כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי > "ברוך שפטרני מעונשו של דייט" בקרוב אצלכם....!!!

ספר השוזר בתוכו מגוון סיפורים על דייטים. חלקם מצחיקים, חלקם מרגשים וחלקם כמעט בלתי אפשריים..
אודליה ארביב | פורסם: 16/04/15 17:24

כולם יודעים ש40 יום טרם יצירת הוולד יוצאת בת קול ומכריזה בן פלוני לבת פלונית, אך עוד לפני כן, כאשר הקב"ה מחליט שנשמה צריכה לרדת לעולם. הוא מציג את הנשמה בפני שאר הנשמות ושואל מי רוצה להיות הזיווג של הנשמה הזו?

ואז נשמה אחת  קופצת ואומרת אני, אני, אני רוצה! ועוד נשמה קופצת ואומרת אני, ועוד נשמה, ועוד נשמה... אני, אני, אני..... ואז יוצאת בת קול ומכריזה  בן פלוני לבת פלונית!

רגע, מה עם כל הנשמות שצעקו אני, אני, אני? 

אה.... עם כל הנשמות האלו הנשמה שלנו צריכה להיפגש! 

ספר השוזר בתוכו מגוון סיפורים על דייטים. חלקם מצחיקים, חלקם מרגשים, וחלקם כמעט בלתי אפשריים. המשותף לכולם  - שכולם אכן התרחשו ומובאים אליכם הקוראים בהומור, בכתיבה קלילה ומשעשעת עדי כי נדמה שהדברים נשמעים מפי אומרם.  

זהו ספר הבכורים של בחורה בראשית שנות העשרים שלה, דתיה , המחפשת כמו כולנו את ה "אחד". הספר מובא אליכם באהבה רבה, ובין שלל המסרים, התובנות והתבונות ישנו מסר אחד: "מאת ה' הייתה זו היא נפלאת  בעיננו"! 

ניתן להזמין את הספר דרך הפייסבוק: בלחיצה כאן! 

או בטלפון : 0502270107 , 036588111

מבצע לחברי האתר - משלוח חינם! 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

כולם יודעים ש40 יום טרם יצירת הוולד יוצאת בת קול ומכריזה בן פלוני לבת פלונית, אך עוד לפני כן, כאשר הקב"ה מחליט שנשמה צריכה לרדת לעולם. הוא מציג את הנשמה בפני שאר הנשמות ושואל מי רוצה להיות הזיווג של הנשמה הזו?

ואז נשמה אחת  קופצת ואומרת אני, אני, אני רוצה! ועוד נשמה קופצת ואומרת אני, ועוד נשמה, ועוד נשמה... אני, אני, אני..... ואז יוצאת בת קול ומכריזה  בן פלוני לבת פלונית!

רגע, מה עם כל הנשמות שצעקו אני, אני, אני? 

אה.... עם כל הנשמות האלו הנשמה שלנו צריכה להיפגש! 

אודליה ארביב, 16/04/15 17:24
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות