כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

פודקאסט הכרויות

קודם 1 הבא
1-8 מתוך 8
מה עלול לתקוע אותנו בחיים? אילו סיפורים מנהלים אותנו בתחום הזוגי? מהו רגש מטרה ואיך מגיעים אליו? ומה עושים עם רעשי רקע?? פרק חדש בסדרת הפודקאסטים של שליש גן עדן עם תובנות בדוקות של מי שהיה רווק עד גיל 32 >> צפו
1 תגובות ו-2786 צפיות
למי מאיתנו זה לא קרה? העמידה מול ארון הבגדים והמחשבות של מה ללבוש לדייט הערב? אלגנט? ספורטיבי? מה נכון ללבוש לדייט? מוזמנים.ות להאזין ולצפות בספוטיפיי וביוטיוב על שפת גוף שיכולה ללמד אותנו מה הדייט שלנו חושב עלינו.. לגזור ולשמור! 
1 תגובות ו-1868 צפיות
פרק 6 של פודקאסט ההכרויות שלנו - טליה לוין מארחת את דניאלה סול, מאמנת רגשית לזוגיות ומטפלת אנרגטית, מתמחה בליווי למציאת זוגיות, תהליכי פרידה וייעוץ זוגי, לשיחה על האפקט של טיפול אנרגטי, על טעויות נפוצות בתחילת קשר, ו 4 צעדים לריפוי עצמי. 
4 תגובות ו-4793 צפיות
מה באמת מגביל אותנו בדייט? חן כלפון וטליה לוין עם הפתרונות שיש ל NLP להציע לעולם הזוגיות! צפו בפרק המלא בשידור בכורה לייב >
4 תגובות ו-3788 צפיות
אז מה בעצם מונע מאיתנו ליצור את הזוגיות עליה אנחנו חולמים, מה הטעות מספר אחת של נשים בדייטים, ומה ההבדלים בין גברים לנשים ואיך למנף אותם ליצירת זוגיות קרובה ואוהבת > צפו בפרק 4 בפודקאסט ההכרויות החדש שלנו!
1 תגובות ו-2965 צפיות
טליה והדר מפליגות לעומק השטח בפודקאסט מהפנט! ומביאות את הצופים והמאזינים לדרך הנכונה להצליח באתר הכרויות, מה נכון לעשות, מה יביא אותך הכי רחוק שאפשר - קשר אמיתי עם האדם המתאים לך ביותר.
3 תגובות ו-4081 צפיות
22 שנה היא מלווה פנויים ופנויות, מארגנת ערבי ספיד דייט, סדנאות לשפת גוף ואימון למציאת זוגיות.. ישבנו עם הפסיכולוגית איריס סלומון לשיחה, ויצאנו עם תגלית של ממש- על איך למצוא את האהבה, איך להתנהל בדייטים, ואיך להתנהל באתרי הכרויות..
4 תגובות ו-5604 צפיות
ריאיון ופודקאסט ייחודי של שליש גן עדן עם אומנות הקשר - איך מגיעים לאתר הכרויות ? ואיך מכירים נכון ברשת ! צפו 
12 תגובות ו-9690 צפיות
קודם 1 הבא
1-8 מתוך 8