כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > איילה ביקשה רק מתנה אחת!

חיפשתי הרבה זמן זיווג והיה לי ממש צער מהעניין. בגיל 28, אני מוצאת את עצמי עדיין רווקה חוגגת יום הולדת לבדי, התחלתי לבכות ולהתפלל לבורא עולם שיביא לי רק מתנה אחת- חתן...
איילה ורזיאל - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 28/06/18 17:10

חיפשתי הרבה זמן זיווג והיה לי ממש צער מהעניין. בגיל 28, אני מוצאת את עצמי עדיין רווקה חוגגת יום הולדת לבדי, התחלתי לבכות ולהתפלל לבורא עולם שיביא לי רק מתנה אחת- חתן.

חודש אחרי, נכנסתי לאתר שליש גן עדן, שלחתי הודעה לבחור בשם רזיאל שקטן ממני בשנתיים וחצי. להפתעתי הוא השיב בחיוב להודעה, התכתבנו קצת והחלטנו להפגש.

מאותו רגע שנפגשנו הבנו שזה זה. בפגישה השנייה הוא כבר הגיע מוכן, עם טבעת אירוסין הוא הציע לי נישואין. חצי שנה אחרי, התחתנו ביום ההולדת שלו, אור לכ"ט אדר. רזיאל תמיד אומר שאני הייתי המתנה ליום הולדת שלו. היום אנחנו כבר  ב"ה נשואים שנתיים.

רוצים להודות בראש ובראשונה לבורא עולם שהביא לנו אחד את השנייה, שחיבר בינינו דרככם. ותודה לכם לאתר המדהים- שליש גן עדן, שהייתם שליחים טובים וראויים למציאת הזיווג.

ולכל הרווקים והרווקות, רציתי לחזק אותכם באמונה, אל תתייאשו ואל תאבדו את התקווה והאמונה, שתזכו להקים בית נאמן עוד השנה.

אוהבים ומעריכים,

איילה ורזיאל

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

חיפשתי הרבה זמן זיווג והיה לי ממש צער מהעניין. בגיל 28, אני מוצאת את עצמי עדיין רווקה חוגגת יום הולדת לבדי, התחלתי לבכות ולהתפלל לבורא עולם שיביא לי רק מתנה אחת- חתן.

חודש אחרי, נכנסתי לאתר שליש גן עדן, שלחתי הודעה לבחור בשם רזיאל שקטן ממני בשנתיים וחצי. להפתעתי הוא השיב בחיוב להודעה, התכתבנו קצת והחלטנו להפגש.

איילה ורזיאל - הכירו בשליש גן עדן, 28/06/18 17:10
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב אושר ועושר וזוגיות נפלאה. 

! דווח למנהל האתר

מרגש. מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ברכה והצלחה

! דווח למנהל האתר

כבר בפגישה חח יפה  מזל טוב

! דווח למנהל האתר