כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה!

שבת לפני הוא התפלל בבית כנסת שבו מתפלל הרב קוק, הוא עלה כחזן בתפילת ערבית. הרב קוק ניגש אליו ואמר לו:  מיכאל אני רואה אותך מתחתן לפני פסח.  הוא בתדהמה משיב לו שלמחרת יש לו דייט עם בחורה בשם  אביבית שהכיר דרך האתר שליש גן עדן.
אביבית ומיכאל | פורסם: 25/07/18 12:19

לצוות שליש גן עדן היקרים,

רצינו להודות לבורא עולם שחיבר בינינו ובזכותכם שהייתם שליחים טובים זכינו למצוא את החצי השני.

באותה תקופה הייתי גרושה 7 חודשים וחברה הציעה לי להתנסות באתר ההכרויות שליש גן עדן. לא חשבתי לרגע שאני ימצא את החצי השני, אבל האמנתי בבורא עולם שמגיע לי מישהו טוב ואמין ולכן עשיתי את ההשתדלות שלי ונרשמתי.

כמה ימים לפני, פניתי לרבנית קוק מטבריה שבירכה אותי שבקרוב אמצא את הזיווג  שלי ואקבל את האדם הכי טוב לי עבורי. במקביל, מיכאל שהוא בעלי כיום גם התעניין באתר לאחר שחבר ביקש לעזור לו להירשם לאתר. הוא אכן פתח כרטיס ורכש מנוי כדי לנסות את מזלו. לפתע הוא ראה את התמונה שלי באתר, צפה בה והחליט לנסות להתקדם הלאה. הוא שלח לי הודעה וביקש מספר נייד, נעניתי לחיוב ויום למחרת יצרנו קשר. קבענו דייט ביום ראשון בערב, 3 שבועות לפני פסח. בשבת שלפני כן, הוא התפלל בבית כנסת שבו מתפלל הרב קוק, ועלה כחזן בתפילת ערבית. הרב קוק ניגש אליו ואמר לו: מיכאל אני רואה אותך מתחתן לפני פסח. הוא בתדהמה משיב לו שלמחרת יש לו דייט עם בחורה בשם  אביבית שהכיר דרך האתר שליש גן עדן. הרב שאל אותו מי זאת? מה היא עושה? הוא השיב לו שאני מורה ומדריכה בכירה, מוסמכת בחינוך מיוחד וגם מטפלת רגשית ועובדת אצלכם במוסדות של התלמוד תורה. באותו רגע הרב בירך אותו ואמר: "יהי רצון שלעולם לא יחרב לך בית שלישי זאת השכינה שלך....".  מיכאל בעלי התרגש מכך מאוד ובזכות אמונת החכמים שהייתה לו, הוא קיבל כוח לפגישה. 

במקביל גם אני הרגשתי צורך לקבל ברכה ופניתי שוב  לרבנית קוק. פניתי שוב. היא קיבלה אותי בשמחה ושאלה: "עם מי את ניפגשת?". אמרתי לה: "עם מיכאל שטרית".  "וואווו... היא אמרה בהערכה רבה, איזה בחור מקסים,  אנחנו מכירים אותו 20 שנה הוא כמו הבן שלנו, הוא גדל ונהיה בחור לתפארת, זה החצי השני שלך, מזל טוב. מזל טוב!!!", באותו רגע גם אני קיבלתי כוח להמשיך בזכות אמונת חכמים והרגשתי שקיבלתי ממנה את ברכת הדרך.

נפגשנו ומיד הרגשנו חיבור מיוחד בינינו. הרגשנו את ברכת הרב והרבנית בקיום הזוגיות שלנו. לאחר שתי פגישות בלבד, מיכאל הציע לי נישואין, הייתי מאוד מופתעת מהתזמון המהיר, ועם כל זאת, הרגשתי בתוך תוכי שהוא שלי ולא כדאי למשוך את הזמן. שבוע לאחר מכן, ביום רביעי ערכנו אירוסין עם המשפחה במסעדה בטבריה. ולאחר שבוע נוסף, נערכה החתונה באולם מאוד מפואר בטבריה.

