כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > גם התור שלהם הגיע!

הוא מהצפון הרחוק רחוק, ואני מהדרום... אין ספק שהיתה פה השגחה מלאה!! באמצע משמרת לילה משעממת, ובלי שום חשק להתחיל (עוד...) קשר זוגי מתיש ומעייף- דווקא הפרופיל שלו קרץ לי ואמרתי "נזרום".. הודעה אחת וזהו, ירצה נמשיך, לא ירצה לא נורא...
ישראל ודקלה - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 15/07/18 16:45

"דרשתי קרבתך בכל ליבי קראתיך, ובצאתי לקראתך, לקראתי מצאתיך..." (ריה״ל)

אז גם תורינו הגיע...

בשבח והודיה לבורא עולם, זכינו לעמוד תחת החופה שהיתה מרגשת ומלאה באושר!!

שליש גן עדן היקרים!! רצינו להודות לכם על שהייתם שליחיו של הקב"ה- אין ספק שבלעדיכם שום דבר מזה לא היה קורה!! אין ספק שאתם ראויים לגן עדן, גם בעולם הזה וגם בעולם הבא... כמות הזוגות שחיתנתם היא אדירה, כמה אושר שעכשיו גם אנחנו חלק מהם...

לא נראה שהיתה לנו דרך אחרת להכיר אם לא דרך האתר... הוא מהצפון הרחוק רחוק, ואני מהדרום... אין ספק שהיתה פה השגחה מלאה!! באמצע משמרת לילה משעממת, ובלי שום חשק להתחיל (עוד...) קשר זוגי מתיש ומעייף- דווקא הפרופיל שלו קרץ לי ואמרתי "נזרום".. הודעה אחת וזהו, ירצה נמשיך, לא ירצה לא נורא...

ככה יצא שנפגשנו בפעם הראשונה, נהנינו, צחקנו, והעברנו דייט שלם עם חיוך... המרחק הגיאוגרפי בנינו קצת הלחיץ בהתחלה אבל הוא היה נחוש להמשיך ולהשקיע מעל ומעבר! 3 פעמים בשבוע הוא היה מגיע עד אליי שעתיים וחצי נסיעה כדי שנפגש...

אז הדייט הראשון שלנו היה ב16.1.17, והתחתנו ב- ב25.2.18. בתוך שנה הספקנו להכיר, להתאהב ולהתארס.. הספקנו להבין שמצאנו את שאהבה נפשנו!! מצאנו את החצי שכל כך כל כך חיפשנו...

אני אשתף אתכם שבמסיבת הרווקות שלי החברות הכינו משחק עם השאלה איך הכרנו... כשעניתי שהכרנו דרככם, מיד המשכתי "הם נתנו לי חיים..." וזה בדיוק ככה! החיים מתחלקים לשניים... החיים לפניו והחיים לצידו...

תודה רבה רבה רבה לכם!!!!! אין באמת מילים שיכולות לתאר את עוצמת תודתנו, אתם חלק בלתי נפרד בהקמת הבית המשותף שלנו, ונזכור לכם את זה לתמיד!!

מאחלים לכם שתזכו לכל הטוב שבעולם! לכל הברכות שבעולם! שתמיד תהיו מוקפים בשמחות ובבשורות טובות!

מעריכים מאד את עבודת הקודש שלכם!

ישראל ודקלה פררה.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

"דרשתי קרבתך בכל ליבי קראתיך, ובצאתי לקראתך, לקראתי מצאתיך..." (ריה״ל)

אז גם תורינו הגיע...

בשבח והודיה לבורא עולם, זכינו לעמוד תחת החופה שהיתה מרגשת ומלאה באושר!!

שליש גן עדן היקרים!! רצינו להודות לכם על שהייתם שליחיו של הקב"ה- אין ספק שבלעדיכם שום דבר מזה לא היה קורה!! אין ספק שאתם ראויים לגן עדן, גם בעולם הזה וגם בעולם הבא... כמות הזוגות שחיתנתם היא אדירה, כמה אושר שעכשיו גם אנחנו חלק מהם...

לא נראה שהיתה לנו דרך אחרת להכיר אם לא דרך האתר... הוא מהצפון הרחוק רחוק, ואני מהדרום... אין ספק שהיתה פה השגחה מלאה!! באמצע משמרת לילה משעממת, ובלי שום חשק להתחיל (עוד...) קשר זוגי מתיש ומעייף- דווקא הפרופיל שלו קרץ לי ואמרתי "נזרום".. הודעה אחת וזהו, ירצה נמשיך, לא ירצה לא נורא...

ככה יצא שנפגשנו בפעם הראשונה, נהנינו, צחקנו, והעברנו דייט שלם עם חיוך... המרחק הגיאוגרפי בנינו קצת הלחיץ בהתחלה אבל הוא היה נחוש להמשיך ולהשקיע מעל ומעבר! 3 פעמים בשבוע הוא היה מגיע עד אליי שעתיים וחצי נסיעה כדי שנפגש...

אז הדייט הראשון שלנו היה ב16.1.17, והתחתנו ב- ב25.2.18. בתוך שנה הספקנו להכיר, להתאהב ולהתארס.. הספקנו להבין שמצאנו את שאהבה נפשנו!! מצאנו את החצי שכל כך כל כך חיפשנו...

אני אשתף אתכם שבמסיבת הרווקות שלי החברות הכינו משחק עם השאלה איך הכרנו... כשעניתי שהכרנו דרככם, מיד המשכתי "הם נתנו לי חיים..." וזה בדיוק ככה! החיים מתחלקים לשניים... החיים לפניו והחיים לצידו...

תודה רבה רבה רבה לכם!!!!! אין באמת מילים שיכולות לתאר את עוצמת תודתנו, אתם חלק בלתי נפרד בהקמת הבית המשותף שלנו, ונזכור לכם את זה לתמיד!!

מאחלים לכם שתזכו לכל הטוב שבעולם! לכל הברכות שבעולם! שתמיד תהיו מוקפים בשמחות ובבשורות טובות!

מעריכים מאד את עבודת הקודש שלכם!

ישראל ודקלה פררה.

ישראל ודקלה - הכירו בשליש גן עדן, 15/07/18 16:45
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לישראל ודקלה, בריאות וחיוכים. תזכרו שזוגיות מוצלחת מצריכה עבודה יום יומית. כול טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב המון אושר ושמחות!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,

הסיפור שלכם מוכיח שאהבה חזקה מכל מכשול ( גם ממרחק גאוגרפי ).

תזכו לברכות והצלחות תמיד.....

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, מי ייתן ויהיה ביתכם מואר תמיד, בניין עדי עד! 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , בניין עדי עד בעזרת השם בריאות , אושר ואהבה נצחית 

! דווח למנהל האתר

כמה כייף לקרוא את זה ומדרבן לא לוותר תמזל טוב וכל הישועות לכולם אמן ואמן 

! דווח למנהל האתר