כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > אמא בן ונכד :)

אמא שלי שמאוד קרובה אליי המליצה לי להיכנס לאתר שלכם. בעצתה הנבונה החלטתי לנסות. אחרי תהליך הרישום, אמרתי לה אולי תנסי גם את.. והיא החליטה לנסות... יצא ששנינו היינו באתר במקביל.. היא הכירה מהר מאוד והתחתנה דרככם תוך 3 חודשים.. אחרי 15 שנה שהייתה לבד
איתי ובת שבע - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 28/07/19 18:00

כל יום, שבו ייחלתי והתפללתי על הזיווג, הרגשתי את החיסרון ואת הקושי. הייתי מקפיד לומר את התפילה של החיד"א הקדוש למציאת בת זוג, וזה היה ממלא אותי באורך רוח וכוח: "תתמלא רחמים עליי ותזמין לי את בת זוגתי...".

אמא שלי שמאוד קרובה אליי המליצה לי להיכנס לאתר שלכם. בעצתה הנבונה החלטתי לנסות. אחרי תהליך הרישום, אמרתי לה אולי תנסי גם את, היא הייתה בזמנו גרושה והיא החליטה גם לנסות.

יצא ששנינו היינו ביחד באתר במקביל, רק שהיא הכירה מהר מאוד והתחתנה דרככם תוך 3 חודשים.. אחרי 15 שנה שהייתה לבד. לי זה לקח שנתיים, עמל של אהבה, שווה כל רגע עבורה. מתוך האפליקציה המדהימה שלכם זכיתם לחתן גם אמא וגם בן.

ב"ה התחתנו בשנה שעברה, בסוף חשוון ולפני כמה ימים זכינו לחבוק תינוק קטן, שממלא את ביתנו בהמון אור, אושר ושמחה. התקשרנו אליכם כדי להזמין אתכם לברית, ולהודות לכם על השליש הקטן שהצטרף בזכותכם למשפחה.

תמשיכו להוסיף ולהרבות בתים בישראל, תודה!

בת שבע ואיתי כץ

צילום: טל סתת יפרח

(תוכלו לקרוא את הסיפור המלא של אמא של איתי - בלחיצה כאן)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

כל יום, שבו ייחלתי והתפללתי על הזיווג, הרגשתי את החיסרון ואת הקושי. הייתי מקפיד לומר את התפילה של החיד"א הקדוש למציאת בת זוג, וזה היה ממלא אותי באורך רוח וכוח: "תתמלא רחמים עליי ותזמין לי את בת זוגתי...".

אמא שלי שמאוד קרובה אליי המליצה לי להיכנס לאתר שלכם. בעצתה הנבונה החלטתי לנסות. אחרי תהליך הרישום, אמרתי לה אולי תנסי גם את, היא הייתה בזמנו גרושה והיא החליטה גם לנסות.

איתי ובת שבע - הכירו בשליש גן עדן, 28/07/19 18:00
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב. הרבה נחת אושר ואהבה!!!!!!!!!!

! דווח למנהל האתר

יואווו, מרגש ??? שיהיה במזל טוב !

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בת שבע ואיתי ותודה על שיתוף הסיפור המרגש שלכם ואמא. הרבה נחת מהילד ותזכו לאחדות ושמחה רבה בביתכם כל הימים.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב רק שמחות תמיד. אמן. 

! דווח למנהל האתר

בס"ד

------

המון מזל טוב X2

! דווח למנהל האתר

מזל טובבבב :))))

! דווח למנהל האתר