הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

מתנה מושלמת :) מזל טוב ליאיר והדס שהכירו בשליש!

קצת באיחור קל. עם כלבלב חתיך ועם פצפוצה קטנה בבטן בדרך להרחבת המשפחה בעזרת ה'. עצרנו את מרוץ החיים וישבנו לכתוב את מכתב התודה הזה.. אני ויאיר הכרנו באתר.. אחרי התכתבות של כמה שורות.. שעברה להתכתבות של כמה שעות בפלאפון, דייט ראשון, שני, שלישי וכו' וחתונההה
הדס ויאיר | פורסם: 20/10/16 16:26

קצת באיחור קל. עם כלבלב חתיך ועם פצפוצה קטנה בבטן בדרך להרחבת המשפחה בעזרת ה'. עצרנו את מרוץ החיים וישבנו לכתוב את מכתב התודה הזה.

אני ויאיר הכרנו באתר שליש גן עדן. אחרי התכתבות של כמה שורות באתר שעברה להתכתבות של כמה שעות בפלאפון, דייט ראשון, שני, שלישי וכו' וחתונהההה ב"ה. אין דרך טובה מספיק כדי להודות על המתנה הזו שהאתר העניק לנו! תודה תודה תודה!

חייבת לשתף שבדרך למפגש עם האחד היחיד והמיוחד שלי נפגשתי עם לא מעט בחורים, חלקם היו פחות מתאימים וחלקם אנשים שממש לא הייתי רוצה לפגוש, כאלה שפגעו והשאירו זיכרון שלילי. לכן אני מרגישה צורך להגיד לכן (וגם לכם), הכרטיס באתר זה דרך מדהימה להרחיב אפשרויות של היכרות, להרגיש קצת בשליטה על הנושא שהכי לא בשליטתנו.

אבל כמה המלצות שלי... לזכור להיות זהירים, לברור אפילו סתם על תחושת בטן, לחפש אנשים נוספים שמכירים את הבחור או הבחורה, לשמור על עצמנו. ובעיקר והכי חשוב לא לשכוח שזה עוד דרך להשתדלות ושה' יודע מתי איך ואיפה נפגוש את האחד או האחת!

בהצלחה לכולם! שנה טובה מלאה בבשורות טובות וחתונות וילדים ושמחה!!!

הדס ויאיר גולדמן

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

קצת באיחור קל. עם כלבלב חתיך ועם פצפוצה קטנה בבטן בדרך להרחבת המשפחה בעזרת ה'. עצרנו את מרוץ החיים וישבנו לכתוב את מכתב התודה הזה.

אני ויאיר הכרנו באתר שליש גן עדן. אחרי התכתבות של כמה שורות באתר שעברה להתכתבות של כמה שעות בפלאפון, דייט ראשון, שני, שלישי וכו' וחתונהההה ב"ה. אין דרך טובה מספיק כדי להודות על המתנה הזו שהאתר העניק לנו! תודה תודה תודה!

הדס ויאיר, 20/10/16 16:26
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

המון מזל טוב הצלחה אושר וברכה 

! דווח למנהל האתר

הרבה נחת אמן ואמן ושפע בריאות:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב!! תמיד מרגש ומשמח לראות עוד זוג שהתחבר ב"ה!!בהצלחה רבה!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב זוג יקר! תמיד משמח ומרגש לראות שעוד זוג התחבר...ב"ה!!

! דווח למנהל האתר

שה' יאיר דרככם תמיד!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב להדס ויאיר 

! דווח למנהל האתר