כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > רגע לפני שנגמר הכוח, זה קרה!

הוא שלח לי הודעה.. האמת, בהתחלה חשבתי שהוא סנוב, אבל אחרי שיחת הטלפון הראשונה הבנתי שצריך לבדוק את ה"סנוב" מאחורי המסך...
שרית ויהודה - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 10/06/18 15:16

מי לא היה סקפטי לגבי היכריות באינטרנט?? כך גם אני, אחרי אינספור בחורות.. רגע לפני ה"אין לי כבר כח.." היא הגיעה, הנסיכה שלי.

הוא שלח לי הודעה, האמת, בהתחלה חשבתי שהוא סנוב, אבל אחרי שיחת הטלפון הראשונה הבנתי שצריך לבדוק את ה"סנוב" מאחורי המסך. וכשנפגשנו.. זה היה קסום, כיפי ועם רצון לעוד.. וכך אחרי כשנה, הוא כרע ברך, ואמרתי I DO :)

אחרי 3 חודשי נישואין מדהימים, רצינו לומר תודה ענקית לצוות שליש גן עדן.

תודה על עצם קיומכם!! תודה שעזרתם לנו למצוא את שאהבה נפשנו, תודה לחנן שהיה איתנו לאורך כל הדרך, בשלבי ההכנות לחתונה עם היצע של ספקים רבים במחירים שווים לכל נפש, כולל מציאת אולם מדהים עבורנו.

כל מה שנוכל לאחל זה שפשוט תמשיכו כך!

נפלה בחלקכם הזכות לסייע בהקמת בית בישראל, ועל זה ה' ייתן שכרכם!

תודה ובהצלחה :)

שרית ויהודה

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

מי לא היה סקפטי לגבי היכריות באינטרנט?? כך גם אני, אחרי אינספור בחורות.. רגע לפני ה"אין לי כבר כח.." היא הגיעה, הנסיכה שלי.

הוא שלח לי הודעה, האמת, בהתחלה חשבתי שהוא סנוב, אבל אחרי שיחת הטלפון הראשונה הבנתי שצריך לבדוק את ה"סנוב" מאחורי המסך. וכשנפגשנו.. זה היה קסום, כיפי ועם רצון לעוד.. וכך אחרי כשנה, הוא כרע ברך, ואמרתי I DO :)

אחרי 3 חודשי נישואין מדהימים, רצינו לומר תודה ענקית לצוות שליש גן עדן.

תודה על עצם קיומכם!! תודה שעזרתם לנו למצוא את שאהבה נפשנו, תודה לחנן שהיה איתנו לאורך כל הדרך, בשלבי ההכנות לחתונה עם היצע של ספקים רבים במחירים שווים לכל נפש, כולל מציאת אולם מדהים עבורנו.

כל מה שנוכל לאחל זה שפשוט תמשיכו כך!

נפלה בחלקכם הזכות לסייע בהקמת בית בישראל, ועל זה ה' ייתן שכרכם!

תודה ובהצלחה :)

שרית ויהודה

שרית ויהודה - הכירו בשליש גן עדן, 10/06/18 15:16
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

המון מזל טוב, בריאות ואושר!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב המון אושררר והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב !! שתזכו להקים בית כשר ונאמן בישראל

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לשרית ויהודה, בריאות וחיוכים. תזכרו שזוגיות טובה ומוצלחת היא עבודה יום יומית. כל טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

בקרוב אצל כולם בעז"ה 

! דווח למנהל האתר

שרית ויהודה ,מזל טוב לכם , שפע של בריאות , 

אושר , עושר , הצלחה ואהבה 

ובקרוב אצל כל הרווקות והרווקים 

שבאתר .

! דווח למנהל האתר