הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

החלטה גורלית ששווה המון!

החלטנו לנסות, הרי ניסינו הרבה אפשרויות מה נפסיד אם ננסה כאן. ואכן כך קרה. תקופה קצרה לאחר פתיחת החשבון באתר הכרתי את בעלי. ההתכתבות הייתה זורמת השיחה הייתה עניינית ומתאימה לסגנון. נפגשנו..
אושרי וחנה - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 11/11/18 16:30

לכבוד שליש גן עדן, השלום והברכה!

ברצוננו להודות לכם על הארגון והקמת האתר. גם בעלי וגם אני ניסינו לא מעט אפשרויות כדי למצוא את הזיווג המתאים אך זה לא הגיע. ככשמענו על "שליש גן עדן" החלטנו לנסות, הרי ניסינו הרבה אפשרויות מה נפסיד אם ננסה כאן. ואכן כך קרה. תקופה קצרה לאחר פתיחת החשבון באתר הכרתי את בעלי. ההתכתבות הייתה זורמת השיחה הייתה עניינית ומתאימה לסגנון. נפגשנו וההתאמה הייתה כ"כ חזקה, הכל התקדם כ"כ מהר, עד שתוך חצי שנה היינו מתחת לחופה בשעה טובה.

היום אני כותבת אחרי שאנו נשואים חודשיים באושר ובאהבה. הקשר בין המשפחות הוא קשר טוב מאוד. עד שלא האמנו שיכול להיות חיבור כזה טוב בין הזוג לבין המשפחות.

זה המקום להודות לכל העוסקים במלאכה שעומדים מאחורי הקלעים ועושים עבודת קודש שזכו וזוכים להקים משפחות לתפארת, להקים דור ישרים. מעריכים מאוד ומודים לכם על התמיכה לאורך הדרך, וההודעות המחממות את הלב.

באהבה גדולה- אושרי וחנה אביטבול ♥♥♥

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לכבוד שליש גן עדן, השלום והברכה!

ברצוננו להודות לכם על הארגון והקמת האתר. גם בעלי וגם אני ניסינו לא מעט אפשרויות כדי למצוא את הזיווג המתאים אך זה לא הגיע. ככשמענו על "שליש גן עדן" החלטנו לנסות, הרי ניסינו הרבה אפשרויות מה נפסיד אם ננסה כאן. ואכן כך קרה. תקופה קצרה לאחר פתיחת החשבון באתר הכרתי את בעלי. ההתכתבות הייתה זורמת השיחה הייתה עניינית ומתאימה לסגנון. נפגשנו וההתאמה הייתה כ"כ חזקה, הכל התקדם כ"כ מהר, עד שתוך חצי שנה היינו מתחת לחופה בשעה טובה.

אושרי וחנה - הכירו בשליש גן עדן, 11/11/18 16:30
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב מהממים. שיהיו לכם חיין מאושרים יחד

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב ואושר!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר