כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

ההמתנה הייתה שווה את הכול!

"תשועת ה' כהרף עין" דווקא ברגעים שאנחנו חושבים שהכל אבוד, אם נאמין ונעשה השתדלות.. נראה שההמתנה הייתה שווה את הכל!
גיא ותגל - הכירו באתר | פורסם: 13/01/20 18:30

סיפורנו מתחיל לאחר כ-11 חודשים בהם הייתי מנוי באתר אך עובדה זאת לא הניבה פירות כלשהם. הייתי יוצא לדייטים בודדים פה ושם שלא המשיכו הלאה לקשר רציני.. אחרי מס' הקפאות כשראיתי שלא נותר זמן רב במנוי החלטתי לנצל את הימים האחרונים עד תומם ולאחר מכן לא לחדש את המנוי באתר מכיוון שהתחלתי לאבד עניין ולהטיל ספק ביעילות הפורמט.. ואז דווקא ברגע זה קיבלתי הודעה מבחורה מסוימת.. האמת.. לא ציפיתי למשהו וגם לא נלהבתי מהעניין כבר שבעתי מקשרים ודייטים כושלים אז מה הטעם?.. החלטתי בכל זאת להגיב להודעה - כי מה יש לי כבר להפסיד?, אולם לאחר כמה דק' היא הגיבה שאין זה רלוונטי כרגע כי היא כבר התחילה קשר עם בחור אחר.. איחלתי לה בהצלחה והמשכתי בדרכי.. כעבור יומיים אני מקבל ממנה הודעה נוספת: "רלוונטי?", בתוך תוכי אמרתי לעצמי, וואלה חצופה זאת, למה מי היא שאגיד לה כן, אחרי שככה סיננה אותי?!.. אך מילים לחוד מעשים לחוד.. עניתי לה: "וואלה כן" חח.. כעבור 4 חודשים התארסנו ולאחר 6 חודשים נוספים עמדנו יחדיו תחת חופה וקידושין..

רצינו להודות לשליש גן עדן היקרים, על עבודת הקודש בלהחזיק פורמט, שנותן מענה לכל כך הרבה חבר'ה איכותיים, שהגיעו לשלב בחיים שהם כבר מנותקים ממעגלים חברתיים בחברה הדתית שבהם הם יכולים להכיר או לקבל הצעות כלשהן..

רק לאחר שהתארסנו, התחלנו לשמוע על כל כך הרבה זוגות שאנחנו מכירים, שגם הם התחתנו דרך האתר, חלקם אחים, בני דודים, משפחה וחברים קרובים.. ולכל הרווקים והרווקות, שכבר איבדו את הצפון, והתחילו להתייאש, תזכרו ש "תשועת ה' כהרף עין" דווקא ברגעים שאנחנו חושבים שהכל כבר אבוד, אם נאמין ונעשה השתדלות עוד טיפה, נראה שההמתנה הייתה שווה את הכל!

לסיום, תודה ענקית נוספת לצוות האתר, שעובד ימים כלילות על מנת להפיץ את הבשורה, לפרסם ולעודד אנשים נוספים שחשים בושה לקבל תקווה נוספת למציאת זיווגם, מעריכים ומוקירים- גיא ותגל

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

סיפורנו מתחיל לאחר כ-11 חודשים בהם הייתי מנוי באתר אך עובדה זאת לא הניבה פירות כלשהם. הייתי יוצא לדייטים בודדים פה ושם שלא המשיכו הלאה לקשר רציני.. אחרי מס' הקפאות כשראיתי שלא נותר זמן רב במנוי החלטתי לנצל את הימים האחרונים עד תומם ולאחר מכן לא לחדש את המנוי באתר מכיוון שהתחלתי לאבד עניין ולהטיל ספק ביעילות הפורמט.. ואז דווקא ברגע זה קיבלתי הודעה מבחורה מסוימת.. האמת.. לא ציפיתי למשהו וגם לא נלהבתי מהעניין כבר שבעתי מקשרים ודייטים כושלים אז מה הטעם?.. החלטתי בכל זאת להגיב להודעה - כי מה יש לי כבר להפסיד?, אולם לאחר כמה דק' היא הגיבה שאין זה רלוונטי כרגע כי היא כבר התחילה קשר עם בחור אחר.. איחלתי לה בהצלחה והמשכתי בדרכי.. כעבור יומיים אני מקבל ממנה הודעה נוספת: "רלוונטי?", בתוך תוכי אמרתי לעצמי, וואלה חצופה זאת, למה מי היא שאגיד לה כן, אחרי שככה סיננה אותי?!.. אך מילים לחוד מעשים לחוד.. עניתי לה: "וואלה כן" חח.. כעבור 4 חודשים התארסנו ולאחר 6 חודשים נוספים עמדנו יחדיו תחת חופה וקידושין..

גיא ותגל - הכירו באתר, 13/01/20 18:30
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב גיא ותגל, בריאות וחיוכים. כמו בכל עסק מצליח, זוגיות מצליחה דורשת עבודה יום יומית מבלי לקחת אף פעם אף אחת אחד מכם כמובנים מאליהם. כל טוב. יוסי 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ליום הנישואין שלכם

! דווח למנהל האתר

המון המון מזל טוב אושר ובריאות

! דווח למנהל האתר

חיים טובים ומאושרים :)

! דווח למנהל האתר

בע'ה שתצליחו בדרך החדשה, בניין עדי עד :)))

! דווח למנהל האתר

מרגש כל פעם מחדש. בהצלחה צדיקים

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב בניין עדי עד אמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מעופר אני גם בריגעי יאוש אבל אני מאמין שתשועת ה כהרף עין אחדש את המנוי עוד פעם מעופר

! דווח למנהל האתר