הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

געגועים של אהבה :) מזל טוב לאתי וכפיר שהכירו בשליש!

הייתי רשומה באתר, נכנסת פעם ב.. עד שכפיר (היום בעלי) שלח לי הודעה... טסתי לפראג לשבוע, ובזמן שהייתי שם הרגשתי שאני מתגעגעת.. שלחתי הודעה ודיברנו.. איך שחזרתי מפארג לא היה יום שנפרדנו אחד מהשני! וכך זה המשיך עד לחתונה!
אתי וכפיר | פורסם: 28/09/16 18:41

שליש גן עדן שלום,

הייתי רשומה באתר, נכנסת פעם ב.. עד שכפיר (היום בעלי) שלח לי הודעה. התכתבנו קצת באתר ועברנו לדבר בוואצאפ. שבוע אחרי זה נפגשנו. הפגישה הייתה נחמדה אבל לא התלהבתי ולא תיכננתי פגישה נוספת. כפיר לחץ כל יום להיפגש ובאמת במשך השבוע נפגשנו כל יום, ועדיין לא הייתי סגורה שזה מה שאני רוצה.. טסתי לפראג לשבוע, ובזמן שהייתי שם הרגשתי שאני מתגעגעת.. שלחתי הודעה ודיברנו.. איך שחזרתי מפארג לא היה יום שנפרדנו אחד מהשני! וכך זה המשיך עד לחתונה!

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

שליש גן עדן שלום,

הייתי רשומה באתר, נכנסת פעם ב.. עד שכפיר (היום בעלי) שלח לי הודעה. התכתבנו קצת באתר ועברנו לדבר בוואצאפ. שבוע אחרי זה נפגשנו. הפגישה הייתה נחמדה אבל לא התלהבתי ולא תיכננתי פגישה נוספת. כפיר לחץ כל יום להיפגש ובאמת במשך השבוע נפגשנו כל יום, ועדיין לא הייתי סגורה שזה מה שאני רוצה.. טסתי לפראג לשבוע, ובזמן שהייתי שם הרגשתי שאני מתגעגעת.. שלחתי הודעה ודיברנו.. איך שחזרתי מפארג לא היה יום שנפרדנו אחד מהשני! וכך זה המשיך עד לחתונה!

אתי וכפיר, 28/09/16 18:41
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

איזה יופי,  מזל טוב,  בקרוב אצל כולנו!

! דווח למנהל האתר

מרגש ומאוד משמח.

מזל טוב והמון אהבה ?

! דווח למנהל האתר

נהדר!  הרבה הרבה מזל טוב!

אין יאוש בעולם.

! דווח למנהל האתר

שהחיוך לא יוסר מפניכם לעולם!!שתדעו רק אושר,שמחה ונחת בבניית ביתכם החדש:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!הרבה אושר ושמחה ומלא ביחד!!!

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב אושר ועושר ובריאות אמן כן יהי רצון

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר ועושר פרנסה ובריאות אמן ואמן

! דווח למנהל האתר