כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > והנה, אחרי הכול הגיע האור!

בהתחלה הייתי סקפטי לחלוטין .. אך למרבה הפלא, הייתה כימיה נפלאה.. המסקנה שלי מכל הסיפור שלעולם לא נדע מהיכן יגיע האור, לכן עלינו לפתוח את כל החלונות כדי שייכנס.
נועם ורייצל - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 08/07/18 18:22

למערכת שליש גן עדן שלום, 

לפני כשלוש שנים בערך נכנסתי לאתר (מתוך סקרנות וללא מנוי) דפדפתי וראיתי בחורה, עלמת חן ושמה רייצל. כיוון שלשנינו לא היה מנוי לאתר, יכולנו לתקשר רק באמצעות מסרונים כמו: "אני עשיתי את ההשתדלות עכשיו תורך.." וכו.

מפה לשם. שנינו לא השתכנענו מספיק כי את בן או בת הזוג שלנו נמצא באתר ולכן לא רכשנו מנוי כדי לדבר. כל אחד המשיך בחיפושים אחרי שאהבה נפשו.

עד אשר רצה ה ושתל במוחי תובנה. אמרתי לעצמי: בוא ניתן לזה צאנס- אבל אמיתי! - אחרי הכל אם סכום זעום כל כך של דמי מנוי יביא לי את אשתי- שווה לי את ההשקעה! אז רכשתי מנוי, והנה שוב, לאחר שנתיים שלמות חיכתה לי הבחורה ההיא... רייצל.

אז התכתבנו (הפעם על אמת) מודה, בהתחלה הייתי סקפטי לחלוטין ולא חשבתי שמאתר היכרויות תבוא האישה של חיי. אך למרבה הפלא, הייתה כימיה נפלאה, יצאנו ולאחר כמה חודשים התארסנו.

המסקנה שלי מכל הסיפור שלעולם לא נדע מהיכן יגיע האור, לכן עלינו לפתוח את כל החלונות כדי שייכנס. אז תודה רבה לכם אתר שליש גן עדן שבזכות הפלטפורמה המדהימה הזאת הקמנו בית שמח וכשר בישראל. לחברי צוות האתר ולכל האנשים מאחורי הקלעים- פשוט תודה!

נועם ורייצל

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

למערכת שליש גן עדן שלום, 

לפני כשלוש שנים בערך נכנסתי לאתר (מתוך סקרנות וללא מנוי) דפדפתי וראיתי בחורה, עלמת חן ושמה רייצל. כיוון שלשנינו לא היה מנוי לאתר, יכולנו לתקשר רק באמצעות מסרונים כמו: "אני עשיתי את ההשתדלות עכשיו תורך.." וכו.

מפה לשם. שנינו לא השתכנענו מספיק כי את בן או בת הזוג שלנו נמצא באתר ולכן לא רכשנו מנוי כדי לדבר. כל אחד המשיך בחיפושים אחרי שאהבה נפשו.

נועם ורייצל - הכירו בשליש גן עדן, 08/07/18 18:22
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מרגש ויפה מאוד.. תודה על המסר 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב כמובן והרבה שמחה ואהבה

! דווח למנהל האתר

המון המון מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

בהצלחה 

! דווח למנהל האתר

mazal tov!!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב:,)

! דווח למנהל האתר

איזה זוג חמוד,מזל טוב ושתדעוהמון אהבה ,אחווה ורעות:)

! דווח למנהל האתר

איזה זוג חמוד,מאחלת לכם אהבה,אחווה ורעות בבניית בייתכם:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ..המון אושר ושמחה עד 120

! דווח למנהל האתר

מסר שנותר השראה.

מזל טוב

ברכות והצלחות תמיד.....

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

נועם ורייצ'ל המקסימים , שיהיה לכם

מזל טוב , המון אושר, בריאות ואהבה אינסופית 

! דווח למנהל האתר