כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > נשואים באושר :) מזל טוב ענק לאוריאל ורבקה שהכירו באתר!

גם אנחנו לא האמנו, אבל הלא ייאמן קרה גם לנו :) אמרתי לעצמי שאתן צ'אנס עד יום העצמאות הבא. וביום העצמאות התארסנו...
אוריאל ורבקה אוחיון | פורסם: 19/10/17 10:36

שליש גן עדן היקרים!אחרי כל ההתרגשות וההיי, הגיע הזמן להגיד תודה.גם אנחנו לא האמנו שנמצא את האחד/ת דרך האינטרנט... אבל הלא ייאמן קרה גם לנו :) אני (אוריאל) חידשתי מנוי ביום העצמאות לפני שנה וחצי, וכשעברו החודשיםאמרתי לעצמי שאתן צ'אנס עד יום העצמאות הבא. וביום העצמאות התארסנו...אני (רבקה) גלשתי באתר בשביל ההשתדלות האישית, ואמרתי לעצמי שאני משאירה לבורא עולם דלת לעזור לי דרכה...מפה לשם אנחנו נשואים כבר חודש באושר, וממליצים על האתר לכל מי ששואל :) תודה רבה על ההזדמנות שהייתם עבורנו.הייתם השליחים שלנו מבורא עולם ומילאתם את השליחות הזאת בנאמנות עד הסוף...

תודה מיוחדת גם לחנן היקר מ"עד החתונה" שבהתנדבות מלאה עזר לנו לכווןאת עצמנו ולמצוא את האולם המתאים לנו, מצאנו אולם במהירות ובקלות,והיינו יותר ממרוצים בחתונה.תודה על הזמינות, הסבלנות וההשקעה בשבילנו.מאחלים בהצלחה לכל מי שמחפש את זיווגו :) מאוריאל ורבקה אוחיון

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

שליש גן עדן היקרים!אחרי כל ההתרגשות וההיי, הגיע הזמן להגיד תודה.גם אנחנו לא האמנו שנמצא את האחד/ת דרך האינטרנט... אבל הלא ייאמן קרה גם לנו :) אני (אוריאל) חידשתי מנוי ביום העצמאות לפני שנה וחצי, וכשעברו החודשיםאמרתי לעצמי שאתן צ'אנס עד יום העצמאות הבא. וביום העצמאות התארסנו...אני (רבקה) גלשתי באתר בשביל ההשתדלות האישית, ואמרתי לעצמי שאני משאירה לבורא עולם דלת לעזור לי דרכה...מפה לשם אנחנו נשואים כבר חודש באושר, וממליצים על האתר לכל מי ששואל :) תודה רבה על ההזדמנות שהייתם עבורנו.הייתם השליחים שלנו מבורא עולם ומילאתם את השליחות הזאת בנאמנות עד הסוף...

אוריאל ורבקה אוחיון, 19/10/17 10:36
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב !! שיזכו להקים בית כשר ונאמן בישראל !!

! דווח למנהל האתר
מזל טוב תצליחו בבניית ביתכם
! דווח למנהל האתר
מזל טוב תצליחו בבניית ביתכם
! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב, בריאות, אושר והמון הצלחה בהקמת בית לתפארת בישראל!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ,בריאות אשר הצלחה ובניין עדי עד.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ,בריאות אשר הצלחה ובניין עדי עד.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ,בריאות אשר הצלחה ובניין עדי עד .

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בריאות והמון שמחה בלב, אמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה בית נאמן ומבורך מלא בצאצאים עובדי השם..

! דווח למנהל האתר