כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
מגזין
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 803
"היינו בטוחים שאין סיכוי, אבל ידענו שצריך לעשות השתדלות... למרות המרחק הגיאוגרפי נפגשנו, אחרי שנה וחצי ברוך ה' התחתנו והיום אנחנו חובקים את בתנו הבכורה. למרות החשש להיחשף והסקפטיות היה שווה לעשות את הצעד ולהירשם לאתר"
8 תגובות ו-741 צפיות
"יצאתי מהאפליקציה ולא נכנסתי אליה תקופה כדי להתאוורר.. אחרי שבועיים נשברתי, נכנסתי, קראתי ועניתי להודעות.. התשובה של יהונתן הייתה כל כך שנונה ומצחיקה :) וכמובן שישר נתתי לו את המספר שלי והתחלנו לדבר.."
16 תגובות ו-1219 צפיות
לפעמים דווקא כשלא מצפים, שוכבים במיטה מול המסך, ושם מופיע מבלי שאנחנו יודעים החצי השני שלנו. החצי השני שילווה אותנו למשך כל החיים..
39 תגובות ו-2191 צפיות
"אני מהגולן ואהרון מבאר שבע. מה הסיכוי?!.. שנינו כבר היינו למודי דייטים וחיפשנו מישהו שיהיה מתאים בול, אחרת זה סתם בזבוז זמן. איכשהו אהרון החליט בסוף לשלוח הודעה.. אם לא שליש גן עדן, בחיים לא היינו מכירים"
14 תגובות ו-2181 צפיות
"הפגישה הראשונה הייתה בעלת קסם מיוחד, שהבהירה בצורה חד משמעית, שמצאנו אחד את השני, ושמדובר בזיווג משמיים. אחרי 9 חודשים בדיוק עמדנו יחד מתחת לחופה!"
9 תגובות ו-1521 צפיות
"זה התחיל מהודעות סופר שגרתיות בינינו, "מה קורה?" וכאלה, כמו הרבה הודעות אחרות שהחלפנו פה בעבר עם אנשים אחרים. אבל נתנו צ'אנס, ועברנו מהר לשיחת טלפון. משם כבר ממש זרם"
27 תגובות ו-2829 צפיות
"כל השיחה שלנו מאד זרמה, ובפגישה איתו הבטחתי לעצמי שאני באה בידיעה להנות מהדייט ולא חושבת יותר מידי, וכך היה! הרגשתי הכי משוחררת וקלילה, לא שפטתי והלכתי עם הלב.."
23 תגובות ו-2397 צפיות
אם המשפט "ביבשה, באוויר ובים" נשמע לכם כמו הסיסמה של שייטת 13, כנראה שעוד לא שמעתם את הסיפור של האחים לבית משפחת יזדי סיפור שלא שומעים בכל יום ומראה שלאהבה אין גבולות – וכאשר המזל דפק על הדלת שלכם פעם אחת, אין סיבה שהוא לא ידפוק עוד פעם ועוד פעם...
218 תגובות ו-27622 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 803