כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > המילים של אתי יצרו מציאות מיוחדת במינה!

כל השנים התפללתי שאכיר את הזיווג שלי והשנה ביקשתי "אני רוצה להתחתן!", תלוי מה מבקשים מבורא עולם, המילים שגורות בפינו, למילים יש כוח עצום אם רק נאמין. בתפילת ראש השנה, הרגשתי צמרמורת בגוף, מעין הרגשה כזו שאכיר את בעלי.. מחשבה, הרגשה ומילים יוצרות מציאות.
אתי ויוסף נתן | פורסם: 28/04/19 18:37

לכבוד האתר מספר 1!!!

הכרתי את בעלי יוסף נתן בדיוק לפני חצי שנה (שלושה ימים לפני ראש השנה), כשהוא היה באומן ואני הייתי בארץ אצל אחותי. שלחתי לו הודעה "היי אשמח להכיר אותך, זה המספר שלי, תתקשר.. 05". לא הייתי נותנת לכל גבר את המספר שלי ולרוב חיכיתי שגבר ייתן לי את המספר שלו, אבל הפעם בורא עולם החליט שאפעל אחרת. חשוב לי לציין שהייתי באתר חמש וחצי שנים ויצאתי עם בחורים מכל הארץ, ובדרך גם נפגעתי, מה הסיכויי שעכשיו זה יהיה זה?

הייתי בעוד שני אתרים שונים, אבל באתר שליש גן עדן הרגשתי תחושה מיוחדת שהבחור שלי נמצא שם. לפני שהייאוש הגדול מגיע, הישועה לא מאחרת לבוא. יוסף קיבל את ההודעה באתר וסיפר לי שהוא באומן, ביקשתי ממנו שיתפלל עליי.. וסיכמנו שנדבר כשהוא יחזור לארץ.

למודת ניסיון, לא חשבתי שהוא ייצור קשר כשהוא יחזור, אז המשכתי להתכתב עם בחור נוסף, שגם איתו טרם נפגשתי. כשלא עניתי ליוסף בוואצפ, הוא שלח לי הודעה באתר שיהיה לי חג שמח:) בצאת יום הכיפורים הוא שלח לי הודעה שהוא הולך לבנות סוכה, הגבתי, ומאחר הוא לא ענה חזרה, חשבתי לעצמי שאמחק את ההודעות איתו, ואסמוך על בורא עולם שייתן לי סימן "מי הבחור שלי".

בבוקר קיבלתי את הסימן שלי – "הודעה חדשה התקבלה מיוסף", המשכנו להתכתב, והחלטתי לבדוק שוב עם בורא עולם אם אכן יוסף הוא הזיווג שלי, רציתי לקבל סימן מלמעלה, ומחקתי שוב את ההודעות איתו ויוסף המשיך לשלוח. החלטנו בספונטניות להיפגש פגישה ראשונה בצאת חג ראשון של סוכות, בדקנו מה אנחנו מחפשים והאם אנחנו משדרים על אותו גל, נגענו קצת בנקודות יבשות וקצת בנקודות רגישות מהחיים - גילינו עולם משותף והרבה מאוד הכלה ממקום נקי וטהור.

בשביל יוסף זו הייתה פגישה ראשונה בחייו ובשבילי הפעם המיליון.. בסוף הפגישה הראשונה הוא אמר "לא יודע מתי יצא לנו להיפגש כי יש לי עכשיו מלא עבודה", ואני בתוכי הרגשתי והבנתי שאם רוצים אין זו אגדה.. לאחר שבוע בערך נפגשנו שוב. ככל שנפתחנו יותר, הוא יותר נדלק ויותר העריץ אותי = פשוט בחור מדהים, לא יכולתי לבקש יותר טוב מזה, תודה להשם. ומאז הכול היסטוריה. התארסנו אחרי חודשיים וחצי, יוסף הרגיש כבר בפגישות הראשונות שזה זה, לי לקח זמן לתת את הלב ולהאמין. הוא אמר לי "בלי לחץ, אבל תדעי שאת אשתי".

כל השנים התפללתי שאכיר את הזיווג שלי והשנה ביקשתי "אני רוצה להתחתן!", תלוי מה מבקשים מבורא עולם, המילים שגורות בפינו, למילים יש כוח עצום אם רק נאמין. בתפילת ראש השנה, הרגשתי צמרמורת בגוף, מעין הרגשה כזו שאכיר את בעלי, יש בתפילה נוסח שכל אדם מקבל את מה שמגיע לו ואני הרגשתי חזק שיהיה לי שינוי בחיים שלי. מחשבה, הרגשה ומילים יוצרות מציאות.

שלושה חודשים מההצעה נפגשנו תחת חופה וקידושין בתאריך ל' אדר. כתבתי לעצמי את כל הפגישות, מה היה בכל פגישה, ועכשיו יש לנו מזכרת מודפסת לכל החיים :)

נ.ב. דודה שלי אמרה לי "בסוף הוא יהיה מתחת לאף שלך, תפסיקי לחפש רחוק" ובאמת כך היה. יוסף היה רחוק ממני בדיוק רבע שעה.. איזה עולם קטן!!!

אתי ויוסף נתן  :)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לכבוד האתר מספר 1!!!

הכרתי את בעלי יוסף נתן בדיוק לפני חצי שנה (שלושה ימים לפני ראש השנה), כשהוא היה באומן ואני הייתי בארץ אצל אחותי. שלחתי לו הודעה "היי אשמח להכיר אותך, זה המספר שלי, תתקשר.. 05". לא הייתי נותנת לכל גבר את המספר שלי ולרוב חיכיתי שגבר ייתן לי את המספר שלו, אבל הפעם בורא עולם החליט שאפעל אחרת. חשוב לי לציין שהייתי באתר חמש וחצי שנים ויצאתי עם בחורים מכל הארץ, ובדרך גם נפגעתי, מה הסיכויי שעכשיו זה יהיה זה?

הייתי בעוד שני אתרים שונים, אבל באתר שליש גן עדן הרגשתי תחושה מיוחדת שהבחור שלי נמצא שם. לפני שהייאוש הגדול מגיע, הישועה לא מאחרת לבוא. יוסף קיבל את ההודעה באתר וסיפר לי שהוא באומן, ביקשתי ממנו שיתפלל עליי.. וסיכמנו שנדבר כשהוא יחזור לארץ.

למודת ניסיון, לא חשבתי שהוא ייצור קשר כשהוא יחזור, אז המשכתי להתכתב עם בחור נוסף, שגם איתו טרם נפגשתי. כשלא עניתי ליוסף בוואצפ, הוא שלח לי הודעה באתר שיהיה לי חג שמח:) בצאת יום הכיפורים הוא שלח לי הודעה שהוא הולך לבנות סוכה, הגבתי, ומאחר הוא לא ענה חזרה, חשבתי לעצמי שאמחק את ההודעות איתו, ואסמוך על בורא עולם שייתן לי סימן "מי הבחור שלי".

אתי ויוסף נתן, 28/04/19 18:37
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב ברכה והצלחה... אתר תותח

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובהצלחה רבה. מעניין שאתי היא הצד הוותיק בשידוכים והתבשלה זמן רב עד הרגע 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שיהיה בעזרת השם בית נאמן בישראל

! דווח למנהל האתר

מזל טוב. בניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

אתם ניראים זוג מקסים!!!בהצלחה רבה. מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

בסד

מזל טוב לזוג החמוד המון המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אתי ויוסף היקרים. תזכו לשנים רבות יחד בבריאות ובשמחה. תודה על השיתוף, מאוד מרגש ומעודד.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אתי ויוסף היקרים. 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בריאות איתנה אושר עילאי שתיזדקנו עדי עד שבורא עולם ימלא את מישאלות חדרי ליבכם לטובה א.כ.י.ר

! דווח למנהל האתר

מזל טובבב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מכל הלב

! דווח למנהל האתר

המון המון מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

תודה רבה לכולם  בהצלחה לכם

! דווח למנהל האתר

מרגשים ומתוקים שתזכו 'לבנין עדי עד '.. 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג המאושר.ברכה והצלחה

! דווח למנהל האתר

אתייי הכי מגיע לךך בעוללםםםם ,  ריגשת אותיייי מאודד , אוהבת מלא שרק תצליחוו!! 

! דווח למנהל האתר

מהממת כל כך חיזקת אותי מאחלת לכם רק טוב ושתזכו להקים בית כשר ונאמן בישראל ???

! דווח למנהל האתר

מדהים,איזו הכרות יפה :)

! דווח למנהל האתר

מדהים וקסום! מזל טוב, אושר ושמחה !

! דווח למנהל האתר

שפע ברכות

מזל טוב מדהים וקסום

הצלחה ???

! דווח למנהל האתר

וואי איזה מרגיש שיהיה לכם המון אושר ועושר ובהצלחה בהכל רגישתם אותי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתזכו לחיים מאושרים עד 120 בבריאות לכולם

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שפע ברכות?

! דווח למנהל האתר

יש גם טוב בסרט הזה...מזל טוב, אושר, הבנה, בריאות, קבלת האחר כפי שהוא, וברכות עד בלי די  

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! איזה כיף לקרוא ממש נותן תקווה!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

זה הכל ביחד: האורות של אומן ותפילה אצל הצדיק, תפילה בכלל ומכוונת למטרה, שלא התייאשת מהקשר אתו/ה שליש גן עדן, הקב"ה מעל כולם ומזל טוב !! לגמרי בעז"ה

! דווח למנהל האתר

שיהיה המון במזל טוב (:

! דווח למנהל האתר

העקר אשריכם זה הכי חשוב

! דווח למנהל האתר

מזל טובבב

! דווח למנהל האתר

אני מבין אותך באמת קשה למצוא אבל בומך על בורא עולם ,הוא לא שוכח אף יהודי כולל אותי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והרבה הרבה שנים טובות ויפות

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בהצלחה בחיים החדשים

אמן 

! דווח למנהל האתר

ממשל טוב!(:

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!(:

! דווח למנהל האתר

מזל טוב חיים מאושרים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אתי ויוסף. יהי רצון שהקדוש ברוך הוא יזכה אתכם בהרבה ילדים אושר נחת ובריאות. אמן 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והצלחה בחיים המשותפים

! דווח למנהל האתר

ואוו איזה סיפור מרגש! זה הסיפור הכי מרגש שקראתי כאןעל שליש גן עדן

וכמובן על אלוקים

מאחלת לכם המון המון מזל טוב

שתמיד תדעו אושר ואהבה הדדית

באמת שעשיתם לי צמרמורת

מבלי להכיר אותכם אני כבר אוהבת אותכם ❤️❤️?

! דווח למנהל האתר

אין על שליש גן עדן ועל אלוקים

! דווח למנהל האתר

העתקתי לי את הסיפור כי באמת ריגשתם

כן אשמור לעצמי ולא אפרסם 

?

! דווח למנהל האתר