כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

שליש גן עדן – סיפורי חתונות

את סיפורי החתונות של שליש גן עדן כבר אי אפשר לפספס, וכמעט לכל אחד יש חבר או חברה שמצאו זוגיות באמצעות האתר - עם למעלה מרבע מיליון הורדות לאפליקציית ההיכרויות שלנו, ואלפי זוגות שכבר התחתנו, ומצאו את החצי השני שלהם - שליש גן עדן הוא אתר ההיכרויות שמחתן הכי הרבה יהודים בישראל - בהתחייבות! חלק מהסיפורים המרגשים שלהם תוכלו לקרוא כאן :)
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 1039
"הרגשתי שאם אני לא מנסה להכיר גם דרך האתר, זה לא נחשב שעשיתי השתדלות... היה שיח מאוד מעניין וטוב בין שנינו, נהניתי לדבר איתו, להגיע לשיחות עמוקות וזה ממש החזיק, אבל הגעתי עם סוג של רשימת מכולת וזה לא היה מה שחיפשתי..."
3 תגובות ו-176 צפיות
"הייתי בחורה מאוד סקפטית ואנטי בכל הנוגע לאתרי הכרויות, דעתי השתנתה בעקבות הרצון להכיר בחור דתי... גיא שלח לי הודעה, קראתי אודותיו ומיד מצא חן בעיניי... הכי לא קלישאתי יהיה לומר - פשוט מרגישים משהו אחר..."
15 תגובות ו-1999 צפיות
"לאחר 7 שנים באתר, שלחתי הודעה לבעל הביישן שלי... בנות יקרות, אל תפחדו לשלוח הודעות!!! שנינו בני 54, פרק ב׳, ביחד הורים ל9, הוא 5 ואני רק 4 (+ 4 נכדים..) וכן, זה לא פשוט ולפעמים זה מרגיש בלתי אפשרי... אך יש ניסים ולנו זה קרה!"
8 תגובות ו-831 צפיות
"זכינו להתחתן לפני פחות מחודש, נשואים טריים, מודים לבורא עולם על הנס שנעשה לנו דרככם..."
25 תגובות ו-2858 צפיות
"מסתבר שגם לאזרחים ותיקים, יש תקווה למצוא מזור לבדידות... התוצאות מדברות בעד עצמם..."
10 תגובות ו-758 צפיות
"כל פעם הייתי קוראת סיפורים על בחורה שרצתה לקחת הפסקה ובדיוק קיבלה הודעה ממי שלימים הפך להיות בעלה. ובכל אחת מהפסקות שאני לקחתי מהאתר הייתה בי תקווה שיקרה גם אצלי, אבל לבורא עולם תוכניות משלו... ובלי יותר מדי דיבורים הוא הציע שנפגש..."
12 תגובות ו-2937 צפיות
"יש לי עסק של ציפורניים... לפני שנה וחצי בזמן שהלב שלי כבר מוכן לאהבה, אבל לא בדיוק יודע איפה לחפש אותה, ישבתי עם לקוחה וסיפרתי לה שאני רווקה ושאין לי דרך להכיר... היא המליצה לי על אפליקציית הכרויות שנקראת שליש גן עדן"
23 תגובות ו-3064 צפיות
"אחרי שנים רבות של חיפושים ותהליכים, ואחרי שפתחתי את הראש, והרחבתי את הטווח לפי מרחק וגיל (אלירן צעיר ממני ב- 5 שנים) זכינו להכיר אחד את השניה דרככם..."
22 תגובות ו-2779 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 1039