כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > אחרי חצי שנה באתר, הופיעה ההודעה :)

פנו אלי בחורים מכל גווני הקשת שהיו מעניינים ושונים, אך לא בשבילי. לאחר כחצי שנה באתר, הופיעה ההודעה... הדרך ארוכה ומייגעת, המהמורות לא קטנות, אך יחד עם זה, הפרס בסופו של דבר, מציאת החצי הטוב והנכון שלך, שווה את הכל
#הכירו_בשליש | פורסם: 28/01/18 15:13

לקח לנו מעט זמן, אבל הרגשנו חייבים לכתוב משום הכרת הטוב..אני בת 36, גרושה עם 6 ילדים, ובן זוגי בן 41, גרוש עם 3 ילדים (משמורן).בהתחלה, לא האמנתי בהכרות דרך האתר. פנו אלי בחורים מכל גווני הקשת שהיו מעניינים ושונים, אך לא בשבילי. לאחר כחצי שנה באתר, הופיעה ההודעה.לא האמנתי שנתאים, (הוא התאהב מההתחלה..) אך לאחר התכתבות ומספר פגישות, הבנתי שהוא מה שמתאים לי.לפתוח בפרק ב' בחיים, זה דבר שלא פשוט מהרבה בחינות. כל אחד מגיע מגובש לקשר. עם מחשבות ודעות וחלומות. בנוסף כל אחד מגיע עם ילדיו... אך כשיש שותף טוב וחבר מוצלח לחיים ניתן להתגבר על המשוכות.הדרך ארוכה ומייגעת, המהמורות לא קטנות, אך יחד עם זה, הפרס בסופו של דבר, מציאת החצי הטוב והנכון שלך, שווה את הכל.בהצלחה לכולם, תודה רבה ל"שליש גן עדן" ולוואי שתהיו בית לזוגות חדשים ורבים.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לקח לנו מעט זמן, אבל הרגשנו חייבים לכתוב משום הכרת הטוב..אני בת 36, גרושה עם 6 ילדים, ובן זוגי בן 41, גרוש עם 3 ילדים (משמורן).בהתחלה, לא האמנתי בהכרות דרך האתר. פנו אלי בחורים מכל גווני הקשת שהיו מעניינים ושונים, אך לא בשבילי. לאחר כחצי שנה באתר, הופיעה ההודעה.לא האמנתי שנתאים, (הוא התאהב מההתחלה..) אך לאחר התכתבות ומספר פגישות, הבנתי שהוא מה שמתאים לי.לפתוח בפרק ב' בחיים, זה דבר שלא פשוט מהרבה בחינות. כל אחד מגיע מגובש לקשר. עם מחשבות ודעות וחלומות. בנוסף כל אחד מגיע עם ילדיו... אך כשיש שותף טוב וחבר מוצלח לחיים ניתן להתגבר על המשוכות.הדרך ארוכה ומייגעת, המהמורות לא קטנות, אך יחד עם זה, הפרס בסופו של דבר, מציאת החצי הטוב והנכון שלך, שווה את הכל.בהצלחה לכולם, תודה רבה ל"שליש גן עדן" ולוואי שתהיו בית לזוגות חדשים ורבים.

#הכירו_בשליש, 28/01/18 15:13
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

המון מזל טוב שפע ברכות

! דווח למנהל האתר

מרגשים מאד ! שתזכו לרוב נחת מהמשפחה המאוחדת והזוגיות החדשב! 

! דווח למנהל האתר

מהממים המון המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ברוכה והצלוחה בקרוב אצל כולם

! דווח למנהל האתר

מרגש. מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , שפע של בריאות , אושר ואהבה 

! דווח למנהל האתר