הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

שאלות ותשובות

 

למי האתר מיועד?

שליש גן עדן – היכרויות לדתיים ולשומרי מסורת, כשמו כן הוא. האתר מיועד לאנשים איכותיים ורציניים, יהודיים דתיים או שומרי מסורת שמחפשים אהבה, קשר רציני וחתונה.


איך נרשמים לאתר?

בצד שמאל של עמוד הבית יש כפתור של "הרשמה חינם" – ההרשמה דורשת מספר פרטים בסיסיים: שם, דואר אלקטרוני, סיסמא לאתר, תאריך לידה, מגדר. וזהו. נרשמת לאתר! ההרשמה אורכת פחות מדקה. אם הנך כבר באתר, נשמח אם תספר/י לחברים על האתר, כידוע, המתפלל על חברו נענה תחילה. ולכן , אם כולם ידאגו לכולם יהיה פה מאגר של כל מחפשי הקשר הרציני בישראל וכל אחד ואחת יוכלו למצוא את הזיווג במהרה.


אין לי דוא"ל (אימייל), אפשר להירשם בלי?

כן. יש אפשרות גם לבחור בכפתור "הרשמה באמצעות פייסבוק". בלחיצה על כפתור זה, ההרשמה מתבצעת אוטומטית עם פרטי הפייסבוק שלך – השם שלך והגיל שלך. כמובן שאת שאר הפרטים בפרופיל יהיה צורך לערוך באופן עצמאי דרך "עריכת הפרופיל". לאחר שנרשמת באמצעות הפייסבוק, יהיה ניתן להיכנס לאתר שליש גן עדן בכל עת דרך פרטי הכניסה שלך לפייסבוק – דוא"ל / טלפון וסיסמת פייסבוק.


האם ההרשמה לאתר כרוכה בתשלום?

לא! ההרשמה לשליש גן עדן היא בחינם. כמו כן ניתן לעשות עוד המון פעולות בחינם: לערוך את הפרופיל שלך, לצפות בפרופילים אחרים, לשלוח השתדלות שניתנת לקריאה לכל המשתמשים וכן לשלוח ולקבל הודעות טקסט מכל המשתמשים. כדי לקרוא את ההודעות באתר, יש צורך שאחד מבין שני המשתמשים שמדברים יהיה מנוי בתשלום (vip). מנוי זה מאפשר לך לקרוא את כל ההודעות שנשלחות אליך, וכן שכל המשתמשים יוכלו לקרוא את ההודעות שלך. כמו כן אנו מתכוונים להשיג מבצעים והטבות לחברי המנוי בשווי של יותר מסכום המנוי כולו.

 

מצאתי את שאהבה נפשי  באתר, כיצד אפשר למחוק את כרטיסי?

במידה והקשר רק התחיל, ניתן להקפיא את הכרטיס ב"עריכת פרופיל" לשונית "החשבון שלי", ושם לחיצה על "הקפאת חברות". בהקפאה, לא רואים אותך באתר כך שלא יכולים לפנות אליך, לצפות בך, או לראות הודעות ששלחת. הקפאה תקפה לחצי שנה ואפשר בכל עת להיכנס שוב לאתר ולהפשיר את הכרטיס כדי לחזור לפעילות באתר.

מחיקת הכרטיס לחלוטין מתבצעת דרך שירות הלקוחות של האתר. אפשר לפנות אלינו בטלפון 08-6519660 או ב"צור קשר" שמופיע בצד שמאל באתר, או בהודעה לכתובת המייל support@date4dos.co.il. לאחר הסרת כרטיס, אין אפשרות להחזיר את הפרטים המחוקים לאתר.


הוספתי תמונה וטקסט  וכתוב עליהם "ממתין לאישור מערכת", מה הכוונה?

כדי לשמור על האתר שלנו טוב ואיכותי, כל טקסט ותמונה שעולים לאתר, עוברים אישור מערכת. האישורים מתבצעים מספר פעמים ביום כך שבטח תכף גם הפרטים שלך יאושרו.


אני לא מסתדר/ת  עם מחשבים, האם האתר מתאים לי?

האתר מתאים במיוחד למי שלא מסתדר עם מחשבים. בצד ימין נמצא סרגל כלים ובו כל האפשרויות ליצור קשר עם אנשים באתר: מי שלח לך הודעות, מי צפה בכרטיס שלך, מי פנה אליך, ומי חייך אליך J  בכוונה בנינו את האתר כך שיהיה הכי ידידותי שאפשר, על מנת לעזור לך למצוא אהבה בצורה הכי מהירה, קלה ונכונה.

 

מה זה השתדלות?

