כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
מגזין
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 806
אם המשפט "ביבשה, באוויר ובים" נשמע לכם כמו הסיסמה של שייטת 13, כנראה שעוד לא שמעתם את הסיפור של האחים לבית משפחת יזדי סיפור שלא שומעים בכל יום ומראה שלאהבה אין גבולות – וכאשר המזל דפק על הדלת שלכם פעם אחת, אין סיבה שהוא לא ידפוק עוד פעם ועוד פעם...
219 תגובות ו-44581 צפיות
"יום החתונה שלנו נפל בשיא תקופת הקורונה, סגר במדינה עקב מגפה עולמית שאיש לא יודע איך ומתי תיגמר, אבל לנו לא היה ספק שגם עם מניין של עשרה אנשים אנחנו מתחתנים!"
19 תגובות ו-2595 צפיות
לפעמים נדמה לכם שאתם מכירים די טוב את השכנים שלכם, עד שאתם יושבים איתם לשיחה ומגלים להפתעתכם שלכולכם יש משהו ייחודי במשותף שבכלל לא ידעתם... זה מה שקרה לאולגה, שגילתה במפתיע שממש כמוה, גם שתיים מהשכנות שלה הכירו את הבעלים שלהן דרך שליש גן עדן!
3 תגובות ו-4930 צפיות
"התחתנו בשיא הקורונה בפורום מצומצם, אבל אין גבולות לאושר שלנו!.. כבר בפגישה הראשונה הרגשתי מאוד נעים ונוח, התרשמתי מהמידות הטובות והידע הרב.. כשזה מגיע, שום דבר לא יכול לעצור את זה!"
8 תגובות ו-906 צפיות
"יצאתי מהאפליקציה ולא נכנסתי אליה תקופה כדי להתאוורר.. אחרי שבועיים נשברתי, נכנסתי, קראתי ועניתי להודעות.. התשובה של יהונתן הייתה כל כך שנונה ומצחיקה :) וכמובן שישר נתתי לו את המספר שלי והתחלנו לדבר.."
17 תגובות ו-2813 צפיות
לפעמים דווקא כשלא מצפים, שוכבים במיטה מול המסך, ושם מופיע מבלי שאנחנו יודעים החצי השני שלנו. החצי השני שילווה אותנו למשך כל החיים..
53 תגובות ו-4362 צפיות
"אני מהגולן ואהרון מבאר שבע. מה הסיכוי?!.. שנינו כבר היינו למודי דייטים וחיפשנו מישהו שיהיה מתאים בול, אחרת זה סתם בזבוז זמן. איכשהו אהרון החליט בסוף לשלוח הודעה.. אם לא שליש גן עדן, בחיים לא היינו מכירים"
19 תגובות ו-3489 צפיות
"הפגישה הראשונה הייתה בעלת קסם מיוחד, שהבהירה בצורה חד משמעית, שמצאנו אחד את השני, ושמדובר בזיווג משמיים. אחרי 9 חודשים בדיוק עמדנו יחד מתחת לחופה!"
9 תגובות ו-1707 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 806