כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > עם בקבוק בייליס ביד וחיוך כובש :)

האמת, שלא כל כך ידעתי איך הוא נראה - הוא לבש כובע ומשקפי שמש בתמונה הקטנה שהוא שם בכרטיס שלו. אבל כן ראיתי שהוא נמצא בונציה עם בקבוק בייליס ביד ועם חיוך כובש.. אז אמרתי לעצמי, יאללה נזרום. אחרי הרבה הודעות בוואטסאפ הסכמתי לפגוש אותו ואחרי שנה וקצת החלטנו
שריל ואילן - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 20/08/18 16:32

יצאתי לדייטים במשך שנים. נפגשתי עם בחורים שלא באמת היו מתאימים לי ורגע לפני שהתייאשתי באופן סופי החלטתי להרשם לשליש גן עדן. 

הייתי מאוכזבת אחרי כל דייט שהסתיים, אני זוכרת איך התבאסתי אחרי כל דייט שלא היה מוצלח, בהתרשמות ראשונית זה היה נשמע מעולה אבל בפועל, במציאות לא היה קליק. הייתי ממש מיואשת מעולם הדייטים במיוחד כעולה חדשה מניו יורק שהמשפחה שלה נמצאת בצד השני של האוקיינוס בניו יורק וזה מה שגם העצים את תחושת הבדידות. 

כשהצטרפתי לשליש גן עדן ציפיתי לכלום. כל דבר אחר לא עבד בעולם הדייטים - למה שפה זה יעבוד? אבל כמה אני שמחה שהחלטתי להצטרף - אחרת אילן לא היה מתכתב איתי והחיים שלי היו יכולים להיראות אחרת לגמרי. האמת, שלא כל כך ידעתי איך הוא נראה - הוא לבש כובע ומשקפי שמש בתמונה הקטנה שהוא שם בכרטיס שלו. אבל כן ראיתי שהוא נמצא בונציה עם בקבוק בייליס ביד ועם חיוך כובש.. אז אמרתי לעצמי, יאללה נזרום. אחרי הרבה הודעות בוואטסאפ הסכמתי לפגוש אותו ואחרי שנה וקצת החלטנו שזה זה!

חבר'ה, זה לא היה פשוט - אנחנו מעולמות שונות (אני אשכנזיה מארה"ב ואילן ישראלי פרסי) וזה דרש הרבה הבנה וסבלנות - ועדיין דורש! אבל היה שווה לגמרי וברוך ה' אנחנו שמחים ואוהבים ביחד!

לצוות של שליש גן עדן - אתם עושים חסד אמת לרווקים הדתיים ואנחנו מודים לכם עם כל הלב על זה שנתתם לנו הזדמנות להכיר. בזכותכם הרבה זוגות נפגשו ואנחנו מקווים שזה ימשיך וירבה!

לאלו שעדיין מחפשים - אל תתיאשו. הדרך יכולה להיות מאוד קשה ומאתגרת אבל אם אתם עם ראש פתוח ומצב רוח חיובי זה יקרה ואולי באופן הכי מפתיע! שיהיה בהצלחה!

שריל ואילן

I had been dating for years. I met boys that weren't really for me, I got set up, and I finally entered the dating website world after practically giving up. I was so disheartened after each date that ended, each potential bachelor who really wasn't a good fit. I got really upset about my dating situation, especially as an olah from New York whose family is thousands of miles away with the feeling of being alone even more pronounced. 

I joined shlish gan eden thinking nothing would happen, just like everything else concerning my dating life at the time. And I am extremely glad I did. Otherwise Ilan would have never messaged me and my life would be very different... I couldn't see his profile picture clearly - but I did notice that it was taken in Venice, with a bottle of Bailey's in hand, and that he had a cute and friendly smile. So I said what the heck and started chatting with him and agreed to meet up with him after a lot of what's app messages. And after over a year of dating each other and working through our differences (and trust me there are plenty between me being an Ashkenazi American and Ilan being a Persian Israeli!) we decided we were ready to take the next step!! It was a long journey to get to this point (and it is ongoing!) But I am so happy we found each other and got married. 

Shlish gan eden - you are doing a wonderful chesed for many religious singles and we cannot thank you enough for helping us find each other. We hope that many many more couples find each other through your site. And to all those still looking - don't give up. It is difficult at times, but if you keep an open mind and have a positive attitude it will happen and maybe in the most surprising way! Keep your heart's open and spirits high and much hatzlacha!!

Cheryl and Ilan

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

יצאתי לדייטים במשך שנים. נפגשתי עם בחורים שלא באמת היו מתאימים לי ורגע לפני שהתייאשתי באופן סופי החלטתי להרשם לשליש גן עדן. 

הייתי מאוכזבת אחרי כל דייט שהסתיים, אני זוכרת איך התבאסתי אחרי כל דייט שלא היה מוצלח, בהתרשמות ראשונית זה היה נשמע מעולה אבל בפועל, במציאות לא היה קליק. הייתי ממש מיואשת מעולם הדייטים במיוחד כעולה חדשה מניו יורק שהמשפחה שלה נמצאת בצד השני של האוקיינוס בניו יורק וזה מה שגם העצים את תחושת הבדידות. 

כשהצטרפתי לשליש גן עדן ציפיתי לכלום. כל דבר אחר לא עבד בעולם הדייטים - למה שפה זה יעבוד? אבל כמה אני שמחה שהחלטתי להצטרף - אחרת אילן לא היה מתכתב איתי והחיים שלי היו יכולים להיראות אחרת לגמרי. האמת, שלא כל כך ידעתי איך הוא נראה - הוא לבש כובע ומשקפי שמש בתמונה הקטנה שהוא שם בכרטיס שלו. אבל כן ראיתי שהוא נמצא בונציה עם בקבוק בייליס ביד ועם חיוך כובש.. אז אמרתי לעצמי, יאללה נזרום. אחרי הרבה הודעות בוואטסאפ הסכמתי לפגוש אותו ואחרי שנה וקצת החלטנו שזה זה!

חבר'ה, זה לא היה פשוט - אנחנו מעולמות שונות (אני אשכנזיה מארה"ב ואילן ישראלי פרסי) וזה דרש הרבה הבנה וסבלנות - ועדיין דורש! אבל היה שווה לגמרי וברוך ה' אנחנו שמחים ואוהבים ביחד!

לצוות של שליש גן עדן - אתם עושים חסד אמת לרווקים הדתיים ואנחנו מודים לכם עם כל הלב על זה שנתתם לנו הזדמנות להכיר. בזכותכם הרבה זוגות נפגשו ואנחנו מקווים שזה ימשיך וירבה!

לאלו שעדיין מחפשים - אל תתיאשו. הדרך יכולה להיות מאוד קשה ומאתגרת אבל אם אתם עם ראש פתוח ומצב רוח חיובי זה יקרה ואולי באופן הכי מפתיע! שיהיה בהצלחה!

שריל ואילן

שריל ואילן - הכירו בשליש גן עדן, 20/08/18 16:32
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב אושר ואושר. סוף טוב הכל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לשריל ואילן, בריאות וחיוכים. תזכרו שזוגיות מאושרת ומצליחה דורשת עבודה יום יומית, כמו כל עסק. כל טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

קודם מזל טוב לאילן ושריל אבל אני גם רוצה זוגיות אני אלך עד סוף העולם רק רק מתי הגבר שלי יגיע        

! דווח למנהל האתר

ממש מרגש ! המון מזל טוב לכם ,

ובקרוב אצל כל הרווקות והרווקים שבאתר אמן ואמן.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר