כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > אין ייאוש בעולם כלל!

בשנה האחרונה עברה עליי תקופה מאוד לא פשוטה. אחרי עבודה פנימית מאוד רבה, הבנתי שאני מוכנה לבנות בית ומכיוון שזה עוד לא הגיע (בזמן ההוא), שקעתי ליאוש שאומר, אם אני לא נשואה, אז מה הטעם? והאם אמצא אותו? למען הכנות, עוד לא נתפס שאני משתפת את סיפור ההצלחה
רונית ואריאל - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 14/05/18 17:35

שלום לכם, פעילי המלאכה הקדושה!

למען הכנות, עוד לא נתפס שאני משתפת את סיפור ההצלחה שנעשה דווקא באתר.. אחרי תקופה ארוכה של חיפוש אחר המיועד לי ובין היתר, גלשתי זמן לא מועט בין האתרים וכן גם באתר זה. כאשר קראתי כל מיני סיפורים של זוגות שמצאו אחד את השנייה באתר, הייתי די סקפטית שאני אמצא את שלי דווקא פה.

בשנה האחרונה עברה עליי תקופה מאוד לא פשוטה. אחרי עבודה פנימית מאוד רבה, הבנתי שאני מוכנה לבנות בית ומכיוון שזה עוד לא הגיע (בזמן ההוא), שקעתי ליאוש שאומר, אם אני לא נשואה, אז מה הטעם? והאם אמצא אותו? חוויתי ימים לא פשוטים בנושא זה. לאחר תקופה לא קצרה של ניסיונות, פגישות, שידוכים, חיפוש באתרים, החלטתי להרפות, כאשר ראיתי שזה לא מגיע ויותר מזה, מכניס אותי לעצבות שאינה הולמת אותי. אציין שזה לא היה קל בכלל, ישבתי עם עצמי יומיים שלמים ועברתי תהליך מאוד עמוק של אמונה וביטחון בה' יתברך, שמעתי הרצאות ושיעורים רבים בנושא ועשיתי עבודת התודה- שמה שקורה איתי עכשיו, זה הכי טוב לי. ובאמת, התחלתי לחיות את הרגע! קמתי למחרת בהחלטה שמה שקורה איתי היום, זה רצון ה' והוא יודע מה הוא עושה וכנראה אם הוא עוד לא הגיע, אז יש לי עוד עבודה רבה לעבוד על עצמי. ואני בשמחה- יהיה אשר יהיה! המשכתי להתחזק באמונה וביטחון, הכרת התודה, דבקות בתפילה וכן, התחזקתי הרבה יותר. באותה העת, החלטתי שאני מרפה מהאתר ומכל הצעת שידוך לזמן מה' כי באמת שאפסו כוחותיי מלנסות שוב ושוב.

כעבור שבועיים (אציין שבזמן זה חייתי את הרגע ונהניתי מכל שנייה כפי שלא נהניתי כל החיים), כאשר ישבתי על עבודת הגשה במחשב, החלטתי לעשות הפסקה ולסייר קצת בשליש, סתם כדי לעביר את הזמן. הבחנתי בבחורים פוטנציאלים וביניהם, ראיתי אחד מאוד מיוחד. כאשר עברתי על הכרטיס שלו, הבחנתי כי יש התאמה מסוימת וזה בצורה כזו או אחרת בדיוק מה שחיפשתי. הרגשתי שהוא עובר את אותו תהליך של תשובה כמוני ושאנחנו מגיעים מאותם הרקעים. אז שלחתי לו הודעה, "היי, אשמח להכירך", דיברנו שעות ופתאום הוא נעלם (בדיעבד ראיתי שהתבדחתי רבות, כי מי האמין שזה יהיה הוא), אמרתי: "זה בטח עוד אחד שיש שיחה טובה, פגישה, שתיים אולי וביי". כעבור יממה, ניסיתי ליצור איתו קשר בשנית והוא שלח לי במקביל שהוא הראה את ההתכתבויות שלנו לרב שלו ומבחינתו זה נשמע אחלה, ואם אני מעוניינת להתחיל בסבב בירורים אחד על השנייה דרך הרבנים.

הסכמתי, כי מה יש לי להפסיד? כעבור שבועיים של בירורים, נפגשנו לראשונה. היה נחמד מאוד עבורי והוא מבחינתו לא ראה טעם להמשיך, אך כשהוא שמע שזה נשמע לי, הוא הסכים. בפגישה השנייה כעבור שבוע, דיברנו קרוב לשמונה שעות (בדיעבד הבנו שנינו שזה זה), כך המשיכו להם עד כ- 6 פגישות ארוכות מלאות תוכן, עומק, הכלה וכו'. פגישות ייחודיות ועוצמתיות שהרגשנו שכל העולם בטל ושזה רק אני והוא במציאות. כאמור, לאחר חודש ושבועיים מתחילת ההיכרות בהשגחה פרטית ממש נעמדנו בסיטואציה של יחסנו לאן, הוא הציע לי והחלטנו שאנחנו הולכים על זה (לא האמנתי בחיים שאני אכיר מישהו בתקופה כל כך קצרה וארצה לחיות איתו חיים שלמים). לימים, הוא סיפר לי את הקושי עד כדי ייאוש שהוא חווה. באותה התקופה הוא היה בישיבה והבין שדי, הגיע הזמן ושהוא מוכן ורוצה להקים בית נאמן בישראל. יום מן הימים הוא מספר שהוא ירד מהישיבה ועשה התבודדות קלה עם בורא עולם ובצעקה גדולה, מלאה בתחינה ובבקשה, מעומקה דליבא, "די אבא תחתן אותי"! לאחר דקות ספורות כאשר הוא פתח את הטלפון, הוא קיבל הודעה, "היי, אשמח להכירך" (בטח הבנתם מי השולחת ;)

תודה לכם, אנשים יקרים שפועלים מאחורי הקלעים למציאת המיועדים. שה' ישלח לכם שפע של ברכה במלאכה ובעשייה הקדושה והמבורכת!

למי שקרא את הסיפור שלנו, עברנו תהליכים לא פשוטים (מקווה שהצלחנו להעביר את זה), אבל המסר שלנו הוא באמת "שאין שום יאוש בעולם כלל!", "אין אדם נוקף אצבע מלמטה, אלא אם כן, מכריזים עליו מלמעלה", נשמע קלישאתי ועוד משפט מפוצץ, אבל באמת ככה. לאחר החתונה, הבנו שכל מה שעברנו היה רק קרש קפיצה להעמקת ההיכרות בינינו וחיזוק הקשר עם כל ההתמודדויות השונות. ברכה והצלחה, בנין עדי עד, ושנזכה לביאת משיח צדקנו במהרה.

רונית ואריאל

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

שלום לכם, פעילי המלאכה הקדושה!

למען הכנות, עוד לא נתפס שאני משתפת את סיפור ההצלחה שנעשה דווקא באתר.. אחרי תקופה ארוכה של חיפוש אחר המיועד לי ובין היתר, גלשתי זמן לא מועט בין האתרים וכן גם באתר זה. כאשר קראתי כל מיני סיפורים של זוגות שמצאו אחד את השנייה באתר, הייתי די סקפטית שאני אמצא את שלי דווקא פה.

בשנה האחרונה עברה עליי תקופה מאוד לא פשוטה. אחרי עבודה פנימית מאוד רבה, הבנתי שאני מוכנה לבנות בית ומכיוון שזה עוד לא הגיע (בזמן ההוא), שקעתי ליאוש שאומר, אם אני לא נשואה, אז מה הטעם? והאם אמצא אותו? חוויתי ימים לא פשוטים בנושא זה. לאחר תקופה לא קצרה של ניסיונות, פגישות, שידוכים, חיפוש באתרים, החלטתי להרפות, כאשר ראיתי שזה לא מגיע ויותר מזה, מכניס אותי לעצבות שאינה הולמת אותי. אציין שזה לא היה קל בכלל, ישבתי עם עצמי יומיים שלמים ועברתי תהליך מאוד עמוק של אמונה וביטחון בה' יתברך, שמעתי הרצאות ושיעורים רבים בנושא ועשיתי עבודת התודה- שמה שקורה איתי עכשיו, זה הכי טוב לי. ובאמת, התחלתי לחיות את הרגע! קמתי למחרת בהחלטה שמה שקורה איתי היום, זה רצון ה' והוא יודע מה הוא עושה וכנראה אם הוא עוד לא הגיע, אז יש לי עוד עבודה רבה לעבוד על עצמי. ואני בשמחה- יהיה אשר יהיה! המשכתי להתחזק באמונה וביטחון, הכרת התודה, דבקות בתפילה וכן, התחזקתי הרבה יותר. באותה העת, החלטתי שאני מרפה מהאתר ומכל הצעת שידוך לזמן מה' כי באמת שאפסו כוחותיי מלנסות שוב ושוב.

רונית ואריאל - הכירו בשליש גן עדן, 14/05/18 17:35
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

הרבה מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

בס"ד

רונית ואריאל,

תודה ששיתפתם בסיפורכם, באמת מחזק.

הרבה הצלחה והרבה מזל טוב !

