כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

אהבה ללא מילים- סיפור מרגש ונוגע ללב

"אני קצת לא שומע טוב" זה מה שהוא אמר. ואני בתמימותי אומרת לעצמי, שטויות טיפות אוזניים הכל יהיה בסדר.. "זה בסדר?" הוא שואל "זה לא מפריע לך?" ואני "לא, זה ממש בסדר! שטויות, הכל טוב! קובעים להיפגש יום למחרת והכל דרך הודעות טקסט. נפגשים בבר, ערב טוב... הלם
צחי ותפארת | פורסם: 20/11/19 10:04

אז הסיפור שלנו התחיל לפני 5 שנים, זה התחיל כמו כל יום רגיל, שיגרה, עבודה... חוזרת מהעבודה משועממת נכנסת לאתר אחרי המון זמן שלא ביקרתי שם, אומרת לעצמי נראה מה התחדש, נשחק קצת עם האתר. מגדירה צבע עיניים ירוק, גובה מעל 180, תואר ראשון, נחפש את המושלם :) מדפדפת בין הגברים החסונים והגבוהים עם העיניים הירוקות והתואר. אחרי כמה חיפושים צד את עיני האחד!

וואווו איזה חתיך! חורגת ממנהגי ומחליטה לשלוח לו הודעה: "ערב טוב" ויצאתי מהאתר, בתקווה שיצפה בהודעה שלי. לאחר שבוע, כן כן שבוע! 15.2.2015 מקבלת הודעה: זה המספר שלי 054.... אשמח שנתכתב בווצאפ. קצת חצוף, אמרתי לעצמי ישר טלפון... אבל אזרתי אומץ ושלחתי הודעה.

התכתבנו... ההודעות זרמו והיה ממש כיף, זורם לדבר איתו אז ביקשתי שנעבור לשוחח בטלפון. "אני קצת לא שומע טוב", זה מה שהוא אמר, ואני בתמימותי אומרת לעצמי, שטויות טיפות אוזניים הכל יהיה בסדר.. (באותה תקופה קרעתי את עור התוף בצלילה באילת אז חשבתי שיש לנו סיפור דומה אבל לא שאלתי יותר מדי).

"זה בסדר?" הוא שואל, "זה לא מפריע לך?", ואני "לא, זה ממש בסדר! שטויות, הכל טוב! קובעים להיפגש יום למחרת והכל דרך הודעות טקסט.

נפגשים בבר, ערב טוב... הלם! מה? איך? איזה תמימה אני.. מתיישבים ומזמינים כוס בירה. ואני עם פה פעור. "הכל בסדר?" הוא שואל, ואני- "כן כן, ככה אני בדייטים ראשונים" והראש שלי לא מפסיק לעבוד, לעזאזל, הבנאדם חירש!! מה זה המכשיר הזה שיש לו בראש??? איך מתקשרים? מה עושים? מתנהגים כרגיל? מה זה הדיבור הזה? נשמע קצת כמו מבטא מוזר..

תתאפסי על עצמך ומהר עומד מולך בנאדם! אומנם חתיך אבל חירש :) מתחילים לדבר, הוא בקריאת שפתיים ואני שומעת. השיחה זורמת ובסה"כ היה ממש כיף. מחליטה לישון על זה לילה אחד ולהחליט אם אני רוצה להמשיך, אם אני מסוגלת לחיות עם זה. מתייעצת עם ההורים שלי שמאוד תמכו בקשר ועודדו אותי להמשיך. "אז מה אם הוא חירש, אולי הוא אדם מקסים עם לב ענק" ואכן כך!!!

ממשיכה את הקשר 15.2.2016 בדיוק שנה אחרי

אנחנו מתחתנים :) :) :) חתונה מרגשת ומיוחדת עם מתורגמן לקהל.

היום יש לנו 2 ילדים (שומעים) מהממים בת שנתיים ובן 10 חודשים.

בעלי, הצעד הכי טוב שעשיתי בחיי, אהובי שלי, האחד שיודע להכיל, לחבק, לרגש, לתת כתף כשצריך והאמת גם בשלן מעולה. תודה לכם, על השידוך הכי טוב שזכיתי בו בזכותכם.

אוהבים צחי ותפארת

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אז הסיפור שלנו התחיל לפני 5 שנים, זה התחיל כמו כל יום רגיל, שיגרה, עבודה... חוזרת מהעבודה משועממת נכנסת לאתר אחרי המון זמן שלא ביקרתי שם, אומרת לעצמי נראה מה התחדש, נשחק קצת עם האתר. מגדירה צבע עיניים ירוק, גובה מעל 180, תואר ראשון, נחפש את המושלם :) מדפדפת בין הגברים החסונים והגבוהים עם העיניים הירוקות והתואר. אחרי כמה חיפושים צד את עיני האחד!

וואווו איזה חתיך! חורגת ממנהגי ומחליטה לשלוח לו הודעה: "ערב טוב" ויצאתי מהאתר, בתקווה שיצפה בהודעה שלי. לאחר שבוע, כן כן שבוע! 15.2.2015 מקבלת הודעה: זה המספר שלי 054.... אשמח שנתכתב בווצאפ. קצת חצוף, אמרתי לעצמי ישר טלפון... אבל אזרתי אומץ ושלחתי הודעה.

התכתבנו... ההודעות זרמו והיה ממש כיף, זורם לדבר איתו אז ביקשתי שנעבור לשוחח בטלפון. "אני קצת לא שומע טוב", זה מה שהוא אמר, ואני בתמימותי אומרת לעצמי, שטויות טיפות אוזניים הכל יהיה בסדר.. (באותה תקופה קרעתי את עור התוף בצלילה באילת אז חשבתי שיש לנו סיפור דומה אבל לא שאלתי יותר מדי).

"זה בסדר?" הוא שואל, "זה לא מפריע לך?", ואני "לא, זה ממש בסדר! שטויות, הכל טוב! קובעים להיפגש יום למחרת והכל דרך הודעות טקסט.

נפגשים בבר, ערב טוב... הלם! מה? איך? איזה תמימה אני.. מתיישבים ומזמינים כוס בירה. ואני עם פה פעור. "הכל בסדר?" הוא שואל, ואני- "כן כן, ככה אני בדייטים ראשונים" והראש שלי לא מפסיק לעבוד, לעזאזל, הבנאדם חירש!! מה זה המכשיר הזה שיש לו בראש??? איך מתקשרים? מה עושים? מתנהגים כרגיל? מה זה הדיבור הזה? נשמע קצת כמו מבטא מוזר..

תתאפסי על עצמך ומהר עומד מולך בנאדם! אומנם חתיך אבל חירש :) מתחילים לדבר, הוא בקריאת שפתיים ואני שומעת. השיחה זורמת ובסה"כ היה ממש כיף. מחליטה לישון על זה לילה אחד ולהחליט אם אני רוצה להמשיך, אם אני מסוגלת לחיות עם זה. מתייעצת עם ההורים שלי שמאוד תמכו בקשר ועודדו אותי להמשיך. "אז מה אם הוא חירש, אולי הוא אדם מקסים עם לב ענק" ואכן כך!!!

ממשיכה את הקשר 15.2.2016 בדיוק שנה אחרי

אנחנו מתחתנים :) :) :) חתונה מרגשת ומיוחדת עם מתורגמן לקהל.

היום יש לנו 2 ילדים (שומעים) מהממים בת שנתיים ובן 10 חודשים.

בעלי, הצעד הכי טוב שעשיתי בחיי, אהובי שלי, האחד שיודע להכיל, לחבק, לרגש, לתת כתף כשצריך והאמת גם בשלן מעולה. תודה לכם, על השידוך הכי טוב שזכיתי בו בזכותכם.

אוהבים צחי ותפארת

צחי ותפארת, 20/11/19 10:04
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

וואה..ריגשתם

! דווח למנהל האתר

וואו איזה מרגש. מזל טוב

! דווח למנהל האתר

ואאו איזה אומץ כל הכבוד מזל טוב אתם מהממים??

