כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > הכול בזכות הגישה :)

בין הודעות ה-לא רלוונטי, לבין התעלמות אלגנטית, השתדלתי להישאר עם גישה חיובית ולדבוק באמונה שמבין עשרות הדייטים תימצא הכלה המשולמת שאימי מצפה לה מאז הגעתי להולדת 18.. ובכן מסתבר שניסים עדיין קורים, והיא הסכימה שניפגש..
יעקב ורקפת - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 22/09/19 17:11

לא שיערתי שאמצא את אישתי דרך שליש גן עדן, הייתי מדפדף על בסיס יומי בפרופילי האתר בתקופות שונות בחיי ללא הצלחה במציאת המיוחלת.

ובכל זאת, המשכתי לחפש לעיתים תכופות ובין הודעות ה-לא רלוונטי, לבין התעלמות אלגנטית, השתדלתי להישאר עם גישה חיובית ולדבוק באמונה שמבין עשרות הדייטים תימצא הכלה המשולמת שאימי מצפה לה מאז הגעתי להולדת 18.

כשנתקלתי בפרופיל של אשתי לראשונה, לא חשבתי לשלוח לה הודעה, היו לי מספיק הודעות דחייה ובאמת שהרגשתי שהפלאפון שלי מכבד אותי פחות ופחות עם כל הודעת דחייה נוספת, אבל מכיון שבכל מקרה תיכננתי לשדרג את המכשיר החלטתי לנסות את מזלי.

ובכן מסתבר שניסים עדיין קורים, והיא הסכימה שניפגש ונראה שלא מפריע לה שאני לא אקדמאי, או שאני לא דתי ולא מסורתי אלא משהו מוזר באמצע, ושלפעמים אני בלתי נסבל להיות לידו, כי האהבה והחיבור היו חזקים, והחזיקו גם כשהיו קשיים והתלבטויות (מהצד שלה כמובן, מבחינתי היינו מתחתנים בדייט השלישי), וכעבור חצי שנה התארסנו ואנחנו כבר נשואים שנתיים.

אני מניח שהפואנטה היא ש"קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף" וכשרואים עד כמה בני הזוג משלימים אחד את השני בצורה כל כך מדויקת ולא צפויה אפשר להבין את ההשוואה.

וכמובן תודה לשליש גן עדן שעשו את הכל אפשרי :)

יעקב ורקפת

צילום: לירון בוזגלו מ"7 צלמים"

קישור לחליפה הסגולה: 

https://www.opposuits.com/purple-suit-purple-prince.html

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לא שיערתי שאמצא את אישתי דרך שליש גן עדן, הייתי מדפדף על בסיס יומי בפרופילי האתר בתקופות שונות בחיי ללא הצלחה במציאת המיוחלת.

ובכל זאת, המשכתי לחפש לעיתים תכופות ובין הודעות ה-לא רלוונטי, לבין התעלמות אלגנטית, השתדלתי להישאר עם גישה חיובית ולדבוק באמונה שמבין עשרות הדייטים תימצא הכלה המשולמת שאימי מצפה לה מאז הגעתי להולדת 18.

יעקב ורקפת - הכירו בשליש גן עדן, 22/09/19 17:11
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מברוק....סיעת השם כהרף עין..

! דווח למנהל האתר

איפה קנית את החליפה גבר???

! דווח למנהל האתר

אחי הרבה מזל טוב חליפה פצצהה 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ותהיו מאושרים כל החיים

! דווח למנהל האתר

מהממים ?. שפע הצלחות ❣

! דווח למנהל האתר

מזל טוב רקפת ויעקב, הרבה בריאות ושמחה ושנה טובה ומתוקה ??

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, אושר ועושר, הרבה בריאות.לגבי החליפה ראיתי הרבה כאלה בלאס - וגאס ואני לא מהמר.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב רק הצלחה..אושר ועושר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר