כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > מה ששלך- יהיה שלך!

שלומי נכנס לאתר וכ- 3 חודשים אחר כך התחלנו מעט להתכתב. ראינו כי טוב וכי השפה משותפת ויש חיבור והיה מתוכנן שנדבר ונקבע פגישה... ערב אחד כשהייתי אצל אחותי החלטתי להרים טלפון...
שלומי ודניאלה - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 09/12/18 12:53

צוות אתר שליש גן עדן היקר והנדיר!

אמנם עברו מספר חודשים אך אנו לא שוכחים להוקיר לכם תודה על שהייתם שליחים נאמנים עבורנו.

שלומי נכנס לאתר וכ- 3 חודשים אחר כך התחלנו מעט להתכתב. ראינו כי טוב וכי השפה משותפת ויש חיבור והיה מתוכנן שנדבר ונקבע פגישה.

ערב אחד כשהייתי אצל אחותי החלטתי להרים טלפון. התאכזבתי לגלות שכל ההודעות ומספר הטלפון ששלומי שלח נחסמו והבנתי שהסתיים המנוי שלו. אחותי אמרה לי משפט שליווה אותי לאורך זמן: "מה ששלך- יהיה שלך".

המשכתי הלאה ולאחר כחודשיים שלומי חידש את המנוי וקרא את ההשתדלות ששלחתי. הבין כי יש עניין מצידי ויצר קשר. מהפגישה הראשונה הרגשנו שהגענו אל הנחלה. עברנו שלב אחר שלב בביטחון מלא, ברגשות שלמים ובמתינות ונישאנו בדיוק 8 חודשים אחרי, בערב ט"ו באב. הקמנו משפחה יחד עם שני הבנים המדהימים שלנו , ונוכחנו לדעת שפרק ב' מוצלח, אף יותר מפרק א', כשיודעים מה רוצים, הקב"ה מזמן ויש שליחים נאמנים כמוכם. תודה על קיומכם!

מודים לה' יתברך על כל הטוב שעשה עמנו וכל הזמן של ההמתנה, הציפייה והתפילות היו שווים. בשורות טובות אצל כולם!

שלומי ודניאלה 3>

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

צוות אתר שליש גן עדן היקר והנדיר!

אמנם עברו מספר חודשים אך אנו לא שוכחים להוקיר לכם תודה על שהייתם שליחים נאמנים עבורנו.

שלומי נכנס לאתר וכ- 3 חודשים אחר כך התחלנו מעט להתכתב. ראינו כי טוב וכי השפה משותפת ויש חיבור והיה מתוכנן שנדבר ונקבע פגישה.

ערב אחד כשהייתי אצל אחותי החלטתי להרים טלפון. התאכזבתי לגלות שכל ההודעות ומספר הטלפון ששלומי שלח נחסמו והבנתי שהסתיים המנוי שלו. אחותי אמרה לי משפט שליווה אותי לאורך זמן: "מה ששלך- יהיה שלך".

שלומי ודניאלה - הכירו בשליש גן עדן, 09/12/18 12:53
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

nirim zivug mushlam

! דווח למנהל האתר

שתהיו מאושרים עדי עד!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!??

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והרבה הצלחה בכל העניינים.... מתוך נחת רוח.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,

שהיה לכם הרבה אור בחייכם, ותקרינו גם אור החוצה. בריאות, אושר ועושר עד 120

! דווח למנהל האתר

ממש אושר....תצליחו ובקרוב אצלי כזה זווג

! דווח למנהל האתר

מזל טוב .הרבה נחת 

שיהיה בנין עדי עד 

מעודד מאד 

! דווח למנהל האתר

שלומי ודניאלה , איזה סיפור מרגש

ומעודד . בעזרת השם בניין עדי עד ,בריאות , אושר ושאהבתכם תתעצם בכל יום שיעבור 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מהממים שתזכו להקים בית כשר ונאמן בישראל?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , בניין עדי עד !

! דווח למנהל האתר