כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > החלטה של חיים חדשים!

אחרי שנה וחצי של לבד החלטתי לעשות את הצעד.. לא ידעתי ככ איך מתחילים ולמי כדאי לשלוח הודעה.. ואז הגיעה אליי הודעה מיקיר. בחור חרדי (אני דתייה לייט אפשר לומר..) גם כן גרוש, לא ידעתי בהתחלה למה לצפות..
ליאת ויקיר - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 03/10/19 12:02

לאתר שליש גן עדן,

גירושים הם סיטואציה שמביאה אותך לכאוס שבתוכו חבוי המון כאב..

יש רגעים שאתה לא יודע איך ואם תקום מזה. ההחלטה לחיים חדשים מתגבשת בראש אחרי זמן מה, בהתחלה זה נראה כפנטזייה רחוקה..

במקרה שלי- אחרי שנה וחצי של לבד החלטתי לעשות את הצעד ונרשמתי לאתר ״שליש גן עדן״, לא ידעתי ככ איך מתחילים ולמי כדאי לשלוח הודעה. דברים זרמו לאט, לצאת לדיטים היה דבר מוזר ואפילו מצחיק בשבילי.. דברתי עם כמה, לא קשר ארוך מידי שלא יצא מהם הרבה. לרגע שוב הכל נראה כפנטזיה. ואז הגיעה אליי הודעה מיקיר. בחור חרדי (אני דתייה לייט אפשר לומר..) גם כן גרוש, לא ידעתי בהתחלה למה לצפות.. השיחה הראשונה שלנו הייתה מאוד ארוכה, נפגשנו רק לאחר שבוע ומאז הוא נכנס לי לחיים ובעיקר- ללב.

פתאום הפנטזיה נרקמת למציאות, מציאות ששנינו בנינו יחד- מקטע אחר מקטע, היו לנו הרבה רגעים מרגשים כמו הפגישות עם הילדים, ההיכרות עם ההורים וכמובן- הצעת הנישואין. שנינו חזרנו לימי הנעורים, התאהבות, פרפרים בבטן, התרגשות.

"שליש גן עדן" החזיר לנו את המושג משפחה שלמה ומאושרת, הצלחנו לרקום לעצמינו מציאות חדשה וטובה, אותה אחת שעד לא מזמן נראתה כחלום רחוק..

התחתנו בחודש אלול, החתונה שלנו הייתה אינטימית ושמחה, הרבה אושר והקלה נחבא בה.

תודה לאתר ״שליש גן עדן״ על מתן ההזדמנות. תודה לקב״ה על הטוב שעשה איתנו.

ליאת ויקיר טובים וכמובן כל הילדים :)

צילום : אלכס אברמוב

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לאתר שליש גן עדן,

גירושים הם סיטואציה שמביאה אותך לכאוס שבתוכו חבוי המון כאב..

יש רגעים שאתה לא יודע איך ואם תקום מזה. ההחלטה לחיים חדשים מתגבשת בראש אחרי זמן מה, בהתחלה זה נראה כפנטזייה רחוקה..

ליאת ויקיר - הכירו בשליש גן עדן, 03/10/19 12:02
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!! לחיי התחלות חדשות ובשורות טובות 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג הצעיר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב  מתוקים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב נסיכים זוג יפה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתצליחו ותבנו בניין עדי עד.

! דווח למנהל האתר

רק מזל והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ,בריאות והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג הצעיר שיהיה לכם בית נאמן בישראל

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שפע ברכה והצלחה בכל העניינים......

שפע צאצאים עובדי השם!   מפיצי אור האמת בעולמנו...

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר