כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

עוד מחכה לאחד!

איך לייצר תקשורת וחברות טובה? איזו חוויה זוגית תרצי לעשות ביחד? למה זוגיות? מה אבד לך? דייט ראשון, איך שוברים את המבוכה? הכירו את שיראל :) 
נעים להכיר - שיראל | פורסם: 16/03/22 13:08

הכירו את שיראל המקסימה, רווקה, דתיה לאומית, בת 29.

במקור מפתח תקווה וכיום מתגוררת בגבעת שמואל. בוגרת תואר ראשון במדעי המחשב ועובדת כמתכנתת בפיתוח תוכנה ובניית אתרים. אינטליגנטית ויצירתית, רחבת אופקים, אוהבת ללמוד, לדעת ולהבין דברים לעומק.

צנועה, עדינה ונעימה, קשובה ורגישה לזולת ולסביבה. בעלת ביטחון עצמי וחוש הומור, מאירת פנים וטובת לב, סבלנית ומכילה. חמה ומשפחתית, אוהבת לשמח לתת ולעזור.

נהנית לקרוא ולצפות בסרטי דרמה וקומדיה. אוהבת מוזיקה טובה, משחקי קופסא, נופים פסטורליים ומקומות חדשים ומעניינים.

מחפשת בן זוג דתי לאומי, סובלני וליברלי, בעל ביטחון עצמי וחוש הומור ויחד עם זאת עניו, עדין וצנוע, עם עיניים טובות, רוך וחיוך ביישני, ג'נטלמן אמיתי, חם ומשפחתי, חכם עמוק ואמפתי. שיש לו רצון לבנות בית מלא באהבה, שמחה, צחוק וחמימות.

אז מה גורם לך סיפוק ונחת?

לעשות דברים עם משמעות, מעשה טוב, דברים שישארו פה גם אחרינו.

מה המוטו שלך בחיים?

להשתדל לחיות את הרגע, לחשוב חיובי, לעשות לפחות מעשה טוב אחד ביום.

למה זוגיות? מה אבד לך?

All we need is love love love is all we need ♪ ♫ ♬

למה דווקא שליש גן עדן? מכירה באופן אישי אנשים שהכירו שם.. ?

עדין לא, אבל אני רוצה להיות המישהי שאנשים יכירו באופן אישי שהכירה משם ולעבור ממדור 'נעים להכיר' למדור 'הכירו באתר', אני ארגיש הרבה פחות מובכת לפרסם פוסט תודה מאשר את פוסט ההיכרות הזה. :)

איזה פרופיל באתר, גורם לך לחייך?

כתיבה אינטליגנטית, אותנטית ונעימה.

חיוך ביישני וקצת שובב, עיניים מאירות שמשדרות טוב לב, כנות, רוך וענווה.

מה התכונות שחשובות לך בבחירת בן זוג?

בחור שיש בו שילוב של ביטחון עצמי, אסרטיביות וחוש הומור יחד עם עדינות, צניעות וענווה.טוב לב, בעל אופי חם ומשפחתי, נאמן וישר, אמפתי, גמיש, מכיל ותומך, חכם, אינטליגנט ועמוק, רגוע, סבלני, רומנטיקן וג'נטלמן.

מה הדבר הכי מפתיע שאנחנו לא יודעים עלייך?

טיילתי כמה חודשים בניו זילנד.

מה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי?

אוהבת לצפות בעיקר בדרמות וקומדיות - או לבכות או לצחוק לקרוא הכל - ספרים, מאמרים, כתבות, ויקיפדיה..מעדיפה טיולי טבע ונופים על שופינג וקניונים וערב רגוע עם משפחה וחברים על פני אירועים המוניים.

איזו תכונה הכי בולטת אצלך?

זה לא כל כך אובייקטיבי להעיד על עצמי, אבל ברור לי שאהיה בת זוג ואמא מאד מסורה ומשפחתית.

מה השיר שמתנגן בפלייליסט שלך?

הפלייליסט שלי דיי מגוון, אני לא אומרת לא למוזיקה טובה מכל ז'אנר שהוא, אפשר למצוא אצלי שירים של Lykke Li, Keane, עקיבא, bon jovi, אברהם פריד, abba, שלומי שבת, julio Iglesias, ריטה ועוד..

איזה ספר קראת לאחרונה/ סרט מרתק ראית לאחרונה?

The Truman show - זה סרט מאד ישן, אני משום מה צפיתי בו רק לאחרונה.. והוא בהחלט מרתק ומעורר מחשבה.

דייט ראשון, איך שוברים את המבוכה?

מנסים למצוא את המשותף ביננו, ככה ששנינו נרגיש בנח.

איך לייצר תקשורת וחברות טובה?

לדבר על דברים, לשתף ברגשות, להקשיב באמת, לקרוא ולהרגיש את הצד השני ואת מה שנאמר בלי מילים.

מהי זוגיות טובה בעינייך?

זוגיות שמבוססת על כימיה, תשוקה, תקשורת טובה, מחוייבות וחברות אמת, לאהוב באמת זה לראות את האחר ולהיות שם אחד בשביל השניה לא רק בזמנים טובים.

איזו חוויה זוגית תרצי לעשות ביחד?

אני רוצה שתמיד נצחק יחד - שיהיה לנו חוש הומור משותף, שנוכל גם לנהל שיחות עומק ולהתייעץ אחד עם השניה, שנצא לטייל הרבה, נרכב על אופניים ונעשה הליכות לאורך החוף (או כל ספורט חווייתי אחר), נבשל יחד, נשב יחד לשחק עם הילדים שלנו ונזדקן יחד עד 120.

האם זה אתה?

חושב ששיראל יכולה להתאים לך?

<< שלח הודעה וגלה אם יש התאמה. הקישור לכרטיס של שיראל בלחיצה כאן >>

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הכירו את שיראל המקסימה, רווקה, דתיה לאומית, בת 29.

במקור מפתח תקווה וכיום מתגוררת בגבעת שמואל. בוגרת תואר ראשון במדעי המחשב ועובדת כמתכנתת בפיתוח תוכנה ובניית אתרים. אינטליגנטית ויצירתית, רחבת אופקים, אוהבת ללמוד, לדעת ולהבין דברים לעומק.

צנועה, עדינה ונעימה, קשובה ורגישה לזולת ולסביבה. בעלת ביטחון עצמי וחוש הומור, מאירת פנים וטובת לב, סבלנית ומכילה. חמה ומשפחתית, אוהבת לשמח לתת ולעזור.

נהנית לקרוא ולצפות בסרטי דרמה וקומדיה. אוהבת מוזיקה טובה, משחקי קופסא, נופים פסטורליים ומקומות חדשים ומעניינים.

מחפשת בן זוג דתי לאומי, סובלני וליברלי, בעל ביטחון עצמי וחוש הומור ויחד עם זאת עניו, עדין וצנוע, עם עיניים טובות, רוך וחיוך ביישני, ג'נטלמן אמיתי, חם ומשפחתי, חכם עמוק ואמפתי. שיש לו רצון לבנות בית מלא באהבה, שמחה, צחוק וחמימות.

נעים להכיר - שיראל, 16/03/22 13:08
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

הלוואי ומהפה שלך לבורא עולם שכל מה שאנחנו רוצים נמצא אמן

! דווח למנהל האתר