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד 

שיהיה לכם המשך לחיים של אושר ושמחה כל הימים בבית מלא ילדים בריאים ושמחים ...אהבתי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב צחי ותפארת ותודה על שיתוף הסיפור המרגש והאמיץ שלכם. שתזכו לשנים רבות בריאות ושמחות יחד והרבה נחת מהילדים המתוקים.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,איזה חמודים אתם,בהצלחה בהכל!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

כייף לקרוא

בהצלחה?

! דווח למנהל האתר

ואוייי מרגששש,מזללל טוב ,?שפע של אושר,בריאות ,הצלחה ונחת בע"ה, מהילדים המדהימים?

! דווח למנהל האתר

ביג לייקקקyes

! דווח למנהל האתר

ווואוו המון מזל טוב האהבה מנצחת

כשאוהבים לא רואים פגמים... 

מאחלת לכם  רק טוב אמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ריגשתם

! דווח למנהל האתר

ריגשת ביג טיים....המדך זוגיות ניפלאה..

! דווח למנהל האתר

תודה על השיעור שהעברתם לכולנו ?

מזל שכולו טוב, עם המון ברכה והבנה, שמחה ואור ?

! דווח למנהל האתר

וואוו גדולים. מרגש? מזזזזל טווווב

! דווח למנהל האתר

מרגש! מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מרגש.. מדהים ועוצמתי תצליחוו❤? ובעזרת ד' אצל כל הרווקין והרוווות

! דווח למנהל האתר

בהצלחה צדיקים ברכה והצלחה המון ילדודס ואהבת שכינה בינכם..עזר כנגדו..

! דווח למנהל האתר

בס"ד,

צחי ותפארת המקסימים!

ריגשתם אותי מאוד.

אני מאחלת לכם המשך חיים ארוכים ומאושרים.

! דווח למנהל האתר

ואוו מצדיעה לך.דווקא אלה עם הבעיה או המום.הם בעלי לב נדיר מקסים...תבורכי ורק תצליחו

! דווח למנהל האתר

וואוו איזה מרגש! תצליחו המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

איך הקדוש ברוך הוא מזווג זיווגים! תצליחוsmiley

! דווח למנהל האתר

מזל טוב זכו ורבו להוליד לגדל ולחתן ולחבק נכדים 

! דווח למנהל האתר

וואו מדהימים! ריגשתם

! דווח למנהל האתר

לומדים לחפש את המושלם הפגום ומכאן מתחילה העבודה האמיתית ההדדית, אתם השראה עבורי

! דווח למנהל האתר

מהממים!! מאחלת לכם מלא הצלחה בהמשך הדרך

! דווח למנהל האתר

מרגשים - ומראים שוב את התכונות החשובות באמת. בהצלחה!!

! דווח למנהל האתר

ואו ריגשתם ברמות המון מזל טוב מהממים??

! דווח למנהל האתר

אשריכם ואשרי חלקיכם תצליחו להמשיך את החיים בעושר ואושר וכבוד וכל טוב נצס"ו לעבודת הבורא ייתברך שמו לעד ולעולמי עולמים אכי"ר 

! דווח למנהל האתר

וואו, ריגשת אותי בסיםור חייכם, שיהיה הרבה בהצלחה

! דווח למנהל האתר

מדהים!

! דווח למנהל האתר

מרגשים! מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

הסיפור הכי מרגש ששמעתי❤️

! דווח למנהל האתר

ישתבך שמו! ה גדול!

! דווח למנהל האתר

ענק...חזק...ומרגש כל כך.

תודה מכל ליבי על השיתוף.

מקסימים שכמותכם

! דווח למנהל האתר

וואו ריגש אותי עד דמעות יישר כח הרבה הצלחה ונחת מהילדים. אתם גדולים מהחיים הרבה אהבה אושר ועושר אין ספק שננתם לי כוח להמשיך  ולרצות עתיד.

! דווח למנהל האתר

ריגשת,שיהיה לכם הרבה מזל והצלחה:)

! דווח למנהל האתר

וואו,איזה סיפור נהדר.יפה ששיתפת.אל תסתכל הקנקן אלא במה שיש בו.

