הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

שליש גן עדן – סיפורי חתונות

את סיפורי החתונות של שליש גן עדן כבר אי אפשר לפספס, וכמעט לכל אחד יש חבר או חברה שמצאו זוגיות באמצעות האתר - עם למעלה מרבע מיליון הורדות לאפליקציית ההיכרויות שלנו, ואלפי זוגות שכבר התחתנו, ומצאו את החצי השני שלהם - שליש גן עדן הוא אתר ההיכרויות שמחתן הכי הרבה יהודים בישראל - בהתחייבות! חלק מהסיפורים המרגשים שלהם תוכלו לקרוא כאן :)
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-7 מתוך 1178
יום שלישי 18.6 ספיד דייט ענק וחגיגי! עם לפחות 20 דייטים לכל משתתף/ת >> הירשמו עכשיו - מספר המקומות מוגבל >>
0 תגובות ו-1003 צפיות
"זו הבחורה האחרונה שאני שולח לה הודעה... ואני אמרתי - זה הבחור האחרון שאני עונה לו... משהו בתוכנו אמר תנו צ׳אנס אחרון, עדיין יש תחושה שאולי זה יגיע משם..."
2 תגובות ו-1014 צפיות
"אחרי חודשים של הפסקה... חזרתי לאפליקציה... נכנסתי לאתר מיד אחרי החגים של תשרי וכמה ימים אחרי שחגגתי את יום הולדתי ה 38... עברנו לטלפון, קובי נשמע לי בחור מקסים, ויומיים אחרי קבענו פגישה ראשונה..."
21 תגובות ו-3747 צפיות
"ה'שבת השחורה' גדעה את כל השמחה... מבוהלים, קופאים ומשותקים מפחד ואימה התחבאנו בממ"ד שעות, שמענו אזעקות בלתי פוסקות, צרור יריות ומחבלים שהסתובבו ברחובות... הבנו שלא נוכל להתחתן..."
6 תגובות ו-669 צפיות
"היה לנו כל כך עצוב בלב ובנשמה, הגרוע מכל קרה, איבדנו את בן דודה שלי... בכיתי המון מה לעשות איך אפשר לשמוח במצב כזה?? היינו מאורסים ומלאים בציפייה... ובגלל המצב הרגיש, לא היה בנו כח ושמחה בכלל לחשוב על להתחתן..."
1 תגובות ו-1028 צפיות
"הייתי במצב שלא רציתי להכיר ולדבר עם אף אחד... עד שבאחד הימים חבר ממש לחץ עליי ואמר לי - יש כמה חברים שהכירו דרך אתר "שליש גן עדן", תנסה... נרשמתי לשליש ו- 7 ימים אחרי, הכרתי את אהבת חיי ומשם הכל היסטוריה!"
2 תגובות ו-1748 צפיות
"עברתי מכשולים ונפילות רבות, אך לעולם לא התייאשתי... האמנתי וחיכיתי לרגע שאפגוש את הזיווג שלי... במהלך השנים ראיתי פרסום באינטרנט על אתר ההכרויות שליש גן עדן, ומתוך סקרנות החלטתי להיכנס ולהירשם..."
9 תגובות ו-2202 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-7 מתוך 1178