כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

הכירו באתר

קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-30 מתוך 625
פותחים שבוע של אהבה עם אלירן ולירון - זוג מיוחד עם הארת פנים מיוחדת.. היכנסו לאחל להם מזל טוב >
25 תגובות ו-1808 צפיות
"25 שנה הייתי לבד, היו לי תקופות טובות, אבל בשלב מסוים הרגשתי בדידות וריקנות גדולה... אמרתי לעצמי: "די, מספיק, חייבת זוגיות... אנחנו בני 70, 76, חיים יחד, כל אחד בא עם החבילה שלו...  לא צריך לפחד להכיר בגיל הזה, אין ביטוח לשום דבר"
3 תגובות ו-154 צפיות
"אני בת 32 והוא בן 31. אני מעפולה, והוא מירושלים, ממש מקצה לקצה...  מעולם לא חשבתי שנוכל להתחבר ככה, וככה גם אבי לא חשב שנוכל להתאים, אך בכל זאת משהו משך אותו לשלוח לי הודעה ומשהו בי משך אותי להגיב לו..."
12 תגובות ו-6130 צפיות
"אומץ הוא לא תמיד שאגה, לפעמים אומץ הוא קול חלוש בסוף היום שאומר - מחר אנסה פעם נוספת"... עם כוח מהמשפט הזה נרשמתי שוב בגיל 35 לשליש גן עדן... אותו קול חלוש נתן לי את האומץ לשלוח לאלון הודעה...
0 תגובות ו-113 צפיות
"אני זוכרת את עצמי קוראת בשקיקה את הסיפורים האישיים האלה... מתמלאת בכל פעם מחדש באמונה שהכל אפשרי תוך כדי הקושי והניסיונות.. האיש שלי ואני הכרנו באתר שליש גן עדן. רחוקים מאוד.. שונים כל כך.. 3 חודשים ״אחרי״ התארסנו..."
7 תגובות ו-1764 צפיות
"מהר מאוד השיחה נפסקה.. אבל לא התייאשתי... ידעתי שכל מישהי שלא ממשיכה איתי את השיחה זה סימן מבורא עולם שהיא לא אשתי ואני מקבל את זה באהבה ובשמחה...  המשכנו להאמין שכגודל האור ככה גודל המניעות..."
14 תגובות ו-2096 צפיות
"אל חיפושי הזוגיות של פרק ב' ניגשתי חוששת ומעט סקפטית. למרות שהייתי ועודני מאמינה גדולה באהבה ובריפוי זוגי משלים ומצמיח, לא חשבתי שאמצא מישהו שיתאים לחלקים המנוגדים שבי ולשני ילדי המקסימים. בעידודה של גיסתי היקרה נרשמתי לשליש.."
7 תגובות ו-6340 צפיות
"מטורףףף!! גילינו בזכות האפליקציה המדהימה שלכם שכל החיים אנחנו גרים 10 דקות הליכה אחד מהשניה.. אמרתי לחברה שלי שאני בחיים לא אסכים להכיר באפליקציית היכרויות, זאת פשוט לא אני. אבל היא התעקשה לרשום אותי..."
13 תגובות ו-2000 צפיות
"חשוב לנו לומר לכל הפנויים והפנויות- יש ניסים! הקב״ה קורע את הים. מוציא מן המיצר. תשמחו ותאמינו בדרך! כי זה בהחלט שווה את ההמתנה... ההיכרות והנישואין שלנו זה הנס הפרטי שלנו, הגאולה האישית..."  
19 תגובות ו-2015 צפיות
  "גם נעמי נמנית על חברותיי מ"מועדון הגרושות" ועינה צדה את דמותו המלבבת של אלן. משהו במראהו הקפיץ לה באינטואיציה אותי, והיא צילמה מסך ושלחה לי תמונות של הבחור. אני, לא נעים להודות, הגבתי בקורטוב של חשדנות.."
19 תגובות ו-16315 צפיות
"לא האמנתי שכנגד כל הסיכויים זה יצליח והאהבה תנצח... יצא ששלחתי את ההודעה, ובאותו רגע הוא התחבר ומיד הגיב... המשכנו להתכתב בצ'אט..."
20 תגובות ו-2876 צפיות
"בשנה, שנתיים האחרונות דיי התייאשתי מלחפש. אמרתי לעצמי, דיי נמאס לי ללכת לדייטים, להשקיע ולהתארגן, להתאפר לעשות פן, להיות במיטבי ולהתאכזב. אמרתי לעצמי: "שחררי, הרפי, מתי שה' ירצה זה יבוא אליי בזמן המתאים". ואז זה הגיע, בשקט, בפשטות.."
17 תגובות ו-2452 צפיות
"הגעתי למצב שאני כבר לא מעוניין יותר לצאת עם בנות, ולוקח הפסקה ומעט הפוגה מעולם הקשוח של הדייטים.. אך, יום לפני שמחקתי את האפליקציה, נריה (אישתי לעתיד) עשתה לי לייק לפרופיל..." 
11 תגובות ו-2414 צפיות
"בזכותכם נחשפנו לגן עדן זה לצד זו.. הכרנו דרך האתר המדהים והאיכותי שלכם. לאחר 5 חודשים היכרות בעלי הציע לי נישואין, כעבור שנה ושלושה חודשים (קורונה ארורה שיבשה לנו תוכניות) נישאנו כדת וכדין.. וב"ה היום ממתינים לחבוק ילד נוסף בבית.."
0 תגובות ו-368 צפיות
"אבל אז הבת דודה המהממת שלי הכירה שם את בעלה ואמרתי לעצמי שאולי יש פה פלטפורמה מעניינת להכיר אנשים טובים ושאולי אני בכלל מפספסת עם הסטיגמות שלי, אז אמרתי שאנסה ושמה כבר יכול לקרות, מקסימום אצא לכמה דייטים..."
14 תגובות ו-9430 צפיות
"יצאנו 8 חודשים. הכרנו אחד את השניה וראינו מפעם לפעם שזה זה!" זה היה לפני שנתיים וחצי. בהתחלה היינו קצת סקפטיים לגבי הרעיון של אתרי הכרויות. שנינו ידענו שאנחנו מאוד רוצים להתחתן. ניסינו את מזלנו בשליש גן עדן.."
10 תגובות ו-1280 צפיות
  "אריאל נולד בנורווגיה והתגייר בגיל 10, ואני נולדתי וגדלתי בישראל.. כביכול אין סיכוי שהיינו אמורים להיפגש. אבל, אחרי שכל אחד עבר את הטלטלות שלו, בתזמון מדויק שנינו הרגשנו מוכנים למסע של זוגיות ונכנסנו לשליש.."
16 תגובות ו-2322 צפיות
"יצאתי גם דרך שדכניות והכרתי בחורים דרך חברות, ועדיין כלום לא הלך. יום אחד החלטתי, החלטתי שאני מוצאת את החתן שלי ויהי מה!... רק במשפחה שלנו יש שלושה זוגות נשואים משליש, מטורףףף לא? וחוץ מזה, יש לי גיסה שגם אצלה..."
11 תגובות ו-2300 צפיות
אני הייתי כבר גרושה יותר מ10 שנים ודי שבעה מאתרי הכרויות אך החלטתי לתת צ'אנס לעצמי ולבורא עולם שאולי ימצא לי את האחד המיוחד.. דייט ועוד דייט ומציאת חן והתחבטויות ובדיקות זהירות ועוד חקירות ועוד ברורים וב"ה התארסנו ומתעתדים להינשא באדר בעז"ה..
11 תגובות ו-3416 צפיות
"קפאתי והחזרתי את הכרטיס ומשום כך גם לא ראיתי את ההודעה הראשונה שבעלי שלח לי, מספר חודשים לפני ההיכרות, ומשום מקום! כנראה שהקב"ה קבע, שהגיע זמן הישועה, ופתאום הסתכלתי, ולא האמנתי..."
30 תגובות ו-3580 צפיות
"בתור בוגרת אולפנה מלאה בבנות דתיות הצפי היה גיל 22-24 כבר עם טבעת וילד בדרך, כל קשר שלי מהתיכון היה אמור להיות ״זה״. אבל ״זה״ לא הגיע, במקומו הגיעו המון בילבול, לחץ... בגיל 24 אחרי כל התהפוכות הלא פשוטות שעברו, מצאתי את עצמי בניו יורק.."
4 תגובות ו-1585 צפיות
"באחד הימים קראתי על בחורה מרמת הגולן שהתחתנה עם בחור שהכירה מבאר שבע דרך האתר וזה האיר לי תקווה קטנה בלב... המרחק קצת הלחיץ בהתחלה. ולא ידענו איך זה יסתדר.. אבל בכל זאת בחרנו כן לתת לזה צ'אנס, להשקיע ולא לוותר.."
28 תגובות ו-3147 צפיות
"באותו ערב כשנכנסנו לאתר אי שם בתחילת 2020, אני הייתי בלימודיי באיטליה ואמי בישראל, לא חשבנו שקשר מרחוק יצליח לעבוד.. אבל אז, אחרי כחודש, הקב"ה החליט להביא מגיפה עולמית ולעצור את העולם כדי שאחזור לארץ.."
16 תגובות ו-2564 צפיות
"משהי זרקה לי איזה משפט: "לפני שתהיי בזוגיות טובה, חשוב שתהיי בזוגיות טובה עם עצמך".. ביום שישי אחד, בין הבישולים שוטטתי לי באתר.. עשיתי לי מנהג, להשקיע כל יום לפחות כמה דקות בלהגיב ולכתוב לבחורים שנראים לי."
4 תגובות ו-615 צפיות
"עליתי מארגנטינה לפני כארבע שנים, הייתי גרושה יותר מ- 18 שנה. שכנה טובה המליצה לי על האתר שלכם ולאחר כמה חודשים הגיעה ההודעה המיוחדת מהגבר המיוחד..."
10 תגובות ו-969 צפיות
"זכינו לחקור לעומק ולהכיר את הנפש התאומה שלנו. אנו חווים אהבה, אור ואושר אמיתי בכל יום מאז, ומכל תקלה ובעיה גדלים יותר ויותר.."
2 תגובות ו-979 צפיות
"לפני שנה וחצי התחתנתי עם שרה משליש גן עדן ב"ה.. שולחים תמונה שלנו לפרסום.."
57 תגובות ו-6175 צפיות
הוא הגיע אליה היישר מהשייטת עם סיפורי גבורה כמו שרק הוא יודע לספר, והיא - היא החליטה שאת הספינה הזאת היא משאירה אצלה בנמל. הסיפור המרגש של תפארת וצחי שהכירו בשליש גן עדן, על הבחור שיודע להקשיב הכי טוב בעולם!!
13 תגובות ו-14909 צפיות
"חנוכה הוא ללא ספק חג של ניסים! מספרים על סגולה מיוחדת, שאנחנו באופן אישי יכולים להעיד שמכירים כמה זוגות שהצליח להם בזכותה, שבה מבקשים בקשה על הזיווג ביום האחרון של הדלקת הנרות של חנוכה ומניחים את הפתק עם הבקשה..." 
2 תגובות ו-2325 צפיות
"והכי מדהים שזה גם לפרק ב'.. כל המורכביות שיש לפרק ב' בציבור הדתי הפכו להיות הרבה יותר פשוטות בזכותכם.. זה שראינו שיש עוד לא מעט כמונו, ויש מבחר אנשים על הסקאלה הדתית באתר עזר מאוד."
44 תגובות ו-7999 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-30 מתוך 625