כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > חייבים לקפוץ למים :)

העצה שלי לא להתייאש אף פעם. להתפלל ובמקביל לעשות השתדלות. ואם רואים שיש התאמה, לא לפחד כלל מכל מיני מניעות כי תמיד יהיו.. "זיווג זה כמו קריעת ים סוף חייבים לקפוץ למים"
נתן וסולי - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 12/08/19 17:39

שמי נתן אדרת התגרשתי לפני 3 שנים, בהתחלה היה לי טלפון כשר וחיפשתי שידוך דרך שדכניות, אבל לאחר חצי שנה של פגישות עיוורות שלא צלחו החלטתי לפנות לאתרי היכרויות.  קניתי טלפון והורדתי את האפליקציה של "שליש גן עדן". נרשמתי ונפגשתי עם הרבה נשים וגם היו כמה פעמים שזה החזיק מעמד תקופה קצרה, אבל זה לא הלך מכל מיני סיבות. הייתי די מיואש וחשבתי שאין סיכוי שאכיר אשה מהאתר. ואז כמו כל יום רגיל שבו ניסיתי מחדש, ראיתי את הכרטיס של סולי, שהיא כיום אישתי.

בהתחלה היא רצתה רק להתכתב, אז התכתבנו מספר ימים. אחרי זה עברנו לדבר בטלפון ואז הקשר נפסק לחודש. היא בדיוק נפרדה מקשר ורצתה פסק זמן. אחרי חודש שלחתי לה הודעה והחלטנו לחדש את הקשר ולבסוף נפגשנו. הייתה פגישה נחמדה והתחלנו להיפתח ולשתף אחד את השניה.  היו עליות וירידות בקשר, מכיוון שזה פרק ב' והיא חששה להתקדם לקראת חתונה, אחרי שהייתה גרושה  13 שנה. לא נבהלתי מהחששות שלה, חיזקתי אותה ודחפתי אותה לעשות את הצעד הזה. אמרתי לה כל הזמן: "זיווג זה כמו קריעת ים סוף חייבים לקפוץ למים" ולאחר 4 חודשים של היכרות התחתנו, היה זה יום מאוד משמח ומרגש. ב"ה היא נאותה להצעתי לחיות איתי בישוב אדם. אנחנו מאד מאושרים שזכינו להתחתן מחדש.

העצה שלי לא להתייאש אף פעם. להתפלל ובמקביל לעשות השתדלות. ואם רואים שיש התאמה, לא לפחד כלל מכל מיני מניעות כי תמיד יהיו. כדאי להתחתן כי להיות נשוי זה מצווה ויש בזה הרבה יתרונות מאשר להיות גרוש או רווק. תשמחו תראו את הטוב והוא כבר יגיע. בהצלה לכולם שימצאו את זיווגם במהרה.

אוהבים, נתן וסולי אדרת. (צילום: איציק מילר)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

שמי נתן אדרת התגרשתי לפני 3 שנים, בהתחלה היה לי טלפון כשר וחיפשתי שידוך דרך שדכניות, אבל לאחר חצי שנה של פגישות עיוורות שלא צלחו החלטתי לפנות לאתרי היכרויות.  קניתי טלפון והורדתי את האפליקציה של "שליש גן עדן". נרשמתי ונפגשתי עם הרבה נשים וגם היו כמה פעמים שזה החזיק מעמד תקופה קצרה, אבל זה לא הלך מכל מיני סיבות. הייתי די מיואש וחשבתי שאין סיכוי שאכיר אשה מהאתר. ואז כמו כל יום רגיל שבו ניסיתי מחדש, ראיתי את הכרטיס של סולי, שהיא כיום אישתי.

בהתחלה היא רצתה רק להתכתב, אז התכתבנו מספר ימים. אחרי זה עברנו לדבר בטלפון ואז הקשר נפסק לחודש. היא בדיוק נפרדה מקשר ורצתה פסק זמן. אחרי חודש שלחתי לה הודעה והחלטנו לחדש את הקשר ולבסוף נפגשנו. הייתה פגישה נחמדה והתחלנו להיפתח ולשתף אחד את השניה.  היו עליות וירידות בקשר, מכיוון שזה פרק ב' והיא חששה להתקדם לקראת חתונה, אחרי שהייתה גרושה  13 שנה. לא נבהלתי מהחששות שלה, חיזקתי אותה ודחפתי אותה לעשות את הצעד הזה. אמרתי לה כל הזמן: "זיווג זה כמו קריעת ים סוף חייבים לקפוץ למים" ולאחר 4 חודשים של היכרות התחתנו, היה זה יום מאוד משמח ומרגש. ב"ה היא נאותה להצעתי לחיות איתי בישוב אדם. אנחנו מאד מאושרים שזכינו להתחתן מחדש.

העצה שלי לא להתייאש אף פעם. להתפלל ובמקביל לעשות השתדלות. ואם רואים שיש התאמה, לא לפחד כלל מכל מיני מניעות כי תמיד יהיו. כדאי להתחתן כי להיות נשוי זה מצווה ויש בזה הרבה יתרונות מאשר להיות גרוש או רווק. תשמחו תראו את הטוב והוא כבר יגיע. בהצלה לכולם שימצאו את זיווגם במהרה.

אוהבים, נתן וסולי אדרת. (צילום: איציק מילר)

נתן וסולי - הכירו בשליש גן עדן, 12/08/19 17:39
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מרגש מאוד! המון מזל טוב! שתזכו לבניין עדי עד! בקרוב אצל כל הגרושות והגרושים

! דווח למנהל האתר

שתזכו לביניין עדי עד. אמן

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד מזל טוב ענק לכם. ובקרובב אצלי אמןןןןןןןןןן!!!

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד,מזל טוב...

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב סולי ונתן! תזכו להרבה שנים שמחות ובריאות יחד. תודה על שיתוף המסע שלכם. הוא מעודד ומחזק. קיץ נעים ?

! דווח למנהל האתר

וואו מזל טוב אושר ועושר וט בקרוב גם אצלי ואצל כל אלה שכבר מיואשים 

! דווח למנהל האתר

משמח..❤ בקרוב אצלנו

! דווח למנהל האתר

אתם נותנים לי תקווה..אני בפרק ב..וזה קשה קשה.אבל לפי דברי הבחור ..מסתבר שלטנגו צריך שניים

! דווח למנהל האתר

לא לאבד תקווה!

זיווגים משמיים.. בורא עולם עושה את העבודה.

מזל טוב וחיים מוצלחים באושר ואהבה!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בנין עדי עד שמחה בשמחתך

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב....אבל מעניין מאוד שמרבית הפניות לנשים אינן נענות,....אז איך ייתכן שבכל זאת זוגות מתחתנים כאן?מוזר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב...סופסוף סיפור היכרות כנה ואמיתי ולא בסגנון הוליוודי..תודה ותצליחו

! דווח למנהל האתר

וואוו...כמה מרגש!

המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר