונפלאים...
735 תגובות ו-1343 צפיות
על אף המרחק הפיזי בינינו, בין נתניה ליבנה החלטנו להתאמץ ולנסות. המאמץ השתלם, גילינו אחד את השניה, ושנינו הבנו שמכאן זה רק יתקדם ויבנה...
735 תגובות ו-1711 צפיות
גם אנחנו בשליש גן עדן, אחרי אלפי זוגות שהכירו והתחתנו דרך האתר, בודקים אפיק נוסף להיכרות - ספידייטינג של שליש גן עדן, או בקיצור ספידי-שליש!
70 תגובות ו-5314 צפיות
נריה נרשם המון זמן לפני והיה באתר תקופה די ארוכה שלא צלחה. המנוי שלו עמד להיגמר והוא היה על סף ייאוש. אני לעומתו, הייתי חדשה באתר, בקושי חודש וקצת עד לאותו יום שהבחור הראשון פנה אליי, שהיה למעשה -נריה.
2 תגובות ו-1293 צפיות
לפני שנה איבדתי בפתאומיות את האדם שתמיד תמך בי, אהב אותי, איבדתי את אבא שלי! חלמתי עליו ... שהוא שוכב על מיטה גדולה מחייך ואומר לי: ״עכשיו אני יכול לנוח !״.. לא הבנתי מה הפרוש, אבל שלושה ימים אחרי הבנתי בברור, הבחור שלי הציע לי הצעת נישואין מרגשת!!
19 תגובות ו-1630 צפיות
שנינו חשבנו שאין לנו מה להפסיד, עדיף לנסות... כבר בדייט הראשון שלנו היתה אווירה ותחושה טובה. מהר מאוד הבנו שהקשר שלנו הולך לכיוון של חתונה... נסתרות דרכי האל, אי אפשר לדעת היכן מחכה לנו הזיווג שלנו.
12 תגובות ו-1929 צפיות
מה הסיכוי ששלושה אחים מתוך משפחה אחת יתחתנו אחד אחרי השני תוך שנה אחת? ושלושתנו נכיר מתוך אתר הכרויות אחד...? מטורף הא?! זה בעצם הסיפור של המשפחה שלנו, ואתם - שליש גן עדן הייתם אפליקציית ה"וויז" שלנו לחיפוש ולסוף מסע הרווקות. למעשה בזכותכם הגענו ליעד.
149 תגובות ו-13493 צפיות
ב"ה נתקלנו אחד בשניה באתר (אחרי ארבע שנים שלי ושנה שלו) ומהר מאוד הבנו שתמו החיפושים.. לכל הרווקים והרווקות, מזכירים שאין ייאוש בעולם כלל!
16 תגובות ו-1474 צפיות
אז בזמן שאחותי לימור התחתנה דרכיכם, ליאב היה מאורס לעדן, ואני ניסיתי את מזלי באתר. 8 ימים אחרי החתונה של לימור, זכיתי להכיר את רעות.
3 תגובות ו-1183 צפיות
אחרי המון פגישות עם ובלי הילדים, נסיעות משותפות, חגים ושבתות יחד עם הילדים שלי וגם שלו החלטנו שהגיע הזמן. היו לי המון פחדים וחששות להתחתן אבל מאיר עזר לחומות האלו להיעלם. הוא לא ניסה לשבור אותן כדי להגיע אלי אלא פשוט היה לידי... והחומות נפלו מעצמן.
11 תגובות ו-3209 צפיות
הסיפור שלנו התחיל קצת לפני ההיכרות שלנו באתר. נתנאל עבד בבית הספר בו אמא שלי מלמדת. חברה של אמא שלי שלימדה גם היא בבית הספר והכירה אותו עוד קודם, ניסתה להכיר בינינו. נתנאל נענה בחיוב להצעה, אך מבחינתי זה לא היה רלוונטי באותו הזמן.
2 תגובות ו-718 צפיות
ואז הבנתי שאין דרך אחרת להכיר מאשר ליזום ולהיחשף. ואחרי שזכיתי להינשא, שכנעתי חברה להירשם, שגם היא לא הייתה מלכתחילה בעניין.. ועכשיו היא מאורסת דרכיכם ועוד חודש היא מתחתנת.
6 תגובות ו-1518 צפיות
עברנו דרך פתלתלה עד שהגענו לזה וברוך ה' הנס קרה וקורה. הכרנו לפני כשנה וחצי באתר. כשפתחתי פרופיל, הוא היה בין הראשונים ששלחתי להם הודעה. רק לאחר שנה הוא ענה לי.
3 תגובות ו-983 צפיות
אחרי המון דייטים כושלים היתה לי התלבטות... כעבור שבוע קיבלתי הודעה מאריאל.. מהדייט הראשון שארך 7 שעות הרגשתי שיש משהו שונה. שהוא לא כמו כולם, שכנראה מצאתי את האחד! תוך חודשיים התארסנו, ולאחר 10 חודשים עמדנו תחת החופה..
71 תגובות ו-5778 צפיות
כבר שמענו על כמה חברים קרובים שהתחתנו דרך השליש, ולכן החלטנו לנסות גם.. התחלנו לשוחח באתר ובאמת הרגשנו שיש פה משהו שונה.. נפגשנו, התלהבנו, התאהבנו ובדיוק אחרי 10 חודשים שיצאנו לראשונה, כבר עמדנו יחד תחת החופה..
26 תגובות ו-3195 צפיות
אחרי הרבה שנים של חיפושים ואינספור דייטים זכינו למצוא אחד את השנייה... מהניסיון שלנו למדנו שצריך להתאזר בסבלנות ולהמשיך לקוות לטוב, כי בסוף הוא עוד יגיע :)
41 תגובות ו-2993 צפיות
נרשמנו לאתר ואחר התנסות קצרה, גילינו שדווקא דרך האתר, החיפוש הקל עלינו ועזר לנו לקבל הצעות שקרובות ודומות לסטטוס שלנו... ב"ה פתחנו דרך חדשה יחד, לפרק ב' וזכינו לחבוק לפני חודשיים, תינוק חדש שהכניס המון אור ושמחה לחיינו...
18 תגובות ו-3368 צפיות
תמונה יכולה להעביר מי את באמת, מה אתה אוהב לעשות, ולא רק על המראה החיצוני. כשאמר קונפוציוס "תמונה אחת שווה אלף מילים", הוא היה יכול להביא כדוגמא פרופיל בשליש גן עדן.
1 תגובות ו-1167 צפיות
האמת אין לי מושג מה אני עושה פה... איכשהו תמיד הייתי רואה פרסומים של "שליש גן עדן" וזה היה עובר לי מאחורי הגב, כאילו לא מדבר אליי, עד שיום אחד ראיתי תמונה של זוג שהכיר באתר, והבחור היה מוכר לי..
20 תגובות ו-4181 צפיות
קודם 4 5 6 7 8 הבא
151-180 מתוך 735