! דווח למנהל האתר

אתם נראים מאושרים בתמונה .מאחלת המשך שמחה ואהבה .תודה על השיתוף .מרגש ומשמח.

! דווח למנהל האתר

וואו מקסים מאוד. תודה על השיתוף. המון מזל טוב ושפע ברכות. 

! דווח למנהל האתר

אחותי היקרה וחצי אדם מקסים  מאחל לכם את כל הטוב שבעולם שתמשיכו ליצור אור בעולם ❤️

! דווח למנהל האתר

איזה יופייי מזל טווובבב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד שיהיה בהצלחה רבה

! דווח למנהל האתר

וואו איזה יופי, ממש התרגשתי לקרוא, שיהיה המון בהצלחה

! דווח למנהל האתר

ממש מרגש..  לפעמים בנאדם הוא לא הכי מושלם אבל יש לו לב ענק ורחב שזה הדבר החשוב.  המון המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

איזה יופי  זה זיווג משמיים תמשיכו ךחייך לשמוח ולתת אחד לשני מאחלת לכם המון הצלחה  בהמשך הדרך 

! דווח למנהל האתר

אתם מהממים! מאחלת לכם את כל האושר שבעולם 

! דווח למנהל האתר

מרגש עד דמעות עם   אושר ואהבה לנצח❤🏆

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובקרוב אצלכם תחגגו 5 שנות נושואין

! דווח למנהל האתר

איזה מרגשים המון מזל טובבheart

! דווח למנהל האתר

איזה יופי מזל טוב וברכה והצלחה! 😍

! דווח למנהל האתר

חברים אתם אנשים מדהימים

שיהא זה בנין עדי עד אמכי"ר

! דווח למנהל האתר

מקסימים המון אושר והצלחה 

! דווח למנהל האתר

כל הכבוד לך על הסבלנות והאומץ!

! דווח למנהל האתר

איזה יופי קצת אומץ ולצאת מההגדרות ומצאת אהבה! בקרוב אצלי 😷

! דווח למנהל האתר

בס"ד,מזל טוב

! דווח למנהל האתר

וואוו..מרגשת ומלמדת שיעור בחיים..כמה לקנאוות לך..על האומץ והחלטות אנושיות.וואוו..הרבה הצלחה אושר ועושר והרבה נחת❤

! דווח למנהל האתר

וואוו איזה סיפור מדהים🙏

שאפו ענק על ההחלטה הנכונה עבורך .שיהינ מלא מזל טוב והמון אהבה❤

! דווח למנהל האתר

מרגש .בניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

ווואיי אני לא צעיר ...ריגשתם אותי מאוד

! דווח למנהל האתר

ברכה והצלחה אם ברכת הדרך 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

ווואו...איזה כיף לשמוע שהפנימיות גברה על החיצוניות.

שיהיה לבנין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב :))

מרגש ממש , בריאות ואושר ❤️

! דווח למנהל האתר

כל כך מרגש שקראתי את שוב. מאחלת לעצמי ולכולן.ם כאן למצוא את הזיווג בשנה הבאה עלינו לטובה❤ שנה טובה.

! דווח למנהל האתר

וואווו מדהים ביותר 

מזל טובheart

! דווח למנהל האתר

ווא....heartכן ממש ריגשת מסתבר ששניכם מיוחדים וזכיתם אחד בשניה אשריכם. מאחלת לכם שהשכינה תשרה בינכם לנצח אמן עוד הרבה ילדים מתוקים ושמחים.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מי שראשו כלפי מטה וליבו למעלה מציאות שהשם יאיר את עיניו עד מאה כמו עשרים

! דווח למנהל האתר

מאחל לכם שנים של אהבה 

וזוגיות פורחת לכם ולילדיםheart

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ריגשתם שיהיה לכם המון בהצלחה 

! דווח למנהל האתר

פשששש ואוווווו איזה כייף היה לקורא מאוד רגשתם והרבה בהצלחה בע''ה(-:

! דווח למנהל האתר