כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

שליש גן עדן – סיפורי חתונות

את סיפורי החתונות של שליש גן עדן כבר אי אפשר לפספס, וכמעט לכל אחד יש חבר או חברה שמצאו זוגיות באמצעות האתר - עם למעלה מרבע מיליון הורדות לאפליקציית ההיכרויות שלנו, ואלפי זוגות שכבר התחתנו, ומצאו את החצי השני שלהם - שליש גן עדן הוא אתר ההיכרויות שמחתן הכי הרבה יהודים בישראל - בהתחייבות! חלק מהסיפורים המרגשים שלהם תוכלו לקרוא כאן :)
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 881
"כנגד כל הסיכויים הכרנו בימים הראשונים של הסגר הראשון, והתחתנו בסוף הסגר השני. יחד אתכם הצלחנו ב"ה למצוא את הזיווג שלנו משמים, אין ספק שיש לכם חלק בגן עדן!"
16 תגובות ו-2855 צפיות
"מילה מהלב: הנס שלנו לא בא באורות וברקים, הוא בא בשקט בשקט, לאיטו, בקצב שלו. הוא בא מתוך נחישות, רגישות, סבלנות, ובגרות. של שנינו. אבל פתאום הוא התפוצץ והאיר בדינור, ואיזה יופי זה כשזה קורה!"
27 תגובות ו-3705 צפיות
"הסתבר שהכרתי את רמי כי הוא עבד בעבר היכן שעבדתי, אבל אם לא היינו נרשמים לאתר לא היינו זוכים להיפגש ולהכיר פנים מול פנים.. :)"
18 תגובות ו-2374 צפיות
כל מבקר באתר הכרויות יודע, שאם אדם נכנס לאתר הכרויות ולא יודע ברמת וודאות גבוה מה הוא מחפש. באופי, באישיות, ברמה הדתית, בסגנון החיים וכו', יקרו לו שתי תופעות שכל אחת מהן מרחיקה אותו מהחתונה שלו שנות אור..
1 תגובות ו-469 צפיות
"לסיפור שלנו היה אפשר לקרוא "כנגד כל הסיכויים", ואני גם יודעת שאנחנו לא לבד בסיפור הזה. לכן כל-כך חשוב לי לשתף, לחזק את הרוח של כל אלה המחפשים שטרם מצאו - גם אם הדרך נראית כבר סגורה, חתומה, ואין דבר שעוד לא ניסיתם... הכל הוא רק עוד תחנה בדרך"
14 תגובות ו-2217 צפיות
"שמי אפיק סופיר, אני עיוור מלידה, עובד בחברת "שטראוס מים", כותב מידי פעם באתר "שווים" ובודק תוכנה, וחוץ מזה מחפש קשר רציני. במילים אחרות, כל מה שאני רוצה זה פשוט מישהי שתקבל אותי כמו שאני.."
2 תגובות ו-499 צפיות
אור אלון, עו"ד ומחבר הספר "ללכת על כל החופה", בשיחה על רווקים, רווקות ומה שמפריד ביניהם (ובין החופה).. איך יודעים מה באמת חשוב בבן או בת הזוג? לצאת שוב ושוב לדייטים- תורם למציאת בן הזוג או אולי דווקא מעכב? והכי חשוב - איך אני יודע ש"זה זה"?
7 תגובות ו-2542 צפיות
בואי נדבר רגע עלייך, אתם יוצאים יחד חודש, את יודעת מה, אתם אפילו רק לפני הדייט הראשון. את רוצה לדעת אם הוא מחפש קשר רציני כמוך, מכוון למשפחה. הבעיה היא שלימדו אותך ששאלות כאלה עלולות להלחיץ.. אז איך מבררים מה הצד השני רוצה בכלל וכלפייך בפרט?
2 תגובות ו-984 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 881