כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > המילים שהוא כתב גרמו לזה לקרות!

נרשמתי לאתר, השקעתי מחשבה רבה ביצירת הכרטיס האישי, תוך פרוט מצבי ושאיפותי, בגילוי לב רב... הדברים שכתבתי כבר בשורות הראשונות העידו, לדבריה על אדם בעל ערכים ושאיפות שונות, שונה בתפיסת העולם וכך החליטה, לדבריה, ללחוץ ולשלוח הודעה...
אמיר ואירית - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 31/07/18 17:33

לכבוד הנהלת אתר "שליש גן עדן",

תודה לא-ל התחתנו!

כעת ברצוננו להודות לכם על חלקכם החשוב בפלא הגדול של בניית בית בישראל!

נרשמתי לאתר "שליש גן עדן", השקעתי מחשבה רבה ביצירת הכרטיס האישי, תוך פרוט מצבי ושאיפותי, בגילוי לב רב. 

אירית הייתה רשומה באתר כבר מספר שנים, אך זמן רב לא נכנסה לאתר. ניסיונות לא מוצלחים ובכל זאת החלטתי להמשיך הלאה, כהרגלכם גם הפעם שלחתם מייל עם התאמות, והפעם הזו הייתה העיתוי בו החליטה אירית לתת עוד הזדמנות נוספת. את עינה צדה השורה הראשונה שבה היה הכרטיס שלי. 

הדברים שכתבתי כבר בשורות הראשונות העידו, לדבריה על אדם בעל ערכים ושאיפות שונות, שונה בתפיסת העולם וכך החליטה, לדבריה, ללחוץ ולשלוח הודעה. 

החלפנו כמה הודעות, אך לא תמונות. נכון, תמונתי התנוססה באתר, אך תמונתה של אירית נעדרה מסיבות מקצועיות. האמת, לא הרגשתי צורך לראות תמונה כי אני מאמין במפגש פנים אל פנים. כמו כן, הפנימיות הייתה מאוד משמעותית עבורי, וכך גם עבור אירית.

אירית ביקשה לשמוע את קולי וכך החלפנו דברים גם טלפונית וקבענו להיפגש.

כשנפגשנו, נוצר מיד קשר נעים ונינוח. שמתחילתו היה ברוח של דיבורי אמת ללא ניסיונות ליפות ולהרשים אלא מתוך רצון אמיתי לבחון את מידת ההתאמה הערכית הדתית וההתנהלות בחיים משותפים, שהרי כבר עברנו הרבה בחיינו, כל רצוננו היה להגיע לקשר אמיתי ערכי המבוסס על ערכי כנות יושר אהבה וחיבור אל השכינה.

זכינו להיכרות מעמיקה כנה ולנעימות רבה שזרמה בינינו. הרגשנו שיד הקב"ה בדבר. והעובדה ששנינו נכנסנו לאתר בעיתוי כה מדויק "במקרה", וברור לנו שהייתה כאן יד מכוונת. האתר היה המקום המאפשר לנס הזה לקרות. כשלושה חודשים לאחר מכן, זכינו להקים בית!

אנו רוצים להודות לכם שהייתם שליחים חשובים בדרך. תזכו למצוות!

בברכה, אמיר ואירית

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לכבוד הנהלת אתר "שליש גן עדן",

תודה לא-ל התחתנו!

כעת ברצוננו להודות לכם על חלקכם החשוב בפלא הגדול של בניית בית בישראל!

נרשמתי לאתר "שליש גן עדן", השקעתי מחשבה רבה ביצירת הכרטיס האישי, תוך פרוט מצבי ושאיפותי, בגילוי לב רב. 

אירית הייתה רשומה באתר כבר מספר שנים, אך זמן רב לא נכנסה לאתר. ניסיונות לא מוצלחים ובכל זאת החלטתי להמשיך הלאה, כהרגלכם גם הפעם שלחתם מייל עם התאמות, והפעם הזו הייתה העיתוי בו החליטה אירית לתת עוד הזדמנות נוספת. את עינה צדה השורה הראשונה שבה היה הכרטיס שלי. 

הדברים שכתבתי כבר בשורות הראשונות העידו, לדבריה על אדם בעל ערכים ושאיפות שונות, שונה בתפיסת העולם וכך החליטה, לדבריה, ללחוץ ולשלוח הודעה. 

החלפנו כמה הודעות, אך לא תמונות. נכון, תמונתי התנוססה באתר, אך תמונתה של אירית נעדרה מסיבות מקצועיות. האמת, לא הרגשתי צורך לראות תמונה כי אני מאמין במפגש פנים אל פנים. כמו כן, הפנימיות הייתה מאוד משמעותית עבורי, וכך גם עבור אירית.

אמיר ואירית - הכירו בשליש גן עדן, 31/07/18 17:33
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

המון המון מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

איזה יופי לשמוע 

אירית ואמיר היקרים.. 

מזל טוב לנישואין.. ❤️?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מאכל חיים מאושרים

ושמחים והצלחה 

! דווח למנהל האתר

למרות שאני  ארבה זמן באתר ולא מצתי את בת זוגתי

אני מתחיל להתיאש מהחיים, בהצלחה

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב אושר ובריאות

! דווח למנהל האתר

מזל טוב..ברכה והצלחה.. 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב  אירית ואמיר ברכה והצלחה בהמשיך הלוואי לכול הרווקים ורווקות נזכה כמוהן 

! דווח למנהל האתר

אבא שלי גבירותי ורבותי, ואגם אני מנוי באתר ומחפש את אישתי היקרה והמיוחדת מאוד. אתם זוג נהדר אבא ואירית :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ברכה והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר