הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

הצעה כפולה :) מזל טוב לנתנאל והדר שהכירו באתר

הסיפור שלנו התחיל קצת לפני ההיכרות שלנו באתר. נתנאל עבד בבית הספר בו אמא שלי מלמדת. חברה של אמא שלי שלימדה גם היא בבית הספר והכירה אותו עוד קודם, ניסתה להכיר בינינו. נתנאל נענה בחיוב להצעה, אך מבחינתי זה לא היה רלוונטי באותו הזמן.
הדר ונתנאל | פורסם: 16/03/17 13:06

לכבוד צוות שליש גן עדן היקרים

הסיפור שלנו התחיל קצת לפני ההיכרות שלנו באתר. נתנאל עבד בבית הספר בו אמא שלי מלמדת. חברה של אמא שלי שלימדה גם היא בבית הספר והכירה אותו עוד קודם, ניסתה להכיר בינינו. נתנאל נענה בחיוב להצעה, אך מבחינתי זה לא היה רלוונטי באותו הזמן. 

כחודשיים לאחר מכן, נתנאל פנה אליי דרך האתר. לא לקח לי זמן רב להבין שמדובר באותו בחור שהציעו לי לאחר שכתב לי מספר פרטים על עצמו. הבנתי שכנראה יש כאן משהו מכוון מלמעלה והחלטתי לתת לזה הזדמנות בלי יותר מדי התלבטויות. (הוא מצדו לא עשה את הקישור וסיפרתי לו על כך מאוחר יותר באחת הפגישות.) 

נפגשנו לאחר כמה ימים, התחתנו לאחר כחצי שנה וכיום אנחנו נשואים באושר ב"ה. 

רצינו להודות לכם על כך שהייתם שליחים נאמנים ונתתם לנו את האפשרות להכיר אחד את השני. אנחנו חושבים שאתם עושים עבודת קודש ומברכים את תרומתכם העצומה לבניין בתים רבים בעמ"י. 

תודה רבה,

נתנאל והדר. 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לכבוד צוות שליש גן עדן היקרים

הדר ונתנאל, 16/03/17 13:06
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב

! דווח למנהל האתר