כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > בדיוק הסיפור שלי :) מזל טוב ליאיר ושרה שהכירו בשליש!

אתם מכירים כבר את כל ההתחלות של המכתבים ששולחים לשליש שפותחים במילים: "לא האמנתי שזה יקרה... והייתי סקפטית ממש..." וקשה להאמין שכולם הרגישו אותו דבר, אז מצטערת לבשר, אבל זה בדיוק הסיפור שלי..
יאיר ושרה | פורסם: 01/11/16 18:09

אתם מכירים כבר את כל ההתחלות של המכתבים ששולחים לשליש שפותחים במילים: "לא האמנתי שזה יקרה... והייתי סקפטית ממש..."  וקשה להאמין שכולם הרגישו אותו דבר, אז מצטערת לבשר,  אבל זה בדיוק הסיפור שלי.

יאיר השאיר לי הודעה ובמשך שבוע רק השארנו הודעות בזמנים שונים כי לא הצלחנו למצוא זמן משותף,  עד שביקש את המספר שלי. התלבטתי המון והבטן שלי התהפכה מרוב התרגשות.  ידעתי שזה יהיה אחרת מכל מה שהיה בעבר ואכן נוכחתי לדעת שצדקתי.

ואכן, יום אחרי הפגישה הראשונה שלחתי לו הודעה: "גם אתה מרגיש את זה?" והוא ענה "כן!!!" בלי תוספות, בלי קלישאות ואחרי 7 חודשים התחתנו.

אי אפשר לתאר את ההודיה שאנו חשים לאתר, השליח המסור שנשלח משמיים ויצר בינינו זוגיות מבורכת שנחתמה בברית נישואין.

ולכם משתמשי האתר אנו מבקשים לא להתייאש, גשם של ברכה מגיע לכולם, רק תפתחו ידיים, טיפות אהבה זולגות משמיים... תודה ובהצלחה לכולם.

יאיר ושרה :)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אתם מכירים כבר את כל ההתחלות של המכתבים ששולחים לשליש שפותחים במילים: "לא האמנתי שזה יקרה... והייתי סקפטית ממש..."  וקשה להאמין שכולם הרגישו אותו דבר, אז מצטערת לבשר,  אבל זה בדיוק הסיפור שלי.

יאיר השאיר לי הודעה ובמשך שבוע רק השארנו הודעות בזמנים שונים כי לא הצלחנו למצוא זמן משותף,  עד שביקש את המספר שלי. התלבטתי המון והבטן שלי התהפכה מרוב התרגשות.  ידעתי שזה יהיה אחרת מכל מה שהיה בעבר ואכן נוכחתי לדעת שצדקתי.

ואכן, יום אחרי הפגישה הראשונה שלחתי לו הודעה: "גם אתה מרגיש את זה?" והוא ענה "כן!!!" בלי תוספות, בלי קלישאות ואחרי 7 חודשים התחתנו.

אי אפשר לתאר את ההודיה שאנו חשים לאתר, השליח המסור שנשלח משמיים ויצר בינינו זוגיות מבורכת שנחתמה בברית נישואין.

ולכם משתמשי האתר אנו מבקשים לא להתייאש, גשם של ברכה מגיע לכולם, רק תפתחו ידיים, טיפות אהבה זולגות משמיים... תודה ובהצלחה לכולם.

יאיר ושרה :)

יאיר ושרה, 01/11/16 18:09
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מרגש

הרבה מזל אור ואהבה

! דווח למנהל האתר

זוג מדהים ...ואמיתי... ברכות חמות.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אתם מדהימים הרבה בהצלחה

! דווח למנהל האתר

יאיר ושרה ברכות והמון אושר והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר
תנו טיפ לחיפוש. בהצלחה ושיהיו לכם חיים תותים
! דווח למנהל האתר

אתם כאלה מרגשים ומתוקים. מזל טוב ובניין עדי עד! 

! דווח למנהל האתר

יאיר ושרה מזל טוב ליום נשואכם שמחה בשמחתכם ושיהיה לכם רק שמחות ואושר אמן והמון ילדים מבורכים 

! דווח למנהל האתר

מרגש. מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

ריגשתם שתזכו לקבל הרבה אור ואהבה לחייכם המשותפים ולילדים שיבואו

! דווח למנהל האתר

בס"ד

ישתבח שמו לעד, איזה יופי! איזה סיפור מרגש ומחזק!

שה' יברך וישמח אתכם וישלח ברכה והצלחה בכל מעשה ידיכם! :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב המון אושר ברכה והצלחה בדרכם החדשה

! דווח למנהל האתר
ואוו איזה מרגש הסיפור שלכם!! מזל טובב שתזכו לחיים מאושרים מתוך בריאות הנפש והגוף! חיים מאושרים בניין עדי עד!הצלחה רבה בגשמיות וברוחניות, חיזקתם מאוד! הצלחה רבה בהמשך הדרך...:)
! דווח למנהל האתר

מרגש ומשמח!!

מאחלת לכם הרבה אהבה ובהצלחה בזוגיות (-: 

פותחת את הידיים והלב (-: 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג המהמם בניין עדי עד..בקרוב אצל כל הרווקים והרווקות..

! דווח למנהל האתר

בס"ד

לזוג המקסים!!

המון מזל טוב..מרגש לשמוע את סיפורכם

שיהיה לכם אושר,בריאות וכל טוב ...

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב ואושר :)

! דווח למנהל האתר

מקסים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שרה ויאיר זוג מדהים

! דווח למנהל האתר