כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
מגזין
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-7 מתוך 678
הייתי באתר וראיתי את הכרטיס של יוני, שהוא כיום בעלי. שלחתי לו הודעה: "אם אתה בעניין, דבר איתי", וצירפתי מספר נייד. הוא מיד חזר אליי.
11 תגובות ו-679 צפיות
ממשיכים את ל"ג בעומר בסופ"ש קסום לפנויים ופנויות!!  ארגון ׳אחדות וזוגיות' מציג: סופ״ש פו"פ בהרצליה פיתוח, על יד הים! שבת עם תוכניה מרתקת סביב השעון, תפילות, קואצ'ינג, סדנאות, שיעורים ועוד..
45 תגובות ו-1511 צפיות
בפעם השלישית שניסינו לקבוע, אמרתי לו שוב שזה לא מסתדר. הוא אמר לי שהוא לא מוכן לוותר והוא רוצה להכיר אותי.. מאותה פגישה, לא הצלחנו להתנתק אחד מהשנייה.. באותה תקופה זכיתי גם להצעת נישואין מרגשת..
17 תגובות ו-1370 צפיות
נתתי עוד הזדמנות לפני שאני יוצאת להפסקה. וכך היה, התחלנו להתכתב, המשכנו לדבר בפלאפון ותוך יומיים כבר נפגשנו לפגישה הראשונה. כבר בפגישות הראשונות הכל השתנה, וידענו שזה זה. ותוך שנה כבר הייתה הצעת נישואין!
6 תגובות ו-639 צפיות
יצחק פנה אליי ושלח לי הודעה, התכתבנו מעט, החלפנו טלפונים ולמחרת כבר זכינו להכיר פנים מול פנים.. אי אפשר לדעת מאיפה זה יבוא ואם זה כבר בא, לכו על זה בפשטות, במהירות, כי כשזה מגיע, אי אפשר לעצור את הדופק...
9 תגובות ו-680 צפיות
לקח לי המון זמן להפנים שאפשר להתחתן בכל גיל ובשמחה גדולה... אני חיכיתי לישועת הזיווג שנה ועוד שנה ועוד שנה ועוד שנה, כל חברותיי התחתנו וכל ילדי השכנים ש"כבר הייתי גדולה" כשנולדו, התחתנו, ואני עוד ממתינה וממתינה...
35 תגובות ו-1507 צפיות
בגיל שלנו, אחרי שעברנו כל כך הרבה, זכינו למצוא זיווג טוב והגון. אחרי שאני הייתי לבד 20 שנה ועמיחי 15 שנה. הכרנו אחד את השניה בסוף יוני וכבר אחרי חודש קבלתי הצעת נשואים..
13 תגובות ו-579 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-7 מתוך 678