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב!

בקרוב אצל כל הרווקים והרווקות אמן

! דווח למנהל האתר

קולולולוווווו המון מזל טוב בנין עדי עד מלא שמחה ואהבה 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מכל הלב מחזק מאוד הרבה הצלחה 

! דווח למנהל האתר

מחמם את הלב לראות את השגחת האל נותן תקווה וכוח להמשך, הלוואי על כולם. הרבה מזל טוב. 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב זאת הוכחה שמאז בריאת העולם יושב בורא עולם ומזווג זיווגים אין סיבה ליאוש צריך לדעת ולהאמין שלכל אחד יש את הזמן והחצי השני שמיעד לו השם יתברך

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מממש מרגש

! דווח למנהל האתר

תתפללו גם עליי. גם אני מעוכב זיווג זמן רב.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה אושר ושמחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב !!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ושתזכו להקים בית כשר ונאמן בישראל, ותודה ששיתפתם זה מחזק ועל הדרך כל כך משמח שיהיו תמיד בשמחות???

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד.

תודה על השיתוף.

שמחה שב"ה הכרתם זה את זו.

בע"ה מזל טוב ורק טוב

! דווח למנהל האתר

שמח בשבילכם

מזל טוב והמון בהצלחה ;)

! דווח למנהל האתר

ש יזכו לבנין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שמחה  בשבילכם 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! מרגש ומחזק!

! דווח למנהל האתר

ואי זה ממש ריגש אותי 

שיהיה במזל וכן ירבו מקרים כאלו לטובה ולברכה..

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , בניין עדי עד בעזרת השם.

חיים מאושרים ומלאים באהבה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר ועושר איזה חמודים אתם ביחד

! דווח למנהל האתר

מזל  טוב 

! דווח למנהל האתר

אמן-מזל טוב ❗

! דווח למנהל האתר

תפילות מעוכב בזיווג המון מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

שיהיה בשעה טובה ובמזל טוב בעזרת השם שאני גם המצא את האחת שלי באתר הזה אני בן 22 למעוניינות חובש כיפה סרוגה השמח לפניות

! דווח למנהל האתר

וואו וואו וואו.ממש מרגש. ישתבח שמו לעד.מאחלת לכם חיים שלמים של א-ו-ש-ר ובעזרת ה בקרוב אצל כל הרווקים והרווקות אמן.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר ושמחה ברכה והצלחה מרגש ומעודד תודה על השיתוף 

! דווח למנהל האתר

החלטת להרפות ועל זה נאמר "ישועת ה כהרף עין " הרף להרפות (לא משנה שאצלי זה עדיין לא עבד..?) 

ומסקרן לדעת בת כמה את... 

ושיהיה ב מזל טוב 

וביניין עדי עד 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! איזה סיפור מקסים!

אתם נראים ונשמעים זוג מתוק במיוחד!

מאחלת לכם אושר ואהבה אמיתית שלא תכבה לעולם:)

! דווח למנהל האתר

סיפור מרגש מי שמאמין לא מפחד מזל טוב אושר וביניין עדיי עד

! דווח למנהל האתר

אשת חיל מי ימצא מזל טוב מברק מנתניה 

! דווח למנהל האתר

שיהיה לכם מזל טוב המון אושר ועושר וכל שתבקשו

! דווח למנהל האתר

מרגש! מזל טוב :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב?

! דווח למנהל האתר

וואוו ממש מרגש ומחזק

שאפו על התהליכים שעברתם והמון המון מזל טוב???

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מזל טוב בנין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר בריאות שמחה והכי חשוב שיהיה בניין עדי עד ושלום בית

! דווח למנהל האתר

מרגש מאד. תודה על השיתוף.

שתזכו בניין עדי עד מתוך אהבה ואחווה, שלום ורעות!

! דווח למנהל האתר

היי לזוג המאושרים המון  מזל טוב בנין עדי עד מאחלת בריאות ואושר וריגשתם מאוד מאוד 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

כל כבוד מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

תודה על השיתוף של התהליך גם... נותן לכולנו המון תקווה וגם השראה. מזל טוב לכם!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מאד מרגש ומשמח ובהחלט אל אל ייאוש בעולם כלל הכל מעת השם

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בניין עדי עד ילדים חסידיים של הרבי מלך המשיח 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

שווה כל מאמץ לפני כן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

כמה מרגש אמיתי ה לא משיב ריקם תפילה אמיתית מהלב אשרכים שתזכו לבית של דרך ארץ מידות וערכים ואהבה ונחת מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מאחל לכם שתהיו מאושרים תמיד

! דווח למנהל האתר