כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > הזכייה הכי שווה בחיים!

אני שומעת את הצליל המבשר על קבלת ההודעה בנייד, אני ניגשת לטלפון וגוללת את התוכן בחץ כלפי מטה: "קיבלת הודעה מאשר 21". לא ממהרת לפתוח.. כבר כמעט שנתיים באתר ומעט מסויגת אך עוד מייחלת שזה יקרה.. ראיתי בו עוד דרך אופציונלית של הקב"ה לזמן לי דרכו את האחד
אשר ויעל - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 10/06/19 15:05

יום שישי שתיים בצהריים

אני שומעת את הצליל המבשר על קבלת ההודעה בנייד, אני ניגשת לטלפון וגוללת את התוכן בחץ כלפי מטה: "קיבלת הודעה מאשר 21". לא ממהרת לפתוח.. כבר כמעט שנתיים באתר ומעט מסויגת אך עוד מייחלת שזה יקרה. 

הפורמט של השידוכים בקרב הציבור החרדי לא קורץ לי במיוחד אז פתחתי חשבון בשליש, ועד כה הכרטיסים לא נראו לי תואמים את חיפושי, אך אף פעם לא מחקתי/הקפאתי את החשבון, ראיתי בו עוד דרך אופציונלית של הקב"ה לזמן לי דרכו את האחד שלי.

אז נחזור לאותו יום שישי, "אשר 21" זוכרים ? אני נכנסת.. "היי יעל אשמח להכיר".. מבט חטוף על הפרופיל שלו נראה מעודד בהתאמה. בית חרדי, שאיפות דומות, שווה לנסות. תוך חמש דקות אנו עוברים לטלפון, חודש לאחר מכן חוגגים אירוסין וחמישה חודשים אחרי זה  מתחתנים בשעה טובה ומוצלחת. זו הזכייה הכי שווה בחיים שלי!!!

וההיכרות ע"פ אשר ? קללל

אז אשר עובד דיי אינטנסיבי בחברה של הפקת האירועים שלו. הוא עסוק עד מעל לראש בלארגן הצעות נישואין לחתונה ולגבי עצמו? אין לו ראש לזה. אבל אחרי ניתוח לייזר בעיניים והוראת רופא לנוח הוא נאלץ לקחת חופשה בת שבוע ימים, אז הוא מציית ו- שובת. תוך גלישה בסמארטפון הוא רואה פרסומת של שליש גן עדן. הוא מהרהר על זה מעט.. וואלה.. הוא מרגיש פתאום מוכן.. תוך שעתיים באתר הוא מכיר את יעל 20. מה יגיד? הוא אסיר תודה למנתח העינים עד היום.

כיום, מצפים ללידה ומודים יום יום לאלוקים ולשליחים המדהימים שלו בדמות "שליש גן עדן", תודה לכם :) אשר ויעל.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

יום שישי שתיים בצהריים

אני שומעת את הצליל המבשר על קבלת ההודעה בנייד, אני ניגשת לטלפון וגוללת את התוכן בחץ כלפי מטה: "קיבלת הודעה מאשר 21". לא ממהרת לפתוח.. כבר כמעט שנתיים באתר ומעט מסויגת אך עוד מייחלת שזה יקרה. 

אשר ויעל - הכירו בשליש גן עדן, 10/06/19 15:05
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

המון מזל טוב נחת אושר ושמחה❤❤❤

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בקרוב לכוולם

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב יעל ואשר, מרגש השיתוף שלכם. שתזכו לשנים רבות שמחות יחד ולידה קלה ורוב נחת.

! דווח למנהל האתר