אי אפשר לתאר את השמחה שהיתה בחתונה, הרבנית אמרה ש"אליהו הנביא" נכח שם. אין איש או אישה שלא יצאו מהחתונה מרוגשים, הייתה אוירה מאוד שמחה ומרגשת, מלאה בקדושה ושכינה. כל הרבנים של טבריה הגיעו  כדי לכבד אותנו בנוכחותם. זכינו לחופה וקידושין, שנינו בני 37, אני הייתי גרושה עם 8 ילדים ומיכאל עם שניים. הקמנו ביחד משפחה חדשה ומאוחדת...

אנו מלאים בהמון אושר ושמחה ומודים לבורא עולם על כל החסד שעשה איתנו - "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה !"

אנו מאחלים לכל המנויים באתר שליש גן עדן שעם תפילה לבורא עולם תוכלו גם אתם למצוא את שאהבה נפשכם, ולא סתם כל אחד מאיתנו מגיע אל האתר הזה שיש בו המון ברכה וסיעתא דשמיא למצוא זיווג הגון וישר.

תודה רבה! באהבה, אביבית ומיכאל שטרית

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן היקרים,

רצינו להודות לבורא עולם שחיבר בינינו ובזכותכם שהייתם שליחים טובים זכינו למצוא את החצי השני.

באותה תקופה הייתי גרושה 7 חודשים וחברה הציעה לי להתנסות באתר ההכרויות שליש גן עדן. לא חשבתי לרגע שאני ימצא את החצי השני, אבל האמנתי בבורא עולם שמגיע לי מישהו טוב ואמין ולכן עשיתי את ההשתדלות שלי ונרשמתי.

כמה ימים לפני, פניתי לרבנית קוק מטבריה שבירכה אותי שבקרוב אמצא את הזיווג  שלי ואקבל את האדם הכי טוב לי עבורי. במקביל, מיכאל שהוא בעלי כיום גם התעניין באתר לאחר שחבר ביקש לעזור לו להירשם לאתר. הוא אכן פתח כרטיס ורכש מנוי כדי לנסות את מזלו. לפתע הוא ראה את התמונה שלי באתר, צפה בה והחליט לנסות להתקדם הלאה. הוא שלח לי הודעה וביקש מספר נייד, נעניתי לחיוב ויום למחרת יצרנו קשר. קבענו דייט ביום ראשון בערב, 3 שבועות לפני פסח. בשבת שלפני כן, הוא התפלל בבית כנסת שבו מתפלל הרב קוק, ועלה כחזן בתפילת ערבית. הרב קוק ניגש אליו ואמר לו: מיכאל אני רואה אותך מתחתן לפני פסח. הוא בתדהמה משיב לו שלמחרת יש לו דייט עם בחורה בשם  אביבית שהכיר דרך האתר שליש גן עדן. הרב שאל אותו מי זאת? מה היא עושה? הוא השיב לו שאני מורה ומדריכה בכירה, מוסמכת בחינוך מיוחד וגם מטפלת רגשית ועובדת אצלכם במוסדות של התלמוד תורה. באותו רגע הרב בירך אותו ואמר: "יהי רצון שלעולם לא יחרב לך בית שלישי זאת השכינה שלך....".  מיכאל בעלי התרגש מכך מאוד ובזכות אמונת החכמים שהייתה לו, הוא קיבל כוח לפגישה. 

אביבית ומיכאל, 25/07/18 12:19
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב אנשים יקרים, המון בריאות ואושר!

! דווח למנהל האתר

ניסים גלויים וניסתרים ישתבח ויתברך שמו לעד

! דווח למנהל האתר

מקסים! בעזרת השם שפע ברכה והצלחה

! דווח למנהל האתר

וואו ! מרגש עד דמעות ! שתזכו לקיים על בית נאמן בישראל !

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לכם ובניין עדי עד 

בעזרת השם .

! דווח למנהל האתר