כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > מה שהודעה קטנה יכולה לעשות!

את יוסי הכרתי במקרה שחברה פתחה לי פרופיל, הוא שלח הודעה, והחזרתי לו תגובה בלי לחשוב בכלל שבאמת יצא מזה משהו.. התארסנו אחרי בערך 5 חודשים..
אורין ויוסי - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 24/12/18 17:29

תודה לשליש גן עדן שבזכותכם מצאנו אחד את השניה, תמשיכו בעבודתכם הקדושה.

את יוסי הכרתי במקרה שחברה פתחה לי פרופיל, הוא שלח הודעה, והחזרתי לו תגובה בלי לחשוב בכלל שבאמת יצא מזה משהו.. יצאנו אחרי התכתבויות ושיחות בטלפון והתארסנו אחרי בערך 5 חודשים, התחתנו בשעה טובה ב7.10.18.

מאחלים בהצלחה לכל הרווקים והרווקות למצוא את זיווגם המתאים בעז"ה ולכל הזוגות הטריים בהצלחה רבה 3>

אורין ויוסי

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

תודה לשליש גן עדן שבזכותכם מצאנו אחד את השניה, תמשיכו בעבודתכם הקדושה.

את יוסי הכרתי במקרה שחברה פתחה לי פרופיל, הוא שלח הודעה, והחזרתי לו תגובה בלי לחשוב בכלל שבאמת יצא מזה משהו.. יצאנו אחרי התכתבויות ושיחות בטלפון והתארסנו אחרי בערך 5 חודשים, התחתנו בשעה טובה ב7.10.18.

מאחלים בהצלחה לכל הרווקים והרווקות למצוא את זיווגם המתאים בעז"ה ולכל הזוגות הטריים בהצלחה רבה 3>

אורין ויוסי

אורין ויוסי - הכירו בשליש גן עדן, 24/12/18 17:29
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב!! כמה אושר, שמחה מאוד בשבילכם הרבה אהבה ושמחה ביניכם עד 120 חיים מאושרים ושמחים ורק בשורות טובות לכל הרווקים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב עד מאה ועשרים שנה ביחד.בקרוב לכל הרווקים והרווקות 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב..בניין עדי עד...מעודד בהחלט לשמוע על הצלחות ..שתזכו לשמחה אמיתית ולזרע של קיימא

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לאורין ויוסי, בריאות וחיוכים. תזכרו שזוגיות מוצלחת דורשת עבודה יום יומית. כל טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והצלחה תזכו בע"ה להקים בית נאמן ושלם בישראל אמן.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה אושר

! דווח למנהל האתר

מקסים,מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב זוג מדהים. עד 120 עם המון אושר ועושר אהבה אמיתית הצלחה בכל ורק ישועות

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

ממש מתאימים...

איזה יופי לקרוא 

! דווח למנהל האתר