כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

הסגולה הבדוקה לדייטים של יערה!!

"באופן אישי אני לא מאמינה כל כך בסגולות, אבל בכל זאת במשך השנים יצא לי לעשות כמה וכמה סגולות לזיווג... אבל את הסגולה הכי בדוקה לזיווג שיצא לי להתקל בה - אני פשוט לא יכולה לעשות. על הסגולה הזאת לא שמעתי בשום מקום, נתקלתי בה במקרה..."
יערה יפרח | פורסם: 11/04/22 13:26

נתקלתי בסגולה הזאת במקרה.

באופן אישי אני לא מאמינה כל כך בסגולות, אבל בכל זאת במשך השנים יצא לי לעשות כמה וכמה סגולות לזיווג. תפילה בעמוקה (האיזור מקסים, שילבתי עם טיול), שתיה מגביע היין בחתונה (סגולה בעיקר לחטוף וירוסים אם תשאלו אותי), שני-רביעי-שני (או להפך) אצל הרבי מזוויעל (כי היה ממש קל"ב), ופעם אפילו הצדקתי את השורשים המרוקאיים שלי והדלקתי נרות לרבי שמעון במשך 40 ימים. אבל את הסגולה הכי בדוקה לזיווג שיצא לי להתקל בה - אני פשוט לא יכולה לעשות. על הסגולה הזאת לא שמעתי בשום מקום, נתקלתי בה במקרה.

המעיל האפור של סיוון - 

מדי פעם הייתי משאילה משהו לחברה לקראת דייט - חולצה, תיק, צעיף, שרשרת. וכמעט בכל המקרים (אבל ממש) הדייט הזה הוביל לחתונה.

ככה שכשסיון התקשרה אלי ערב קריר אחד בשנה שעברה ואמרה שהיא בדרך לאיזה דייט ראשון אבל ממש קר בחוץ ושאלה אם היא יכולה לבוא לקחת ממני מעיל - אמרתי לה שתבוא בכיף, אבל שתיקח בחשבון שהיא כנראה תתחתן עם הבחור הזה.אז היא צחקה ולקחה מעיל אפור, ויצאה לדייט שלה.

הסגולה שלך עובדת!! 

כשהיא שלחה לי שנה אחרי את התמונה המסורתית עם טבעת האירוסין, היא רק כתבה לי: "הסגולה שלך עובדת". אז היום אני בעיקר מתרגשת כי אחת החברות הכי טובות שלי מתחתנת עם בחור מהמם, ושמחה שאחוזי ההצלחה של הסגולה שלי נשמרים, אבל גם תוהה אם למישהו יש רעיון לאיזו התחכמות הלכתית שתאפשר לי לשאול מעצמי בגדים לדייטים... 🤔

מזל טוב - Sivan Terem !! אוהבת אותך ❤️❤️❤️ 

*דרך אגב, הם הכירו בשליש גן עדן. אז עם כל הכבוד לזכויות שלי בשידוך הזה, נראה לי שלהם יש יותר 🙂

>> לכרטיס של יערה בשליש גן עדן - לחצו כאן >>

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

נתקלתי בסגולה הזאת במקרה.

באופן אישי אני לא מאמינה כל כך בסגולות, אבל בכל זאת במשך השנים יצא לי לעשות כמה וכמה סגולות לזיווג. תפילה בעמוקה (האיזור מקסים, שילבתי עם טיול), שתיה מגביע היין בחתונה (סגולה בעיקר לחטוף וירוסים אם תשאלו אותי), שני-רביעי-שני (או להפך) אצל הרבי מזוויעל (כי היה ממש קל"ב), ופעם אפילו הצדקתי את השורשים המרוקאיים שלי והדלקתי נרות לרבי שמעון במשך 40 ימים. אבל את הסגולה הכי בדוקה לזיווג שיצא לי להתקל בה - אני פשוט לא יכולה לעשות. על הסגולה הזאת לא שמעתי בשום מקום, נתקלתי בה במקרה.

המעיל האפור של סיוון - 

מדי פעם הייתי משאילה משהו לחברה לקראת דייט - חולצה, תיק, צעיף, שרשרת. וכמעט בכל המקרים (אבל ממש) הדייט הזה הוביל לחתונה.

ככה שכשסיון התקשרה אלי ערב קריר אחד בשנה שעברה ואמרה שהיא בדרך לאיזה דייט ראשון אבל ממש קר בחוץ ושאלה אם היא יכולה לבוא לקחת ממני מעיל - אמרתי לה שתבוא בכיף, אבל שתיקח בחשבון שהיא כנראה תתחתן עם הבחור הזה.אז היא צחקה ולקחה מעיל אפור, ויצאה לדייט שלה.

הסגולה שלך עובדת!! 

כשהיא שלחה לי שנה אחרי את התמונה המסורתית עם טבעת האירוסין, היא רק כתבה לי: "הסגולה שלך עובדת". אז היום אני בעיקר מתרגשת כי אחת החברות הכי טובות שלי מתחתנת עם בחור מהמם, ושמחה שאחוזי ההצלחה של הסגולה שלי נשמרים, אבל גם תוהה אם למישהו יש רעיון לאיזו התחכמות הלכתית שתאפשר לי לשאול מעצמי בגדים לדייטים... 🤔

מזל טוב - Sivan Terem !! אוהבת אותך ❤️❤️❤️ 

*דרך אגב, הם הכירו בשליש גן עדן. אז עם כל הכבוד לזכויות שלי בשידוך הזה, נראה לי שלהם יש יותר 🙂

>> לכרטיס של יערה בשליש גן עדן - לחצו כאן >>

יערה יפרח, 11/04/22 13:26
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

תשאילי למישהי בגד למשך חודשיים לדוגמא ותשאילי ממנה בתוך הזמן של ההשאלה .לדייט שיצא לך ואולי .....

! דווח למנהל האתר

בבחינת: המתפלל על חבירו נענה תחילה...

! דווח למנהל האתר

כל הכבוד,אכן סגולהה מעולהההheart

! דווח למנהל האתר

נראה לי-שזה עובד. היצה איזו חברה לבת שלי שבמשך 3 חודשים היתה משאילה  

ואותי כבר הרגיז. מזה היא  משתכרת טןב למ ה היא משאילה . ופתאום הפתיעיה אותנו בהזמנה.  יפה  בהצלחה

! דווח למנהל האתר

כ"כ מחזק שזו סגולה גדולה (מכיר בגרסת השאלת לבנים של מישהי שהתחתנה) ולא הבנתי כנראה ; את רוצה להשאיל גם לעצמך בגדים לדייטים/לשאול מאחרים בגדים לדייטים ומה הבעיה ההלכתית פה? 

! דווח למנהל האתר

במקום כל היום לחפש סגולות תפסיקו לחפש את המושלם ולחיות בדמיון וסרט רבותינו התחתנו בפשטות בלי בלבולי שכל מיותרים

! דווח למנהל האתר

תחליפי מקצוע ותתחתני

! דווח למנהל האתר

תסבירו בבקשה מה הסגולה .😇

! דווח למנהל האתר

מהממת! שתזכי גם את לפגוש את האחד שלך

! דווח למנהל האתר

יפה אחלה סגולה אשרי המאמין 

! דווח למנהל האתר

אני סגולה בפני עצמה,כל בחורה שיוצאת איתי וזה לא עובד מתחתנת מיד עם הבחור הבא בתור עניין של חודשים ספורים עד שנה,בדוק ומנוסה לא צוחק!

! דווח למנהל האתר

הסגולה הכי טובה זה להתחזק באמונה!

כמו בפרנסה זה קשה כמו קריעת ים סוף , העיניין הוא לא שיש משהו שקשה לקב"ה , אלא לנו , שכיבכול זה נראה דברים שבכוח שלנו להחליט , (איזו עבודה , איזו אישה/איש) ובכל זאת הקדוש ברוך הוא , הוא זה שמחליט את הדברים האלו!

אמן שנזכה בקרוב לגאולה כללית ופרטים אמן! 😌🙂

! דווח למנהל האתר

פרטית*

! דווח למנהל האתר

שליש. גן.  עדן.  אני. רוצה. שתיתקשרו. אלי. אביגיל. דמתי

! דווח למנהל האתר

ראיתי את זה גם, זה נכוןheart​​​​​

! דווח למנהל האתר

זה בתנאי שתשלמו כסף.. כמו לשדכן/שדכנית.. ורק אז תוכלו לראות הודעה בשליש גן עדן..

! דווח למנהל האתר