כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

שליש גן עדן – סיפורי חתונות

את סיפורי החתונות של שליש גן עדן כבר אי אפשר לפספס, וכמעט לכל אחד יש חבר או חברה שמצאו זוגיות באמצעות האתר - עם למעלה מרבע מיליון הורדות לאפליקציית ההיכרויות שלנו, ואלפי זוגות שכבר התחתנו, ומצאו את החצי השני שלהם - שליש גן עדן הוא אתר ההיכרויות שמחתן הכי הרבה יהודים בישראל - בהתחייבות! חלק מהסיפורים המרגשים שלהם תוכלו לקרוא כאן :)
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 966
"קפאתי והחזרתי את הכרטיס ומשום כך גם לא ראיתי את ההודעה הראשונה שבעלי שלח לי, מספר חודשים לפני ההיכרות, ומשום מקום! כנראה שהקב"ה קבע, שהגיע זמן הישועה, ופתאום הסתכלתי, ולא האמנתי..."
26 תגובות ו-2465 צפיות
טליה והדר מפליגות לעומק השטח בפודקאסט מהפנט! ומביאות את הצופים והמאזינים לדרך הנכונה להצליח באתר הכרויות, מה נכון לעשות, מה יביא אותך הכי רחוק שאפשר - קשר אמיתי עם האדם המתאים לך ביותר.
3 תגובות ו-2969 צפיות
"באחד הימים קראתי על בחורה מרמת הגולן שהתחתנה עם בחור שהכירה מבאר שבע דרך האתר וזה האיר לי תקווה קטנה בלב... המרחק קצת הלחיץ בהתחלה. ולא ידענו איך זה יסתדר.. אבל בכל זאת בחרנו כן לתת לזה צ'אנס, להשקיע ולא לוותר.."
29 תגובות ו-2662 צפיות
אחרי 3 דייטים שהתחילו מהודעה אחת בשליש גן עדן - הגיעה התאונה!! מה קרה אחר כך...?? בישראל היום שמעו על הסיפור המרגש - צפו בכתבה המרגשת >
15 תגובות ו-2252 צפיות
22 שנה היא מלווה פנויים ופנויות, מארגנת ערבי ספיד דייט, סדנאות לשפת גוף ואימון למציאת זוגיות.. ישבנו עם הפסיכולוגית איריס סלומון לשיחה, ויצאנו עם תגלית של ממש- על איך למצוא את האהבה, איך להתנהל בדייטים, ואיך להתנהל באתרי הכרויות..
4 תגובות ו-4626 צפיות
"באותו ערב כשנכנסנו לאתר אי שם בתחילת 2020, אני הייתי בלימודיי באיטליה ואמי בישראל, לא חשבנו שקשר מרחוק יצליח לעבוד.. אבל אז, אחרי כחודש, הקב"ה החליט להביא מגיפה עולמית ולעצור את העולם כדי שאחזור לארץ.."
16 תגובות ו-2299 צפיות
"משהי זרקה לי איזה משפט: "לפני שתהיי בזוגיות טובה, חשוב שתהיי בזוגיות טובה עם עצמך".. ביום שישי אחד, בין הבישולים שוטטתי לי באתר.. עשיתי לי מנהג, להשקיע כל יום לפחות כמה דקות בלהגיב ולכתוב לבחורים שנראים לי."
4 תגובות ו-411 צפיות
מה באמת ההחלטה הכי חשובה בחיים? ללמוד מקצוע? לפתוח עסק? להתחתן?? כמעט... התשובה בפנים >>
0 תגובות ו-642 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 966