הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

בפגישות הראשונות הכל השתנה!

נתתי עוד הזדמנות לפני שאני יוצאת להפסקה. וכך היה, התחלנו להתכתב, המשכנו לדבר בפלאפון ותוך יומיים כבר נפגשנו לפגישה הראשונה. כבר בפגישות הראשונות הכל השתנה, וידענו שזה זה. ותוך שנה כבר הייתה הצעת נישואין!
מוריה וברק - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 19/03/18 16:40
הסיפור שלי מתחיל לפני כ-3 שנים, היום בו בישרו לי שאבי נהרג בתאונת עבודה. באותה תקופה התחלתי גם לצאת לשידוכים, אך בעקבות הטרגדיה הפסקתי לנסות.  הייתי בשנתיים של עליות וירידות, לא הצלחתי לראות בשום דבר את טיפת השמחה. עד שגיסתי יום אחד הציעה לי לנסות את האתר "שליש גן עדן", אמרה לי "תנסי אולי תכירי שם בחור רציני". האמת שלא האמנתי כ"כ, אבל אמרתי ננסה.

ובאמת כך היה, נכנסתי לאתר, אך ייאוש, ראיתי והרגשתי שכלום לא מתקדם ולא קורה. ואז אחרי תקופה ארוכה החלטתי שאני לוקחת הפסקה מהאתר ויוצאת ממנו.. ובדיוק אז - ברק, שהיום בעלי, שלח לי הודעה.והאמת קצת הודעה מוזרה, וחשבתי לעצמי "הנה עוד בחור, ולא יילך גם איתו", אבל זרמתי, ונתתי עוד הזדמנות לפני שאני יוצאת להפסקה. וכך היה, התחלנו להתכתב, המשכנו לדבר בפלאפון ותוך יומיים כבר נפגשנו לפגישה הראשונה.כבר בפגישות הראשונות הכל השתנה, וידענו שזה זה. ותוך שנה כבר הייתה הצעת נישואין! ופה אני ובעלי חייבים לכם את התודה הרבה, על עבודת הקודש שאתם עושים. תודה שבזכותכם הצלחתי לחזור לחייך ולהיות בשמחה אמיתית. ולכל הרווקים והרווקות, אנחנו ממליצים באהבה ובחום, תכנסו, תנסו ואל תוותרו - כי מנסיון, זה יכול להגיע בזמן שהכי לא ציפיתם לו. ולכם שליש גן עדן, תמשיכו בעשיה שלכם, תודה על התמיכה, והאהבה שלכם. תודה!!אוהבים, מוריה וברק סיני :)

וכך מתחיל לו עוד סיפור היכרות מיוחד, עוד שליש גן עדן.. הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת, אתר ההכרויות שמחתן הכי הרבה יהודים בישראל - בהתחייבות. 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:
הסיפור שלי מתחיל לפני כ-3 שנים, היום בו בישרו לי שאבי נהרג בתאונת עבודה. באותה תקופה התחלתי גם לצאת לשידוכים, אך בעקבות הטרגדיה הפסקתי לנסות.  הייתי בשנתיים של עליות וירידות, לא הצלחתי לראות בשום דבר את טיפת השמחה. עד שגיסתי יום אחד הציעה לי לנסות את האתר "שליש גן עדן", אמרה לי "תנסי אולי תכירי שם בחור רציני". האמת שלא האמנתי כ"כ, אבל אמרתי ננסה.
מוריה וברק - הכירו בשליש גן עדן, 19/03/18 16:40
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב broken heartsmiley

! דווח למנהל האתר

תודה רבה !!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מכל הלב !!heart

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

את יודעת מתוקה.שאבא שלך נפטר הוא הלך לדאוג לישועתך.ואכן בא לך ברק והביא לך אור.אינשללה שרק תצליחו

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טןכ

! דווח למנהל האתר

מזל טובheart

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, המון אושר, מי ייתן   ובנו בית יציב ואיתן, אמן! 

! דווח למנהל האתר

בהצלחה שתקימו עוד בית כשר בישראל

! דווח למנהל האתר

מדהים !! מזל טוב והרבה אושר  לשניכם !מכיר את ברק הוא בחור זהב :) בהצלחה לכם

! דווח למנהל האתר

מזל טוב heart

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והרבה הצלחה בחיים המשותפים.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב כיף בעזרת השם בקרוב אצל כולנו

! דווח למנהל האתר

איזה זוג אינעל העולם.שתזכו לבנים זכרים עוד השנה :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,כל הכבוד,אין שום ייאוש בעולם כללללsmiley

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

בהצלחה לכולם !!... לכל סיר יש מכסה המשך זיווג הגון לזוג הנפלא !!?

! דווח למנהל האתר

איזה חמודים מזל טוב 

הלו ... בקרוב אצלי ?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב עד 120 שתהיו ביחד בעזרת השם 

! דווח למנהל האתר

https://youtu.be/ufmnLxBTj3A

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה הצלחה בחיים המשותפים שיתגשמו כל משאלות לבכם לטובה והרבה בשורות טובות אמן אמן אמן אמן ואמן

! דווח למנהל האתר

כל אחד מוצא את בת מלך קודם בריאות אחד השני וזה השמחה אהבה בקיצור מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והצלחה בחיים המשותפים

! דווח למנהל האתר

אושר עושר ויושר 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב זוג חמוד 

! דווח למנהל האתר