כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

שליש גן עדן – סיפורי חתונות

את סיפורי החתונות של שליש גן עדן כבר אי אפשר לפספס, וכמעט לכל אחד יש חבר או חברה שמצאו זוגיות באמצעות האתר - עם למעלה מרבע מיליון הורדות לאפליקציית ההיכרויות שלנו, ואלפי זוגות שכבר התחתנו, ומצאו את החצי השני שלהם - שליש גן עדן הוא אתר ההיכרויות שמחתן הכי הרבה יהודים בישראל - בהתחייבות! חלק מהסיפורים המרגשים שלהם תוכלו לקרוא כאן :)
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 942
תימן. הולנד. בת כהן. גר. רמת גן. סוסיא. גרושה+ 1. להמשיך?.. עם כל הסטיגמות והקלישאות שאפשר לומר - סיפור ההיכרות יוצא הדופן של שיר ואיתי!
16 תגובות ו-3380 צפיות
מה באמת ההחלטה הכי חשובה בחיים? ללמוד מקצוע? לפתוח עסק? להתחתן?? כמעט... התשובה בפנים >>
0 תגובות ו-233 צפיות
"הכי חשוך לפני עלות השחר... לא האמנתי שייקח לי למעלה משליש חיים - למצוא את אהבת חיי... מזה שנים שהכרתי נשים לא מעטות, יצאתי, נפגשתי, ראינו, הפסקנו, המשכנו, סיימנו, חתכנו, קימבקנו, ותמיד זה לא היה זה..."
36 תגובות ו-4913 צפיות
"המסע שלי היה מאתגר.. אך אף פעם לא איבדתי את האמונה והתקווה.. אצלי זה התחיל מתפילה שאצליח למצוא את הזיווג שלי מבלי לבחון את המעטפת יתר על המידה.. פשוט התפללתי לה׳ שאזכה להכיר את האישיות והפנימיות שלו וזה מה שיקבע.."
49 תגובות ו-4848 צפיות
הכירו את ישראל, רווק 1.80, בן 31 מירושלים, כנר אירועים בינלאומי ומוזיקאי, בין היתר עובד כמורה לכינור ועוסק בתחומים שונים במוסיקה... אחת החוויות שהוא הכי מחכה לה היא לצרף מושב נוסף בטיסות שלו לאירועים בחו"ל.. הדרכון שלך בתוקף??
1 תגובות ו-341 צפיות
"האור זרח על מצחנו לאט לאט. האיר בעד לנתונים חיצוניים, אי הבנות ופחדים. מתעקש לדבר, לפתוח, להניח דברים על השולחן. ביחד, אולי לאט, אבל באחיזה בוטחת..." - אחד מסיפורי ההכרויות הכי מרגשים שקיבלנו - אתם פשוט חייבים לקרוא!
20 תגובות ו-3207 צפיות
כשאמנון לוי, גילה את אתר 'שליש גן עדן', לאחר הכתבה המפרגנת בעיתון 7 ימים, הוא לא ידע למה הוא נכנס. בשיחה מרתקת עם שליש גן עדן הוא הצליח לעורר דיון נרחב על שיטות ההיכרויות השונות ומה באמת גורם ללב שלנו לדפוק מהתרגשות.
3 תגובות ו-2829 צפיות
1 תגובות ו-375 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 942