כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > בדיוק ההפך מכל מה שהם חשבו!

שנינו חיפשנו את החצי השני במשך זמן מה.. הוא היה בדיוק הפוך מכל מה שחשבתי שארצה ואני הייתי בדיוק הפוך ממה שהוא חשב. תכלס, ההפוך הזה היה בדיוק מה שרצינו.. חמישה חודשים אחרי כן, איי שם למרגלות מערת המכפלה החלטנו להתחתן.
יניב ואורית | פורסם: 03/06/18 16:45

לאתר שליש גן עדן שלום וברכה, 

רצינו לשתף אתכם בחוויה האישית  שלנו עם האתר שלכם.

שנינו חיפשנו את החצי השני במשך זמן מה. נתקלנו אחד בכרטיס של השנייה באתר לאחר זמן מה שהיינו רשומים בו. היו ספקות, המרחק.. הסטאטוס.. אבל החלטנו שאנחנו מנסים. מיד כשהתחלנו לשוחח הייתה סקרנות שהביאה להכרות.

הוא היה בדיוק הפוך מכל מה שחשבתי שארצה ואני הייתי בדיוק הפוך ממה שהוא חשב. תכלס, ההפוך הזה היה בדיוק מה שרצינו.. חמישה חודשים אחרי כן, איי שם למרגלות מערת המכפלה החלטנו להתחתן.

עצתנו למנויי האתר, אל תשפטו לפי נתונים יבשים ותמונה בלי פוקוס.... תנו צ'אנס, מי יודע?! אולי הוא-היא האחד-ת.

לצוות שליש גן עדן, תודה רבה על הפלטפורמה. גרמתם לנו להרגיש בטוחים במנוע חיפוש מבוקר, תוך כדי הצעות מקצועיות של המלצת המערכת. תודה רבה שעזרתם לנו למצא אחד את השניה.

ברכה והצלחה,

יניב ואורית

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לאתר שליש גן עדן שלום וברכה, 

רצינו לשתף אתכם בחוויה האישית  שלנו עם האתר שלכם.

שנינו חיפשנו את החצי השני במשך זמן מה. נתקלנו אחד בכרטיס של השנייה באתר לאחר זמן מה שהיינו רשומים בו. היו ספקות, המרחק.. הסטאטוס.. אבל החלטנו שאנחנו מנסים. מיד כשהתחלנו לשוחח הייתה סקרנות שהביאה להכרות.

הוא היה בדיוק הפוך מכל מה שחשבתי שארצה ואני הייתי בדיוק הפוך ממה שהוא חשב. תכלס, ההפוך הזה היה בדיוק מה שרצינו.. חמישה חודשים אחרי כן, איי שם למרגלות מערת המכפלה החלטנו להתחתן.

עצתנו למנויי האתר, אל תשפטו לפי נתונים יבשים ותמונה בלי פוקוס.... תנו צ'אנס, מי יודע?! אולי הוא-היא האחד-ת.

לצוות שליש גן עדן, תודה רבה על הפלטפורמה. גרמתם לנו להרגיש בטוחים במנוע חיפוש מבוקר, תוך כדי הצעות מקצועיות של המלצת המערכת. תודה רבה שעזרתם לנו למצא אחד את השניה.

ברכה והצלחה,

יניב ואורית

יניב ואורית, 03/06/18 16:45
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב המון אושררר והצלחה

! דווח למנהל האתר

חשיבה נכונה, צריך לתת הזדמנות. בהצלחה ומזל טוה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב וים של אושר תמידי אמן ואמ

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב כל הכבוד לאתר ולצוות שליש גן עדן ירבו שמחות בישראל

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתזכו להקים בית כשר ונאמן בישראל

! דווח למנהל האתר

וואו סיפור מרגש ומחזק שגורם לא לאבד תיקווה! אין זוג מושלם יש זוג שמשלים!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , שמחה בשמחתכם 

חיים מאושרים ומלאי אהבה

! דווח למנהל האתר