כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > זה יבוא - אתה תראה!

עברתי תהליך חיפוש לא פשוט, היו זמנים ארוכים שלא היו הצעות רלוונטיות והיו זמנים שהם באו בשפע. עוד סיפור הכרות שנחשפתי אליו נתן לי כח והבנה להיות קשובה ללב שלי, לרצון ולשאיפות שלי שזה עוד יבוא...
אברהם ולאה - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 11/10/18 18:19

"דרשתי קרבתך בכל ליבי קראתיך ובצאתי לקראתך לקראתי מצאתיך" (ריה"ל)

תודה להשם יתברך, שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה". תודה לשליחים היקרים שליש גן עדן שפתחו את האתר הנפלא הזה.שם בעלי אברהם אלברט שריקי בן שמחה ויוסף ושמי לאה ליאת (מגן) בת רינה וניסים. מתוך הודיה לה' באנו לחזק את כל מי שעדיין לא התחתנה/ או התחתן. "קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף״.מאז שהתגרשתי עד שהתחתנתי עברו 8 שנים, הרגשתי בדידות וחוסר שלמות, התפללתי ופניתי במקביל לשדכניות וההצעות היו מאוד מאכזבות ורחוקות ממה שחפץ ליבי ולכן החלטתי לנסות בדרכים אחרות. בעידוד ועצת רבנים, נכנסתי לאתר שלכם, נרשמתי ופתחתי פרופיל וראיתי שעדיין הפניות לא רלוונטיות. נחלשתי, והתייאשתי ואור קטן של תקווה בקע והעלה בי תקווה. ראיתי זוג שפורסם באתר והסיפור שלהם נגע בי ונתן לי כח להמשיך הלאה. אחרי תקופה של שנה באתר, הרפתי מהחיפוש, יצאתי עם חברות לחגוג לחברה טובה מסיבת הפתעה לכבוד היום הולדת. תוך כדי שאנו יושבות, אמרתי דבר תורה ותוך כדי זוג מקסים ששמע אותי, ביקש להצטרף ולשמוע. הסכמתי בשמחה, והם סיפרו לנו כדרך אגב שאלו נישואים שניים שהתרחשו בזכות האתר הנפלא שליש גן עדן. 

ותוך כדי אזכור שם האתר, חלחלה בי האמונה להתחזק ולהתמיד בחיפוש באתר. עברתי תהליך חיפוש לא פשוט, היו זמנים ארוכים שלא היו הצעות רלוונטיות והיו זמנים שהם באו בשפע. עוד סיפור הכרות שנחשפתי אליו נתן לי כח והבנה להיות קשובה ללב שלי, לרצון ולשאיפות שלי שזה עוד יבוא...החלטתי בהשפעת ספריו של הרב ארוש להודות לבורא עולם על ההשגחה שלו עליי, שאם אני עדיין לא נשואה, סימן שזאת החלטה הכי נכונה עבורי לזמן הזה. עם המון עליות ונפילות, אכזבות ותקוות המשכתי להאמין ולהשתדל... אך רגע אחד של ייאוש ושבר העלה בי סדקים של עצבות, נשענת על בורא עולם באורך רוח, עוד רגע, שפתיים מייבבות לוחשות תפילה, נאחזת בחוט של תקוה, באור קטן שבוקע לעברי... 

הנה עוד הודעה נשלחת לעברי, הפעם הפרטים נראו מתאימים. אך, לא מיהרתי הפעם להיפגש, החלטתי לברר עליו. הרב שלו שיבח אותו מצד המידות, יושר וטוב הלב. וזאת הייתה החותמת עבורי לקביעת דייט.

בסיעתא דשמיא הייתה מציאת חן הדדית בינינו. בפגישה השלישית, אברהם שהוא בעלי כיום אמר לי שהוא כבר החליט שזה זה. הלכנו יחד לרב גדול שנתן לנו את ברכתו להמשך הדרך. בפגישה הרביעית, הוא נפגש עם המשפחה שלי ובפגישה החמישית, נסענו לחוף הים ושם הוא הציע לי נישואין.הפגישה העשירית התרחשה מתחת לחופה, זכינו לשמחה מאוד עצומה, כגודל השבר זכינו לאור גדול, אין עוד מלבדך השם תודה על הכל.

וזה המקום לפרסם את הנס ולהודות בראש ובראשונה לבורא עולם שהוא יושב ומזווג זיווגים. ולאתר שליש גן עדן שהיה שותף בתהליך ובמציאה. וכן רצינו להודות לכל המשפחה היקרה ולחברים הטובים שליוו אותנו וחיזקו אותנו ונתנו לנו כח להמשיך במסע המשותף הזה. ולכל מי שמחפש/ת ועדיין לא מוצא/ת אל תפלו ברוחכם, תייחסו לעצמכם בכבוד ובשמחה, יש בכם כל כך הרבה דברים נפלאים, אורות קטנים שמצטברים ועוד יציפו אותכם באושר גדול. אין ייאוש בעולם כלל, הכל מאתו יתברך, זה עוד יקרה.. ולא בדרך מקרה :) תודה על הכל. .

אברהם ולאה

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

"דרשתי קרבתך בכל ליבי קראתיך ובצאתי לקראתך לקראתי מצאתיך" (ריה"ל)

תודה להשם יתברך, שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה". תודה לשליחים היקרים שליש גן עדן שפתחו את האתר הנפלא הזה.שם בעלי אברהם אלברט שריקי בן שמחה ויוסף ושמי לאה ליאת (מגן) בת רינה וניסים. מתוך הודיה לה' באנו לחזק את כל מי שעדיין לא התחתנה/ או התחתן. "קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף״.מאז שהתגרשתי עד שהתחתנתי עברו 8 שנים, הרגשתי בדידות וחוסר שלמות, התפללתי ופניתי במקביל לשדכניות וההצעות היו מאוד מאכזבות ורחוקות ממה שחפץ ליבי ולכן החלטתי לנסות בדרכים אחרות. בעידוד ועצת רבנים, נכנסתי לאתר שלכם, נרשמתי ופתחתי פרופיל וראיתי שעדיין הפניות לא רלוונטיות. נחלשתי, והתייאשתי ואור קטן של תקווה בקע והעלה בי תקווה. ראיתי זוג שפורסם באתר והסיפור שלהם נגע בי ונתן לי כח להמשיך הלאה. אחרי תקופה של שנה באתר, הרפתי מהחיפוש, יצאתי עם חברות לחגוג לחברה טובה מסיבת הפתעה לכבוד היום הולדת. תוך כדי שאנו יושבות, אמרתי דבר תורה ותוך כדי זוג מקסים ששמע אותי, ביקש להצטרף ולשמוע. הסכמתי בשמחה, והם סיפרו לנו כדרך אגב שאלו נישואים שניים שהתרחשו בזכות האתר הנפלא שליש גן עדן. 

ותוך כדי אזכור שם האתר, חלחלה בי האמונה להתחזק ולהתמיד בחיפוש באתר. עברתי תהליך חיפוש לא פשוט, היו זמנים ארוכים שלא היו הצעות רלוונטיות והיו זמנים שהם באו בשפע. עוד סיפור הכרות שנחשפתי אליו נתן לי כח והבנה להיות קשובה ללב שלי, לרצון ולשאיפות שלי שזה עוד יבוא...החלטתי בהשפעת ספריו של הרב ארוש להודות לבורא עולם על ההשגחה שלו עליי, שאם אני עדיין לא נשואה, סימן שזאת החלטה הכי נכונה עבורי לזמן הזה. עם המון עליות ונפילות, אכזבות ותקוות המשכתי להאמין ולהשתדל... אך רגע אחד של ייאוש ושבר העלה בי סדקים של עצבות, נשענת על בורא עולם באורך רוח, עוד רגע, שפתיים מייבבות לוחשות תפילה, נאחזת בחוט של תקוה, באור קטן שבוקע לעברי... 

אברהם ולאה - הכירו בשליש גן עדן, 11/10/18 18:19
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

ממש מעל הטבע!

שיהיה המון סייעתא דשמייא בחיים ותזכו לבנים זכרים עוד השנה!

! דווח למנהל האתר

המון המון מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

אתם זוג ממש חמוד. בעזרת השם אושר עושר נחת וכל הישועות.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב..המון שמחה ונחת אמו

! דווח למנהל האתר

ריגשתם עד דמעות...של אושר:) כי אין בעולם ייאוש כלל.

ברכות והודאות להשם יתברך. תודה רבה על השיתוף ועל הכרת הטוב להקב"ה.

מאחלת לכם מזל טוב, בריאות, הצלחה ובניין בית עדי עד בישראל.

זכיתם וזיכיתם!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ענק, וואו איזה סיפור מדהים. הרגשתי שכתבת את דברי שלי.

אני בת 56 והרבה שנים הנני מתפללת ומייחלת לישועה בע"ה ולא מוצאת עדיין את האחד , היחיד והמיוחד.

חיזקתם אותי מאד, מאד, מאד

תודה מקרב לב

מי ייתן ותזכו להקים בית נאמן שמח ומבורך בישראל.

מרחל עדינה

! דווח למנהל האתר

סיפור משמח. מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לאה & אברהם!!!  לאה, זואת את מקרית משה??? 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הסיפור שלכם מחזק אחרים שעדיין ב תהליך של חיפוש יישר כח.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!! נראים זוג משמיים. מאחל לכם שלום בית אמיתי כל חייכם.

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב ושמחה אתם מחזקים אותי באופן אישי להמשיך ולעשות את ההשתדלות למציאת הבן זוג שמתאים לי  ברכה והצלחה לכולם!

! דווח למנהל האתר

מאחל לזוג המאושר חיוכים שמחה 

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

המון מזל והרבה בריאות ואושר בע"ה 

! דווח למנהל האתר

באמת סיפור מרגש ןמחזק הרבה מזל טוב אתם נראים מתאימים  ודומים 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! תודה על השיתוף זה באמת סיפור שיכול לחזק ולתת תקוה להרבה אנשים! 

! דווח למנהל האתר

מרגששש! בהצלחה בהמשך הדרך! 

! דווח למנהל האתר

ישתבח שמו של הבורא מזל טוב  

! דווח למנהל האתר

בשבח והודי'ה לה' יתברך!

! דווח למנהל האתר

תודה לך על החיזוק - אין לך מושג כמה בא בזמן :) מזל טוב ! עד 120 !

! דווח למנהל האתר

תודה לך על החיזוק - אין לך מושג כמה בא בזמן :) מזל טוב ! עד 120 !

! דווח למנהל האתר

מקסים. אין ייאוש בעולם כלל. מחפשת בת זוג ישרה והולמת לאבא שלי בן ה 81 שהתאלמן מאמי היקרה לפני שנה ושלושה חודשים, הוא מופיע בשליש גן עדן ואני מקווה לבשורות טובות, קשה לי כבת לראות אותו בצערו, לא טוב היות האדם לבדו אעשה לו עזר כנגדו, בדידות לאיש חי ושמח זה קשה. ובכלל גם אני אשמח לפרסם את הצלחתו. שמו משה צארום למי שרלוונטי עבורה. 

ברכות לכם זוג יקר עד 120 באושר בריאות אהבה ולא נבטל עושר.

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב ושפע של הצלחות בכל העניינים ובכל המשורים, מתוך שפע של טוב ונחת רוח...

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד, ושיהיה במזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מאוד מרגש ומחזק שיהיה לכם  ברכה והצלחה בהמשך הדרך אמן . אין  עוד  מלבדו

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מאוד מרגש ומחזק שיהיה לכם  ברכה והצלחה בהמשך הדרך אמן . אין  עוד  מלבדו

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , מרגש ומחזק ??? 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ..ממש מרגש בניין עדי עד.

! דווח למנהל האתר

כתבת מהלב ונכנס אל הלב! שיהיה בניין עדי עד מתוך אהבה ואחווה שלום ורעות