כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > דייט ראשון לא שגרתי :)

גם אנחנו קראנו מידי פעם סיפורים באתר..  רצינו לשתף אתכם בסיפור שלנו.. הוא התחיל ממש כאן.. הייתי באתר כמה וכמה שנים.. ונפגשתי עם לא מעט בחורים.. אף פעם לא דמיינתי שזה יתגלגל בדרך הזאת..
גליה ואליצור - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 04/08/19 17:21

רצינו לשתף אתכם בסיפור שלנו.. הוא התחיל ממש כאן, שני כרטיסים סקפטיים.. לא ממש האמנו שבאמת ייצא משהו. עשינו מנויים בשביל ההשתדלות.. לא יותר..

אני (גליה) הייתי באתר כמה וכמה שנים.. ונפגשתי עם לא מעט בחורים.. אף פעם לא דמיינתי שזה יתגלגל בדרך הזאת. לעומתה.. אני (אליצור) הייתי מנוי רק חודש אחד לפני שהכרתי אותה.. חודש אחד לפני שהשתנו לי החיים. מי שמכיר אותי יודע שאני האחרון שארשם לאתר היכרויות.. משיחת הטלפון הראשונה שלנו הרגשנו שמשהו שונה.. יצאנו לדייט ראשון לא שגרתי בשישי בבוקר.. פיקניק.. ומפה לשם.. חצי שנה אחרי הדייט הראשון (בדיוק!) עמדנו יחד מתחת לחופה..

גם אנחנו קראנו מידי פעם סיפורים באתר.. וזה חיזק אותי מאד.

אני פונה אלייך יקרה שבטח קוראת את זה.. אליצור הגיע אליי שניה אחרי שכבר התייאשתי מדייטים.. (אם נדייק אני זו שהתחלתי את השיחה.. ותראי לאן הגעתי :) לא האמנתי כבר.. נפגשתי עם בחורים שלא היו בסגנון שלי.. (חשוב לציין שכדאי שתבדקי/תבדוק לפני הדייטים.. לא לפחד/להתבייש לנסות לחקור קצת מסביב.. וכן- מותר להגיד לא אחרי שיחת טלפון: אם ההרגשה היא שאין כלל חיבור..)

להמשיך לנסות.. אנחנו מכירים היטב את כאב הבדידות.. חווינו אותו המון זמן.. אבל- זה יעבור, יהיה זיכרון רחוק.. והלב יחזור לפעום בהתרגשות ובשמחה.. אנחנו מודים ממש לצוות שליש גן עדן על העבודה הקשה שלהם.. הם היו שליחים של ממש- לא היינו מכירים בדרך אחרת..

גליה ואליצור

(צילום: MDVD צילום אירועים)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

רצינו לשתף אתכם בסיפור שלנו.. הוא התחיל ממש כאן, שני כרטיסים סקפטיים.. לא ממש האמנו שבאמת ייצא משהו. עשינו מנויים בשביל ההשתדלות.. לא יותר..

אני (גליה) הייתי באתר כמה וכמה שנים.. ונפגשתי עם לא מעט בחורים.. אף פעם לא דמיינתי שזה יתגלגל בדרך הזאת. לעומתה.. אני (אליצור) הייתי מנוי רק חודש אחד לפני שהכרתי אותה.. חודש אחד לפני שהשתנו לי החיים. מי שמכיר אותי יודע שאני האחרון שארשם לאתר היכרויות.. משיחת הטלפון הראשונה שלנו הרגשנו שמשהו שונה.. יצאנו לדייט ראשון לא שגרתי בשישי בבוקר.. פיקניק.. ומפה לשם.. חצי שנה אחרי הדייט הראשון (בדיוק!) עמדנו יחד מתחת לחופה..

גם אנחנו קראנו מידי פעם סיפורים באתר.. וזה חיזק אותי מאד.

אני פונה אלייך יקרה שבטח קוראת את זה.. אליצור הגיע אליי שניה אחרי שכבר התייאשתי מדייטים.. (אם נדייק אני זו שהתחלתי את השיחה.. ותראי לאן הגעתי :) לא האמנתי כבר.. נפגשתי עם בחורים שלא היו בסגנון שלי.. (חשוב לציין שכדאי שתבדקי/תבדוק לפני הדייטים.. לא לפחד/להתבייש לנסות לחקור קצת מסביב.. וכן- מותר להגיד לא אחרי שיחת טלפון: אם ההרגשה היא שאין כלל חיבור..)

להמשיך לנסות.. אנחנו מכירים היטב את כאב הבדידות.. חווינו אותו המון זמן.. אבל- זה יעבור, יהיה זיכרון רחוק.. והלב יחזור לפעום בהתרגשות ובשמחה.. אנחנו מודים ממש לצוות שליש גן עדן על העבודה הקשה שלהם.. הם היו שליחים של ממש- לא היינו מכירים בדרך אחרת..

גליה ואליצור

(צילום: MDVD צילום אירועים)

גליה ואליצור - הכירו בשליש גן עדן, 04/08/19 17:21
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב שפע של בריאות ,אושר ברכה והצלחה :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לכם,שמחה בשמחתכם.מאחלת לכם שתזכו לרוב אושר ברכה הצלחה ואהבה.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לכם.ברכה והצלחה.

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב :)

כל כך נהניתי לקרוא את הסיפור שלכם , 

תודה על השיתוף :)

בהחלט מעודד ... מאחלת לכם מכל הלב אושר אמיתי 

! דווח למנהל האתר

שיהיה לכם המון מזל טוב ואושר בע"ה !!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שפע של ברכות

! דווח למנהל האתר

מזל טוב גליה ואליצור ותודה על שיתוף הסיפור שלכם, מרגש ומעודד. תזכו לשנים רבות שמחות יחד מתוך בריאות ושלוה.

! דווח למנהל האתר

אתם נראים מדהים ביחד!!

המון מזל טוב..

תודה על החיזוק עם:)

! דווח למנהל האתר

איזה סיפור מרגש!! את ריגשת מאוד:)

המון מזל טוב:) בניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

הסיפור ממש מחזק תודה רבה 

ושיהיה המון מזל טוב לכם (:

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!