הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

וואוו! סיפור ההכרות הדהים של שיר ואריאל!

בדיוק כמו שאת/ה קורא/ת עכשיו את הכתבה עלינו, אני (שיר) קראתי כתבה על זוג שהתחתן דרך שליש גן עדן.. הרגשתי צורך להגיב וכתבתי להם שהם זוג מדהים! במקביל, מסתבר.. שגם אריאל נכנס לכתבה הזאת, אהב אותה והחליט להסתכל איזה בנות קראו גם כן את הכתבה..
שיר ואריאל | פורסם: 14/01/18 17:13

שלום לכולם :)

נשמח לשתף אתכם בסיפור ההיכרות שלנו.. סיפור ההיכרות שלנו טומן בתוכו סיפור השגחה מטורף..

נתחיל כיצד היכרנו כאן :) 

בדיוק כמו שאת/ה קורא/ת עכשיו את הכתבה עלינו, אני (שיר) קראתי כתבה על זוג שהתחתן דרך שליש גן עדן.בכתבה הם כתבו שהם התחברו למרות השוני ביניהם, למדו להכיל אחד את השנייה, אני אפילו לא זוכרת מההיה השוני אבל זה היה די עצום..ולמרות הכל האהבה חיברה ביניהם... הסיפור הזה כ"כ ריגש אותי ולמרות שאני בדר"כ לא מגיבה בתגובות, הפעם הרגשתי צורך להגיב וכתבתי להם שהם זוג מדהים! 

במקביל, מסתבר.. שגם אריאל נכנס לכתבה הזאת, אהב אותה והחליט להסתכל איזה בנות קראו גם כן את הכתבה הזאת.. פתח את הכרטיס שלי ושלח לי הודעה.. בתמונה שלו היו 2 דמויות והייתי בטוחה שהוא הבחור עם הפיאות... ואמרתי לעצמי, אני דתיה לאומית בכלל איך זה יילך?? אבל הכתבה עשתה לי משהו... אחרי כמה ימים הגבתי לו..משם הדברים התגלגלו, בסוף התברר שהוא הצדיק בלי הפיאות :) יצאנו כמה חודשים, כבר בפגישה הראשונה הרגשנו חיבור מיוחד, דיברנו והכרנו אחד את השנייה, הרגשות התפתחו בנחת עם הזמן, נפתחנו והתאהבנו... ובסוף ב"ה החלטנו על אירוסינו.

אחרי כמה חודשי היכרות, שיתפתי אותו בסיפור שהיה הרבה חודשים קודם לכן לפני שהכרנו. זה היה בשבת, חלמתי חלום שהלכתי לצדיק 3 פעמים ולא ידעתי איזה צדיק זה. בחלום ראיתי את עצמי הולכת אחר בחור לבוש בלבן אל עזרת הגברים, אח"כ ראיתי את עצמי מתפללת ושיש חגיגה עם תבשילים.

במוצאי אותה שבת התייעצתי עם אמא שלי שהיא יועצת רוחנית ופותרת חלומות והיא אמרה שיש צדיק שאני חייבת ללכת אליו בדיוק 3 פעמים, שהוא קורא לי לבוא.. אך מיהו אותו צדיק?? התייעצתי עם גיסתי , והיא אמרה שיש צדיק שנקרא הצדיק מזעויל, הוא ממש פועל ישועות וצריכים להגיע 3 פעמים: שני-חמישי-שני. סבבה, כל זה קרה בשבת, והחלטתי ביום שני כבר לנסוע לצדיק. יום שני הקרוב היה לא אחר מט"ו באב ! 

מאז חלפו חודשים עד שהכרתי את אריאל בפעם הראשונה. כמה חודשים תשאלו? בדיוק 9 חודשים, ממש כמו הריון...... אחרי שאני מספרת לו את החלום ושהלכתי לצדיק, הוא אמר לי בהתרגשות- "גם אני הייתי שם באותו יום שני !" לא פחות ולא יותר- אלא באותה שעה ממש......

אז תודה לצדיק הגדול והקדוש שלעולם לא נפסיק לשבח ולהודות על שקיבל תפילתנו, ותודה רבה לשליש גן עדן שמימש את ההיכרות בינינו והיה השליח לכך!

בהצלחה רבה רבה לכל הזוגות, לא להתייאש, אנחנו יודעים כמה זה קשה.. תחזיקו חזק, תתפשרו ,תכילו ותקבלו שוני, היו פתוחים להצעות, לכו אחר הלב שלכם והתרחקו מדעות של אחרים/משפחה או כל מניעה כזו או אחרת...האמינו כי הכל אפשרי ! :)

שיר ואריאל.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

שלום לכולם :)

נשמח לשתף אתכם בסיפור ההיכרות שלנו.. סיפור ההיכרות שלנו טומן בתוכו סיפור השגחה מטורף..

נתחיל כיצד היכרנו כאן :) 

בדיוק כמו שאת/ה קורא/ת עכשיו את הכתבה עלינו, אני (שיר) קראתי כתבה על זוג שהתחתן דרך שליש גן עדן.בכתבה הם כתבו שהם התחברו למרות השוני ביניהם, למדו להכיל אחד את השנייה, אני אפילו לא זוכרת מההיה השוני אבל זה היה די עצום..ולמרות הכל האהבה חיברה ביניהם... הסיפור הזה כ"כ ריגש אותי ולמרות שאני בדר"כ לא מגיבה בתגובות, הפעם הרגשתי צורך להגיב וכתבתי להם שהם זוג מדהים! 

במקביל, מסתבר.. שגם אריאל נכנס לכתבה הזאת, אהב אותה והחליט להסתכל איזה בנות קראו גם כן את הכתבה הזאת.. פתח את הכרטיס שלי ושלח לי הודעה.. בתמונה שלו היו 2 דמויות והייתי בטוחה שהוא הבחור עם הפיאות... ואמרתי לעצמי, אני דתיה לאומית בכלל איך זה יילך?? אבל הכתבה עשתה לי משהו... אחרי כמה ימים הגבתי לו..משם הדברים התגלגלו, בסוף התברר שהוא הצדיק בלי הפיאות :) יצאנו כמה חודשים, כבר בפגישה הראשונה הרגשנו חיבור מיוחד, דיברנו והכרנו אחד את השנייה, הרגשות התפתחו בנחת עם הזמן, נפתחנו והתאהבנו... ובסוף ב"ה החלטנו על אירוסינו.

אחרי כמה חודשי היכרות, שיתפתי אותו בסיפור שהיה הרבה חודשים קודם לכן לפני שהכרנו. זה היה בשבת, חלמתי חלום שהלכתי לצדיק 3 פעמים ולא ידעתי איזה צדיק זה. בחלום ראיתי את עצמי הולכת אחר בחור לבוש בלבן אל עזרת הגברים, אח"כ ראיתי את עצמי מתפללת ושיש חגיגה עם תבשילים.

במוצאי אותה שבת התייעצתי עם אמא שלי שהיא יועצת רוחנית ופותרת חלומות והיא אמרה שיש צדיק שאני חייבת ללכת אליו בדיוק 3 פעמים, שהוא קורא לי לבוא.. אך מיהו אותו צדיק?? התייעצתי עם גיסתי , והיא אמרה שיש צדיק שנקרא הצדיק מזעויל, הוא ממש פועל ישועות וצריכים להגיע 3 פעמים: שני-חמישי-שני. סבבה, כל זה קרה בשבת, והחלטתי ביום שני כבר לנסוע לצדיק. יום שני הקרוב היה לא אחר מט"ו באב ! 

מאז חלפו חודשים עד שהכרתי את אריאל בפעם הראשונה. כמה חודשים תשאלו? בדיוק 9 חודשים, ממש כמו הריון...... אחרי שאני מספרת לו את החלום ושהלכתי לצדיק, הוא אמר לי בהתרגשות- "גם אני הייתי שם באותו יום שני !" לא פחות ולא יותר- אלא באותה שעה ממש......

אז תודה לצדיק הגדול והקדוש שלעולם לא נפסיק לשבח ולהודות על שקיבל תפילתנו, ותודה רבה לשליש גן עדן שמימש את ההיכרות בינינו והיה השליח לכך!

בהצלחה רבה רבה לכל הזוגות, לא להתייאש, אנחנו יודעים כמה זה קשה.. תחזיקו חזק, תתפשרו ,תכילו ותקבלו שוני, היו פתוחים להצעות, לכו אחר הלב שלכם והתרחקו מדעות של אחרים/משפחה או כל מניעה כזו או אחרת...האמינו כי הכל אפשרי ! :)

שיר ואריאל.

שיר ואריאל, 14/01/18 17:13
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

סיפור מהמם! פשוט מדהים! ה' יברך אתכם בבית טוב, שמח, עם ילדים והרבה אושר!

! דווח למנהל האתר

עכשיו נראה מי תקרא את הכרטיס שלי:)

! דווח למנהל האתר

מרגש ויפה!

! דווח למנהל האתר

מזכיר לי סיפור אישי עם ה9 חודשים!

סיפור באמת יוצא מהכלל!!

! דווח למנהל האתר

וואו מרגש מאוד! עוצמתי ועמוקק

! דווח למנהל האתר

וואוו אתם מדהימים.. מאחלת לכם את כל האושר שבעולם???

! דווח למנהל האתר

וואוו

! דווח למנהל האתר

ווואווו... מזל טוב תצליחו מקסימים! smiley

! דווח למנהל האתר

ואו מדהימים!! איזה מרגש!

! דווח למנהל האתר

צמרמורת...מרגש מאוד! המון מזל טוב שתזכו לבניין עדי עד! 

! דווח למנהל האתר

מדהים, מיוחד ומרגש! שיהיה המון מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

סיפור מדהים! נתת לי תקווה להישאר כאן:)

! דווח למנהל האתר

וואו, ממש מרגש! שיהיה לכם המון מזל טוב❣ שההשגחה הפרטית תמשיך ללוות אתכם במשך כל חייכם ❤

! דווח למנהל האתר

מושלם

! דווח למנהל האתר

המון  מזל  טוב  מאוד  מרגש  ❤

! דווח למנהל האתר

מרגש ומחזק כאחד.

מזל טוב לכם ובניין עדי עד!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

סיפור מדהים .  הרבה מזל טוב

! דווח למנהל האתר

וואוו איזה סיפור מרגש ומדהים ! הרבה הצלחה ומזל טוב !!!!?

! דווח למנהל האתר

מרגש ומחזק

מזל טוב

ובקרוב אצל כולנו :)

! דווח למנהל האתר

הכל משמים מזל טוב...

! דווח למנהל האתר
וואי איזה סיפור מחזק הרבה מזל טוב
! דווח למנהל האתר

מזל טובבבבבheart

! דווח למנהל האתר

מ ר ג ש !!  

! דווח למנהל האתר

מילים מרגשות ומחזקות מאוד! בהצלחה לכם נשמע שאתם שניכם מקסימים ומדהימים ?

! דווח למנהל האתר

מקסים... מזל טוב?

! דווח למנהל האתר

מרגש עד מצמרר 

מזל טוב זוג מקסים ❤

! דווח למנהל האתר

כמה זה מרגש ,

מזל טוב לכם עם שפע אושר ושמחה...

! דווח למנהל האתר

מהממים!

! דווח למנהל האתר

סיפור יפה ומרגש.. המון מזל טוב והרבה נחת אצד מהשני

! דווח למנהל האתר

אחד*

! דווח למנהל האתר

סיפור מיוחד ומרגש! השגחה מלמעלה מזל טוב ואושר והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מדהימים הכול מהשמים בשפע ברכות ואושא מאילנה חן

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב ובהצלחה! (:

! דווח למנהל האתר

מדהיםםםם!!! ים של הצלחה והמון מזל טובב?

! דווח למנהל האתר

וואוו מרגש מאודדד..מזל טובבב..heart

! דווח למנהל האתר
ואוו איזה סיפור מדהים שיהיה לכם הרבה מזל טוב
! דווח למנהל האתר

איזה יופי ב"ה 

מזל טוב גדול!!!

! דווח למנהל האתר

מדהים נסתרות דרכי האל. עלו והצליחו יחדיו בבנין עדי עד

! דווח למנהל האתר

הסיפור הכי מרגש שקראתי פה :) 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר עד בלי די

! דווח למנהל האתר

וואו. מרגש מאוד. מדהימים,המון הצלחה בהמשך דרככם!!:) שנזכה לדמוע המון סיפורים מיוחדים ומרגשים כאלו.

! דווח למנהל האתר

לשמוע*

! דווח למנהל האתר

סיפור מדהים ומרגש,המון הצלחה בבניית בייתכם!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! כיף לשמוע! אין יאוש! נראה לי זו כתבה ששווה להגיב עליה... ;)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והמון הצלחה!! 

! דווח למנהל האתר

נראה לי אין אחד ואחת שלא יגיבו אחרי הסיפור הזה ?ברכות זוג יקר!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה אושר ושמחה 

! דווח למנהל האתר

ואו איזה סיפור מרגש.... שיהיה לכם שלום בית אמיתי עם תקשורת חיוביתת ואהבה אינסופית

! דווח למנהל האתר

הכל מלמעלה...מזל טוב המון שמחה ואהבה וזוגיות נפלאה☺

! דווח למנהל האתר

מהמם ומרגש...המון אושר והצלחה!!

! דווח למנהל האתר

וואוו מרגש מאוד ותודה לבורא עולם המזוודה זיווגים. מזל טוב והרבה הרבה הצלחה

! דווח למנהל האתר

וואו! אין מקרה... הכל נרקם על ידי הקדוש ברוך הוא! מאחלת לכם אושר, בריאות, שמחה והמון אהבה, מי ייתן ובנו בית יציב ואיתן! בקרוב אצלי, אמן! 

! דווח למנהל האתר

שתיזכו לעוד שנים שמחות ומאושרות

! דווח למנהל האתר

בהצלחה לכם ​:) יפה ששיתפתם...

! דווח למנהל האתר

מרגש .

המון מזל טוב לכם

! דווח למנהל האתר

חזק מאוד. 

! דווח למנהל האתר

כח האמונה פשוט....משמח את הלב

! דווח למנהל האתר

מרגש:) 

! דווח למנהל האתר

המון המון מזל טוב

בניין עדי עד עם הרבה ילדים שמחים ומאושרים,שכולנו נזכה בקרוב ?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב וריגשתם עם הסיפור של הצדיק מזויל

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לכם ממש מרגש שיהיה שלום בית ביניכם תמיד ושכינת ה' עליכם

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מרגש :)

! דווח למנהל האתר

נהדר! רק שצדיק לא מקבל תפילות ה' קיבל את התפילות

! דווח למנהל האתר

מרגש!!! מזלטובבב!! בעה בנין עדי עד????????

! דווח למנהל האתר

מקסים?

! דווח למנהל האתר

ממש מרגש..אני אישית מאד קשורה לצדיק הזה כדאי ללכת אליו..אפילו אם רתם לא ירושלמים..אל תחששו..צדיק גוזר והקדוש ברוך הוא מקיים...אני אישה יפה וחכמה ועדיין מצפה לישועה..למ

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,זוג מקסים

! דווח למנהל האתר

כמו שהסיפור שלכם מופיע בכותרת וווווווואוווווו...

אני כולי התרגשות לשמוע סיפור השגחה שכזה!

! דווח למנהל האתר

ואווו סיפור מדהים השגחה עליונה מאחלת לכם כל הטוב בעולם 

! דווח למנהל האתר

??? מזל טוב :)!!

! דווח למנהל האתר

וואוו, איזה סיפור מרגשש!!! שיהיה הרבה מזל טוב ועוד המון שנים של אהבה!!☺☺☺

! דווח למנהל האתר

מרגש מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

:) מזל טוב עד 120 שנות אושר הצלחה ועשייה טובה:)

! דווח למנהל האתר

סיפור מקסים הרבה מזל טוב שתצליחו.

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , ממש מרגש

! דווח למנהל האתר

ואוו אין דברים כאלההה.. ממש מחזקקק אנח מאוד סקפטית לגבי אתרים  אך הסיפור השגחה  שלכם ממש חיזקקק , ואולי אני השנה את דעתי בנושא ... ואנסה את מזלי??

! דווח למנהל האתר

את מדהימה.המון בהצלחה

! דווח למנהל האתר

וואוו איזה סיפור מדהיםם מזל טוב!!!

! דווח למנהל האתר

מרגש ומחזק :) מאחלת לכם את כל האושר והאהבה בעולם ♡

! דווח למנהל האתר

אושר עושר ויושר. 

! דווח למנהל האתר

סיפור מהמם

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד ☺️