כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > מזל טוב ענק גם לאלירן ונעמה!

נרשמנו כדי לנסות עוד דרך למציאת הזיווג. בהתחלה, אלירן פנה אליי ולא הגבתי.. רק אחרי חצי שנה הוא שלח שוב הודעה והגבתי... אחרי 4 חודשים של קשר הוא הציע נישואין. 
אלירן ונעמה - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 20/12/18 17:26

לצוות שליש גן עדן, 

גם אנחנו זכינו להכיר דרכיכם. לא חשבנו מלכתחילה שזה יגיע דרך האתר, אך נרשמנו כדי לנסות עוד דרך למציאת הזיווג. בהתחלה, אלירן פנה אליי ולא הגבתי.. רק אחרי חצי שנה הוא שלח שוב הודעה והגבתי. בחמישי בערב התכתבנו, במוצ"ש כבר עברנו לנייד ובשני קבענו דייט ראשון. 

אני הבנתי כבר מאותו ערב שזה זה, אלירן היה צריך עוד קצת זמן ואחרי 4 חודשים של קשר הוא הציע נישואין. בתחילת אוגוסט התחתנו ומאז נהנים משגרת חיי הנישואין. 

תודה על הפלטפורמה המושקעת, לא היינו מוצאים אחד את השניה בדרך אחרת. 

תודה רבה על הכל :)

אלירן ונעמה

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן, 

גם אנחנו זכינו להכיר דרכיכם. לא חשבנו מלכתחילה שזה יגיע דרך האתר, אך נרשמנו כדי לנסות עוד דרך למציאת הזיווג. בהתחלה, אלירן פנה אליי ולא הגבתי.. רק אחרי חצי שנה הוא שלח שוב הודעה והגבתי. בחמישי בערב התכתבנו, במוצ"ש כבר עברנו לנייד ובשני קבענו דייט ראשון. 

אני הבנתי כבר מאותו ערב שזה זה, אלירן היה צריך עוד קצת זמן ואחרי 4 חודשים של קשר הוא הציע נישואין. בתחילת אוגוסט התחתנו ומאז נהנים משגרת חיי הנישואין. 

תודה על הפלטפורמה המושקעת, לא היינו מוצאים אחד את השניה בדרך אחרת. 

תודה רבה על הכל :)

אלירן ונעמה

אלירן ונעמה - הכירו בשליש גן עדן, 20/12/18 17:26
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

אלירן ונעמה , מזל טוב , בניין עדי עד 

בעזרת השם , בריאות , אושר , עושר

והמון אהבה 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אלירן ונעמה הרבה אושר שמחה אהבה כד 120 חיים מאושרים לכל החיים❤

! דווח למנהל האתר

מזל טוב.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,

הסיפור של אלירן ונעמה מסכם יפה את עולם הרווקות באתרי הכרויות ובפאליקציות היום.

גם אני התחלתי לא כזה מזמן לצאת ועוד לא יודע אם זה זה(אחרת הייתי נכנס לסגור את הכרטיס).

טיפ שלי לכל המחפשים והמחפשות, אם אתם רציניים ולא נרשמתם סתם כך להעביר את הזמן, לא לשלול ישר בנאדם או אחרי דייט ראשון אם יש בסיס משותף טוב, תתחילו לצאת בלי יותר מידיי צפיות ומחשבות ותנו לזה שלמעלה לעשות את השאר.

בהצלחה לכולם:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שפע בריאות אושר ועושר מתוך נחת רוח..

! דווח למנהל האתר

ממש סיפור מקסים ומרגש.

כל פעם מחדש קוראים איך יד ההשגחה הפרטית כיוונה הכל מלמעלה ולאתר הזכות בכך.תודה ששיתפתם ואיחולי הצלחה לממתינים לישועה.

! דווח למנהל האתר