"השתדלות" זהו טקסט מוכן ומובנה שמשתמש יכול לשלוח למשתמש אחר, ההשתדלות ניתנת לקריאה גם כאשר שני הצדדים אינם מנויים. אנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שזיווגו של אדם נקבע לו משמיים ארבעים יום לפני לידתו. אך על כל אחד לעשות "השתדלות" על מנת למצוא את זיווגו. כמובן שההשתדלות הכי בסיסית היא להירשם לאתר! וההשתדלות הכי גדולה שנוכל לעשות לחברינו הוא לספר להם על האתר או לשתף את האתר בפייסבוק. מי יודע אולי נזכה בשליש גן עדן ואפילו לא נדע על זה.

 

מה ההבדל בין הודעות  לצ'ט?

אין הבדל! אלו שתי דרכים שונות להציג את אותה הודעה. לחלק מהמשתמשים נוח יותר להשתמש בצ'ט וכך לראות את ההתכתבות כמו שיחה, במיוחד כאשר מתכתבים עם מי שבאותו רגע מחובר לאתר. לחלק מהמשתמשים נוח יותר להתכתב דרך ההודעות בדואר. בכל מקרה, כל ההודעות שנשלחו דרך הצ'ט נשמרות גם בתיבות ההודעות הרגילות.

 

מה זה חיוך?

חיוך זה דרך נוספת באתר ליצור קשר עם משתמש/ת שנראה לך מתאים. כדי לחייך עליך ללחוץ על החיוך הירוק (באפליקציה יש ללחוץ על לייק). אותו אדם שחייכת אליו, יראה את השם שלך ברשימת "חייכו אליי". חייכו אליך? מעולה! עכשיו אפשר לשלוח הודעה למי שחייך אליך, ולהתחיל איתו שיחה. בהצלחה!

 

מהו גודל התמונה  המומלץ?

גודל התמונה המומלץ, הינו בגובה 267 פיקסל על רוחב 220 פיקסל. זהו גודל התמונות שמוצגות בכרטיסים פתוחים. אם התמונה שלך נמתחת בתצוגה, אפשר לחתוך אותה כדי שתתאים לרזולוציה הזו.

 

מה זה שאלון אופי,  ומה מטרתו?

שאלון אופי בא לתת לנו קצת יותר מהמידע הבסיסי שיש באתרי הכרויות אחרים. בשאלון יש לסמן את המספר שמתאים לך בהגדרה המסוימת. לא חובה למלא אותו ואפשר למלא רק את חלקו. השאלון מתאים רק למי שמתחבר אליו.

 

מהו המגזין ולמי  הוא מיועד?

המגזין מיועד לכולם! גם למי שאינו חבר באתר. במגזין אפשר להתעדכן בחדשות חשובות, טיולים מעניינים, מוזיקה ועוד. בנוסף, במגזין יש חלק מהסיפורים של הזוגות שהכירו באתר, כדאי להסתכל ולקבל השראה. כמו כן גם חברי האתר יכולים לכתוב מאמרים, תוכלו לשלוח אלינו ונפרסם בשמחה!

 

משתמש/ת מציק/ה לי,  מה עליי לעשות?

קודם כל, חשוב להכיר את תיבת "דואר מסוננים". באפשרותך לגרום לכך שלא תראה הודעות מאנשים שלא מתאימים לך מבחינת גיל, רמה דתית ומצב משפחתי. הודעות מאנשים אלו יגיעו ל"דואר מסוננים" ולא תתקבל על כך התראה. כמו כן אפשר לחסום כל משתמש/ת בלחיצה על "חסום / דווח", חסימה גורמת לכך שמי שנחסם לא יוכל לראות אותך יותר באתר או לפנות אליך. אם יש משתמש/ת שלדעתך לא מתאים/ה לאתר, אפשר לדווח דרך "חסום / דווח" – לכתוב בתיבה את הדיווח על ההתנהגות הלא מתאימה. כל דיווח עובר בדיקה רצינית של צוות הבקרה, ומטופל באופן יעיל ומקצועי.

 

אני לא רוצה לקבל  הודעות לדוא"ל שלי – איך להגדיר את זה?

אפשר להיכנס בכל רגע ל"הגדרות הדוא"ל" שנמצאות ב"עריכת הפרופיל", ושם להוריד את הסימון מהודעות שאין ברצונך לקבל.


יש לשליש גן עדן גם אפליקציה?

כמובן! אפשר לחפש "שליש גן עדן" בחנות האפליקציות. באפליקציה גישה מיידית להודעות דרך מכשיר הפלאפון שלך. באפליקציה יש גם אפשרויות נוספות שלא מופיעות באתר: סינון לפי מי קרוב אליך ברגע זה, וכן הפעלת התראות בפלאפון.

צור קשר