הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק

שליש גן עדן – סיפורי חתונות

את סיפורי החתונות של שליש גן עדן כבר אי אפשר לפספס, וכמעט לכל אחד יש חבר או חברה שמצאו זוגיות באמצעות האתר - עם למעלה מרבע מיליון הורדות לאפליקציית ההיכרויות שלנו, ואלפי זוגות שכבר התחתנו, ומצאו את החצי השני שלהם - שליש גן עדן הוא אתר ההיכרויות שמחתן הכי הרבה יהודים בישראל - בהתחייבות! חלק מהסיפורים המרגשים שלהם תוכלו לקרוא כאן :)
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 1141
"מדהיםםם, גם אחותי התחתנה דרככם, ועכשיו אני! אל תתייאשו, תמשיכו ותנסו! פגישה אחת לא מספיקה כדי לדעת, תנו סיכוי לעוד אחת... תמיד ידעתי שהתפילות לא הולכות ריקם וזה בעזרת ה' יקרה... ואכן, זה באמת הגיע!!!"
31 תגובות ו-2799 צפיות
"השיחה הראשונה בינינו הייתה ביום שישי, הלם, דיברנו קרוב ל- 3 שעות בטלפון, הייתי ממש מופתעת לטובה, פשוט זה זרם באופן כל כך טבעי... מצאנו את מה שחיפשנו במהלך השנים... שמחה ומודה לה' שלא התייאשתי!"
25 תגובות ו-3150 צפיות
"הייתי במצב שלא רציתי להכיר ולדבר עם אף אחד... עד שבאחד הימים חבר ממש לחץ עליי ואמר לי - יש כמה חברים שהכירו דרך אתר "שליש גן עדן", תנסה... נרשמתי לשליש ו- 7 ימים אחרי, הכרתי את אהבת חיי ומשם הכל היסטוריה!"
1 תגובות ו-846 צפיות
"בעלי נרצח לפני 4 שנים, מול עיני ומול עיניהן של בנותיי הקטנות, בויכוח על חנייה... מאז אותו אירוע, כל עולמי קרס, נשבר לרסיסים, נעצרה הנשימה, נעצרו החיים, הבית שלי חרב... פתאום, בשבריר שניה, מצאתי את עצמי לבד, מתמודדת עם הכל..."
46 תגובות ו-4887 צפיות
"זה התחיל בחיוך. הוא שלח הודעה בחזרה! נכנסתי לתוך מערבולת של אור, ומשם הדברים זזו בקצב מסחרר... מאז שהוא איתי, נפתחו לי כוחות חיים חדשים..."
25 תגובות ו-3595 צפיות
"איך בכלל מתחילים את הסיפור הקסום שלנו? שהרי כל סיפור הוא מיוחד אבל סיפור הכרות בתוך סיפור הכרות זה משהו כבר מעל הטבע... ממליצה לכל אחת ואחד לתת צ׳אנס ולהבין שאי אפשר לדעת מאיפה הנס שלו יבוא!"
33 תגובות ו-3744 צפיות
"אני עליתי מרוסיה, ולא חשבתי שהאושר שלי מחכה לי דווקא בישראל. עם "סימן מלמעלה" ופגישה "שתוכננה על ידי אלוהים" כבר לא נפרדנו... מה ההסתברות בעולם העצום שלנו לפגוש אדם עם אותה "תווית" בדיוק..." 
19 תגובות ו-4320 צפיות
יום רביעי 27.9.2023 מגה ספיד דייט גדול וחגיגי לכבוד השנה החדשה! לפחות 20 דייטים לכל משתתף/ת! מספר המקומות מוגבל - הירשמו עכשיו >>
1 תגובות ו-2680 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
1-8 מתוך 1141