כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > הכל מכוון ממש כמו פאזל :)

אני כבר מספר שנים באתר, ותמיד השתדלתי וניסיתי, אבל אז חלפתי על הכרטיס של אליהו, שלחתי חיוך והמשכתי, קיוויתי לקבל הודעה בחזרה, אך לא יכלתי לדמיין שזה ימשיך ויתגלגל לסיפור אהבה כל כך מרגש ועוצמתי. 
אלינור ואליהו - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 14/01/19 17:54

לצוות שליש גן עדן האדירים!

רצינו להודות לכם שנבחרתם להיות הצינור שחיבר ביני לבין בעלי, תמיד ידעתי שהאתר שלכם ייחודי ואיכותי יותר מכל פלטפורמה אחרת של הכרויות, אבל מעולם לא תיארתי לעצמי שבאמת אמצא כאן את הזיווג שלי.

אני כבר מספר שנים באתר, ותמיד השתדלתי וניסיתי, אבל אז חלפתי על הכרטיס של אליהו, שלחתי חיוך והמשכתי, קיוויתי לקבל הודעה בחזרה, אך לא יכלתי לדמיין שזה ימשיך ויתגלגל לסיפור אהבה כל כך מרגש ועוצמתי. 

בבוקר שלאחר מכן, הוא כבר קיבל את פרטיי וגילינו שיש לנו גם חברים משותפים זה היה בדיוק יום האהבה. אמרתי לעצמי, טוב.... עוד יום אהבה בודד. אך לא כך היה הדבר, כבר בהודעה הראשונה ממנו, התגלגלנו לשיחה רצופה והרגשתי צורך עז לשמוע אותו ולדבר.

תוך חצי שעה מהשיחה הוא כבר היה מתחת למקום עבודתי עם פרח ופתק מרגש כמוהו.. הרגשתי כמו בחלום ולא האמנתי שזה מה שקורה לי.. חיכיתי בקוצר רוח לערב, ומשם הפגישה החלומית ביותר שהיתה לי - ידעתי שזה לא סתם והכל מכוון מלמעלה כמו פאזל.

עברו מספר חודשים מאז, התארסנו, נישאנו, וב"ה בדרך להקים משפחה יהודית לתפארת, הוא הדבר הכי טוב שקרה לי, ולמרות שאנחנו גרים די קרוב אחד לשני, אתם הייתם הדרך הטובה והחזקה ביותר להפגיש ולחבר בינינו! תודה לכם ולבורא עולם על ההשגחה הפרטית המטורפת הזאת.

אוהבים ומעריכים ומדברים בשבחכם בכל הזדמנות אפשרית-

אליהו ואלינור :)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן האדירים!

רצינו להודות לכם שנבחרתם להיות הצינור שחיבר ביני לבין בעלי, תמיד ידעתי שהאתר שלכם ייחודי ואיכותי יותר מכל פלטפורמה אחרת של הכרויות, אבל מעולם לא תיארתי לעצמי שבאמת אמצא כאן את הזיווג שלי.

אלינור ואליהו - הכירו בשליש גן עדן, 14/01/19 17:54
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב.שישכון תמיד שלום בית בביתכם.ברכה והצלחהיי ויישר כח לשליש גן עדן

! דווח למנהל האתר

הרבה אושר והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובהצלחה...המון אהבה ואחדות..

! דווח למנהל האתר

מזל טוב .

מכל סיפור מושגח ומוצלח אפשר ללמוד..

שתראו הרבה אושר ושמחה בחייכם 

בעז"ה.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב זוג יקר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

סיפור מקסים :)

! דווח למנהל האתר

-מברוק לסינדרלה ולנסיך;

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר אהבה והקמת בית חם

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לאליהו ואלינור, בריאות וחיוכים. תזכרו שנישואין מוצלחים דורשים עבודה יום יומית כמו כל עסק מצליח. כל טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, סיפור יפה (:

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , בית נאמן בישראל..

הרבה שפע של טוב בנחת רוח בכל הענינים..

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

שיהיה הרבה הרבה מזל טוב והמון הצלחה כייף לשמוע דברים כאלה, אמיתי שהכל מלמעלה תצליחו

! דווח למנהל האתר

א&א סיפור מרגש ...מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב סיפור יפה

! דווח למנהל האתר