כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > הצעת נישואין מול כולם!

התכתבתי עם יניב שלימים נהפך לבעלי, עד שהחלטנו להחליף מספרי טלפון. אחרי הודעות ושיחות בנייד החלטנו שנפגשים, הרגשנו הכי כיף ומדהים בעולם. ידענו והרגשנו שיש פה משהו אחר..
אביבית ויניב - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 10/06/18 16:01

נרשמתי לאתר ואמרתי לעצמי אני אנסה, מה כבר יכול להיות, נכנסתי והתחלתי להתסכל ולחפש לשלוח הודעות ולקבל בחזרה.

התכתבתי עם יניב שלימים נהפך לבעלי, עד שהחלטנו להחליף מספרי טלפון. אחרי הודעות ושיחות בנייד החלטנו שנפגשים, הרגשנו הכי כיף ומדהים בעולם. ידענו והרגשנו שיש פה משהו אחר.

הדקנו את הקשר ולאחר כחצי שנה של הכרות, בארוחה משפחתית שגרתית אצל ההורים שלי בבית יניב הוציא טבעת והציע מול כולם. זה היה ממש מרגש ומפתיע :)

לאחר ארבעה חודשים בערך מההצעה נישאנו.. ברוך השם היום אנחנו כבר נשואים כשנה וחצי וחובקים בת בכורה :)

אוהבים ומודים,

אביבית ויניב 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

נרשמתי לאתר ואמרתי לעצמי אני אנסה, מה כבר יכול להיות, נכנסתי והתחלתי להתסכל ולחפש לשלוח הודעות ולקבל בחזרה.

התכתבתי עם יניב שלימים נהפך לבעלי, עד שהחלטנו להחליף מספרי טלפון. אחרי הודעות ושיחות בנייד החלטנו שנפגשים, הרגשנו הכי כיף ומדהים בעולם. ידענו והרגשנו שיש פה משהו אחר.

אביבית ויניב - הכירו בשליש גן עדן, 10/06/18 16:01
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב אנשים יקרים, מאחל לכם הםמון אושר ובריאות!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לאביבית ויניב, בריאות וחיוכים. תזכרו שזוגיות טובה ומוצלחת היא עבודה יום יומית. כל טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מתוקים

! דווח למנהל האתר

מזל  טוב !  בקרוב אצלי..:)

! דווח למנהל האתר

אביבית ויניב , הסיפור שלכם ממש 

מרגש .  מאחלת לכם המון הצלחה , אהבה אינסופית , אושר , עושר , 

בריאות , ושתרוו נחת מהבת .

! דווח למנהל האתר