הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

הכל התחיל מהודעה אחת פשוטה..

כשהכול מאחורינו, אנחנו רואים שכל התהליך של החיפוש והבירור האישי שכל אחד מאיתנו עבר, היה כדאי ובהנהגה מדוייקת של ה' במציאות. אנו נשואים עוד מעט חודש ולא באמת מעכלים את גודל החסד והדיוק האלוקי שבחיבור שלנו..
רחל והושע - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 09/08/18 14:34

לצוות שליש גן עדן,

רצינו להודות לכם שבזכותכם הכרנו האחד את השניה, האמת, שאין לנו שום חברים משותפים ושום דרך אחרת שבה יכולנו להיפגש או להכיר אחד את השני.. רק בזכות האתר נוצר חיבור שכולו אור ושמחה אמתית.

לפני כ4 חודשים שלחתי להושע הודעה פשוטה, הייתי סקפטית עוד לפני שהגיב, עם החוויה הכללית שלי (*אני לא מרבה לשלוח הודעות לגברים רק לאלה שחושבת שישנה אפשרות קלה שבחיבור כלשהו.. חושבת שזה היה בעיקר כי אישית היה לי קשה להכיל את תחושת הדחייה והניסיון להבין למה לא חשבו כמוני לאחר מכן?!) וגם בפגישות עם הגברים בשנתיים האחרונות. לאחר חודש שכבר שכחתי מההודעה ההיא, הושע הגיב. 

מהתכתבות פרטית עברנו באותו היום לווטסאפ, לשיחה שגרמה לשנינו לרצות להיפגש.. להפתעתנו, הקשר זרם מהר והתקדם באופן טבעי לחיבור נפשי עמוק וקדוש. אחרי 5 פגישות הבנו שזה זה!! ובאמת אחרי 3 חודשים של היכרות זכינו להתחתן ולבנות את בניין ביהמ"ק הקטן שלנו.

כשהכול מאחורינו, אנחנו רואים שכל התהליך של החיפוש והבירור האישי שכל אחד מאיתנו עבר, היה כדאי ובהנהגה מדוייקת של ה' במציאות. אנו נשואים עוד מעט חודש ולא באמת מעכלים את גודל החסד והדיוק האלוקי שבחיבור שלנו, ב"ה היום שמחים אחד בשני ונהנים לחיות יחד גם בחיי היומיום השגרתיים.

תודה לכם שליש גן עדן, שבזכותכם אנחנו כאן שמחים שמצאנו "..את שאהבה נפשינו".שהקב"ה ישיב לכם כפליים ויוסיף לכם ברכה והצלחה בכל פועלכם.

רחל והושע :)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן,

רצינו להודות לכם שבזכותכם הכרנו האחד את השניה, האמת, שאין לנו שום חברים משותפים ושום דרך אחרת שבה יכולנו להיפגש או להכיר אחד את השני.. רק בזכות האתר נוצר חיבור שכולו אור ושמחה אמתית.

לפני כ4 חודשים שלחתי להושע הודעה פשוטה, הייתי סקפטית עוד לפני שהגיב, עם החוויה הכללית שלי (*אני לא מרבה לשלוח הודעות לגברים רק לאלה שחושבת שישנה אפשרות קלה שבחיבור כלשהו.. חושבת שזה היה בעיקר כי אישית היה לי קשה להכיל את תחושת הדחייה והניסיון להבין למה לא חשבו כמוני לאחר מכן?!) וגם בפגישות עם הגברים בשנתיים האחרונות. לאחר חודש שכבר שכחתי מההודעה ההיא, הושע הגיב. 

רחל והושע - הכירו בשליש גן עדן, 09/08/18 14:34
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב לזוג המקסים, ברכת השם עליכם ב״ה.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, סיפור מרגש.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב סיפור מרגש ומחזק המון

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!!!!

! דווח למנהל האתר

חודש טוב ומזל טוב ,

יש את השם והוא מכוון.!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, שהשלום השמחה והאהבה ישכנו קבע בביתכם.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב חמודים והרבה הצלחה!

! דווח למנהל האתר

השילוב הכי יפה פה!!! בהצלחה רבה!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר