הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

הכירו באתר

קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-30 מתוך 701
"מדהיםםם, גם אחותי התחתנה דרככם, ועכשיו אני! אל תתייאשו, תמשיכו ותנסו! פגישה אחת לא מספיקה כדי לדעת, תנו סיכוי לעוד אחת... תמיד ידעתי שהתפילות לא הולכות ריקם וזה בעזרת ה' יקרה... ואכן, זה באמת הגיע!!!"
31 תגובות ו-2800 צפיות
"הם היו משפחה מאושרת עם תכניות גדולות לעתיד. אבי, רב סרן ששירת כסמג"ד קרקל, תכנן ללמוד שיווק בשנה הבאה. אשתו שושי, סטודנטית לסיעוד, גילתה ממש לאחרונה שהיא נושאת ברחמה תינוק... כל התכניות והחלומות התנפצו באותה שבת מקוללת.."
27 תגובות ו-5831 צפיות
בני הזוג אביבה וישראל שהכירו ב"שליש גן עדן", תכננו להינשא בעוד חודש, אלא שבעקבות המלחמה והגיוס של ישראל למילואים באוגדת עזה, החתונה בוטלה. אנשים רבים שאינם מכירים את הזוג ערכו לאביבה וישראל חתונת בזק בהפתעה
22 תגובות ו-2393 צפיות
"החגים זה זמן שתמיד יותר קשה לרווקים, לפחות ככה אני מרגישה. תמיד יש עננה כזאת איפה אעשה את החג, יש יותר מבטים שואלים ובחגים ה"לבד" מורגש יותר... בחול המועד סוכות שנה שעברה (2022) חזרתי לאתר..."
12 תגובות ו-2140 צפיות
"גילינו שאנחנו חיינו אחד ליד השניה שנים, מרחק הליכה של כמה דקות מהבתים שלנו. למדנו באותו בית ספר יסודי... נפגשנו 4 פגישות תוך פחות משבוע, ובפגישה השלישית הרגשתי את הטוב והמיוחד שיש בו... ואז הוא טס לחו"ל מהעבודה לשבועיים.."
19 תגובות ו-12066 צפיות
"השיחה הראשונה בינינו הייתה ביום שישי, הלם, דיברנו קרוב ל- 3 שעות בטלפון, הייתי ממש מופתעת לטובה, פשוט זה זרם באופן כל כך טבעי... מצאנו את מה שחיפשנו במהלך השנים... שמחה ומודה לה' שלא התייאשתי!"
25 תגובות ו-3150 צפיות
"הייתי במצב שלא רציתי להכיר ולדבר עם אף אחד... עד שבאחד הימים חבר ממש לחץ עליי ואמר לי - יש כמה חברים שהכירו דרך אתר "שליש גן עדן", תנסה... נרשמתי לשליש ו- 7 ימים אחרי, הכרתי את אהבת חיי ומשם הכל היסטוריה!"
1 תגובות ו-846 צפיות
"בעלי נרצח לפני 4 שנים, מול עיני ומול עיניהן של בנותיי הקטנות, בויכוח על חנייה... מאז אותו אירוע, כל עולמי קרס, נשבר לרסיסים, נעצרה הנשימה, נעצרו החיים, הבית שלי חרב... פתאום, בשבריר שניה, מצאתי את עצמי לבד, מתמודדת עם הכל..."
46 תגובות ו-4887 צפיות
"ואני יוצאת לדייטים, וכמעט כל דייט מסתיים, אחרי פגישה אחת, הרגשתי שכבר אין לי כוחות, עייפתי... בניגוד לכל הפעמים, הפעם היא פנתה אליי ודיברה איתי על זה בצורה מאוד בוטה וישירה. הייתי בהלם, היא אמרה לי שאני מאוד בררנית..."
29 תגובות ו-4134 צפיות
"זה התחיל בחיוך. הוא שלח הודעה בחזרה! נכנסתי לתוך מערבולת של אור, ומשם הדברים זזו בקצב מסחרר... מאז שהוא איתי, נפתחו לי כוחות חיים חדשים..."
25 תגובות ו-3595 צפיות
"אז אחרי חודשיים של בירורים בכל מיני מקומות ואנשים ראיתי שכל ההצעות שמציעים לי לא מרגישות לי מתאימות. ואחרי המלצה מחברה על שליש גן עדן אמרתי ננסה, מה כבר יקרה..."
33 תגובות ו-3863 צפיות
שירה כהן הייתה בסך הכל בת 19 כשנרשמה 'בטעות' ל'שליש גן עדן' כדי למצוא שידוך לדודה שלה.ביום ראשון האחרון - היא מצאה את עצמה מתחת לחופה >> 
29 תגובות ו-4616 צפיות
"עוד מחכה לאחד... האביר? הנסיך? גבר החלומות? האחד? האם הוא קיים באמת? יש עדיין את הגברים טובי הלב, זה שיקטוף לך את הירח, יפנק, יתן כתף חמה, יתן לך להרגיש אישה יפה, ויעמוד לצידך באש ובמים.."
17 תגובות ו-4176 צפיות
"זה היה נראה לנו כל כך מופרך, עד שנראה לי ששנינו כבר הדחקנו את זה די לגמרי. וכשאנו מנסים להיזכר איך היכרנו, מופיע ערפל סמיך, עם איזו מחשבה כגון- טוב, הלא היכרנו כבר הרבה מלפני הכל בעצם אז מה זה בעצם משנה..."
65 תגובות ו-9649 צפיות
תימן. הולנד. בת כהן. גר. רמת גן. סוסיא. גרושה+ 1. להמשיך?.. עם כל הסטיגמות והקלישאות שאפשר לומר - סיפור ההיכרות יוצא הדופן של שיר ואיתי!
22 תגובות ו-23749 צפיות
"יקיר שלח לי הודעה באפליקציה בדיוק בתקופה שרציתי לקחת הפסקה מכול עולם הדייטים. אבל, החלטתי בכל זאת לתת לו צ'אנס, רגע לפני שמוחקת את האפליקציה... אחרי חודש אחד בלבד נפגשנו עם המשפחות..."
18 תגובות ו-1502 צפיות
"איך בכלל מתחילים את הסיפור הקסום שלנו? שהרי כל סיפור הוא מיוחד אבל סיפור הכרות בתוך סיפור הכרות זה משהו כבר מעל הטבע... ממליצה לכל אחת ואחד לתת צ׳אנס ולהבין שאי אפשר לדעת מאיפה הנס שלו יבוא!"
33 תגובות ו-3744 צפיות
"אני עליתי מרוסיה, ולא חשבתי שהאושר שלי מחכה לי דווקא בישראל. עם "סימן מלמעלה" ופגישה "שתוכננה על ידי אלוהים" כבר לא נפרדנו... מה ההסתברות בעולם העצום שלנו לפגוש אדם עם אותה "תווית" בדיוק..." 
19 תגובות ו-4320 צפיות
"האמת ששנינו לא דמיינו... היינו בחיפוש ארוך ומתיש דרך כל מיני שדכנים ופלטפורמות כאלו ואחרות.. ימים של בכי וחוסר וודאות.. אחרי המלצות והצלחות של חברים... החלטנו לקפוץ למים, לפתוח את הראש, להאמין ולהיפתח גם לאופציה הזאת..."
0 תגובות ו-329 צפיות
"קיבלתי מלא הודעות, התחלתי בסינון, והרגשתי שאני בוררת וחוששת, התנתקתי. לא באמת האמנתי. ואז, הוא פנה אליי, שלח הודעה היי עם חיוך, התרשמתי... אבל ראיתי שהוא בא מרקע שונה.. וגם אני יותר גדולה ממנו בכמה חודשים, תהיתי אם שייך.." 
12 תגובות ו-2596 צפיות
"אני הייתי בת 39 ואשר היה בן 46, היינו מאוד צמאים לזוגיות אמיתית ורצינית.. חששתי להיכנס לאתר הכרויות, אבל אחרי שנחשפתי לפרסומים שלכם בפייס, וראיתי זוגות טובים ואיכותיים משהו בפנים עורר אותי, לרצות, לחפש וגם לנסות."
96 תגובות ו-22962 צפיות
"אחרי נסיעה של 4 ימים לאומן, נכנסתי לאתר שוב, בתקווה להכיר את האחד... שלחתי הודעה לאור.. למחרת נפגשנו ומשם אנחנו חלק בלתי נפרד.. אחרי שלושה חודשים הגיעה ההצעה המושקעת והמהממת"
14 תגובות ו-5822 צפיות
"רציתי לפגוש ישר את הצד השני שלי בלי מתווכים, למרות שאצלינו זה פחות מקובל, אני גדלתי בבית חרדי. ובאופן הכי מפתיע ומדהים, כשהכרתי את האפליקציה שליש גן עדן זה קרה מהר מאוד..."
4 תגובות ו-1672 צפיות
"אין סוף פעמים הבטחתי לקב״ה שאעשה לו פרסום הנס שזה יגיע. שאספר בכל מקום אפשרי על החסד שהוא עשה איתי שיהיה אור לכל כך הרבה נשים שעוברות את מה שעברתי. ואני מספרת אותו עכשיו. שייתן תקווה אפילו למישהי אחת שנמצאת ברגע של יאוש.."
4 תגובות ו-680 צפיות
"אתה יכול להיות מאוכזב אם לא תצליח, אבל אתה חורץ את גורלך אם אינך מנסה" - אם כבר אני רשום, אז החלטתי ללכת על זה, עד הסוף, רכשתי מנוי, אחרי מספר חודשים, קלטתי שמישהי מיוחדת עשתה לי לייק... 
1 תגובות ו-883 צפיות
וואלה כן, זה הסיפור... נכנסתי לאפליקציה, נרשמתי, רק מלאתי פרטים ראשונים, בתוכן כתבתי: "אספר בהמשך." וביום השלישי לרישום, רפאל שלח לי הודעה!... הוא היה הראשון שיצאתי איתו מהאפליקציה... התחתנו ממש לפני כמה ימים..."
14 תגובות ו-2812 צפיות
"אור בגיל 20 עשתה עלייה לישראל, לנתניה ואני מגיע מבאר שבע... חשבנו שנכנסנו לאפליקציית הכרויות ואין סיכוי שיצא משם משהו... עד לרגע שבו פגשנו אחד את השנייה באפליקצייה... הרגשנו שזכינו בלוטו..."  
12 תגובות ו-3399 צפיות
"אני זוכרת את עצמי קוראת בשקיקה את הסיפורים האישיים האלה... מתמלאת בכל פעם מחדש באמונה שהכל אפשרי תוך כדי הקושי והניסיונות.. האיש שלי ואני הכרנו באתר שליש גן עדן. רחוקים מאוד.. שונים כל כך.. 3 חודשים ״אחרי״ התארסנו..."
12 תגובות ו-19645 צפיות
"תוך כדי ההתכתבות בצ'אט, זיהיתי שאנחנו מאותו אזור, לפי הנוף של הרקע שהיה באחת מהתמונות שלה... היא העבירה לי את המספר וקבענו... זוגיות מגיעה כשרוצים באמת. ברגע שמחליטים לפתוח את הלב ולתת הזדמנות לדברים החשובים באמת."
11 תגובות ו-2432 צפיות
"והכי מדהים שזה גם לפרק ב'.. כל המורכביות שיש לפרק ב' בציבור הדתי הפכו להיות הרבה יותר פשוטות בזכותכם.. זה שראינו שיש עוד לא מעט כמונו, ויש מבחר אנשים על הסקאלה הדתית באתר עזר מאוד."
52 תגובות ו-12409 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-30 מתוך 701