הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי >

יום אחד זה יקרה בלי שנרגיש משהו ישתנה...

השם הקדוש אני פונה אליך במטותא... מרגיש חנוק בגרוני .. רווקות מאולצת ומאוחרת זה ממש לא מוי כייף ! יש ימים שמרגיש שמסתכלים עלי ...אומרים מה איתו ..איך יכול להיות ...למה הוא לבד.....??
ניר יוגב | פורסם: 25/02/15 10:36

השם מלך המלכים אדון כל הארץ בהמשך למכתבינו הרבים :

אנא השם אני צריך כוח להעביר את היום, כל יום יש לי מלחמות ...

כל יום בעבודה אני מתחפש... כל יום אני נלחם בכל מיני פחדים... כל יום אני מבלף....

ניר מירושלים מההוא שלא מפסיק לנדנד לך

השם הקדוש אני פונה אליך במטותא... מרגיש חנוק בגרוני ..

רווקות מאולצת ומאוחרת זה ממש לא מוי כייף !

יש ימים שמרגיש שמסתכלים עלי ...אומרים מה איתו ..איך יכול להיות ...למה הוא לבד.....??

אתה יודע השם יש ימים שבבית הכנסת כבר לא נעים לי להיות...זה בניגוד לחילוניים שלא צריכים להיפגש בחברה על בסיס קבוע יומי כמה פעמים ביום...ואותי השם מעלים לתורה כל הזמן (אני משתדל תמיד להתחמק...גם משנה בתי כנסת ...) אבל זה לא עוזר... תמיד קולטים אותי ומעלים אותי.. ולא רק זה...יש בית הכנסת אחד ( ואני בטוח שזה רק מתוך נחמדות וטוב..) שעל כל המבוכה הזו עוד שרים לי בקצב... שירי חתונה..."ישמח חתנים וכאלו..."

ואני השם ,אתה יודע שאני לא אוהב להיות במרכז.... הניגוד שלי לגמרי להיות במרכז אני מטבעי ביישן ... מחכה ומתפלל שזה יגמר .. צריך את כל המבטים והשירים..... ומחיאות הכפיים לעיתים גם רוקדים איתי במעגל .... אתה מבין מה הולך איתי...השם וואללה באמת לפעמים בא לי סתם להתחתן עם משהי העיקר לא לחוות את כל הברדק הזה....

השם היקר מלך מלכי המלכים ...אתה יודע במסגרת העבודה אני נפגש עם לא מעט אנשים ושואלים ונפתחים וגם נכנסים לקטע האישי ..ושואלים : נשוי ,ילדים ...? אם זה פגישה שככה אני רואה שלא בטוח שיהיה לנו קשר קבוע בהמשך..יש פעמים שאני מהנהן בכן  רק שלא יכנסו לזה..מודה השם אני מבלף !...כבר לא יכול להרגיש את הבאסה של אנשים...והתהיות שלהם...

השם תשחרר אותי מכל זה ...השם באמת די אני כבר מתבכיין ברמות על ..אבל די ...מה לא מגיע לנפש שלנו מרגוע...אחרי יום של תחפושות...משחקים...ומלחמות...סוג של עבודה בחרנו לנו ..

מה לא מגיע לבוא הביתה אל האהובה היקירה....להוריד את התחפושת ולקבל חיבוק אמיתי ללא שום סיבה...ולחשוף את כל האמת מולה...לדבר כמעט על הכל...לשמוע צחוק ולראות חיוך מתוק.. לשמוע קול רך ונעים....שאומרת משפטים כאלו מחרפנים על הבוקר לפני כל המלחמות התחפושות והבילופים: .

." מאמי מתוקי אל תדאג .." חמודון קטן עליך,הפגישה תהיה הכי טובה.." בובי איזה מזל שפגשתי אותך "..." מאמיל'ה אני מחכה לך היום מוקדם בבית.." קושקושון בלע סבון ...שיהיה לך יום כתום "..." כבר מחכה לווטסאפ מתוק ממך .."  " בוודאות השם עשה לי נס ..בלעדיו איך הייתי מוצאת אותך "  "פשפשון " ..." מאמי לפעמים אני לא מבינה מאיפה ואיך הגיע כל האושר הזה ..."

" מתה עליך " .."קטן עליך ..יא מתוק צפיחית בדבש.." מחורפנת וסופרת שעות לראות את המחורפן שלי "..."השם ישמור אותך השם יפנק אותך כל היום " " אני והשם חולים עליך יאבונבון.."

שיואוו השם תעשה לי נס ! תעשה לי נס שנרגיש ונדע שזו תהיה החברה הכי טובה שלי אשתי ב"ה... בלי שום התלבטות בלי שום תהיות... נעשה ונשמע.... תן בנו בינה ודעת.. מלך מלכי המלכים אב הרחמן ... יושב במרומים מכיר אותנו בעלפה .... מחכה לנס !!!

וחוצמזה השם שלא תחשוב שנהייתי איזה דני בכייני.. בכללי אין לי תלונות תודה על הבריאות .על המשפחה, הורים ואנשים הטובים סביבי.... על הניסיון בחיי .. על החסד שאתה עושה איתי שאני עדיין מרגיש ונראה צעיר ...

מי שנכנס אדר... מרבים בשמחות ! אמן מהפה שלי אליך לכל הרווקות והרווקים

פורים שמח 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

השם מלך המלכים אדון כל הארץ בהמשך למכתבינו הרבים :

אנא השם אני צריך כוח להעביר את היום, כל יום יש לי מלחמות ...

כל יום בעבודה אני מתחפש... כל יום אני נלחם בכל מיני פחדים... כל יום אני מבלף....

ניר מירושלים מההוא שלא מפסיק לנדנד לך

השם הקדוש אני פונה אליך במטותא... מרגיש חנוק בגרוני ..

רווקות מאולצת ומאוחרת זה ממש לא מוי כייף !

יש ימים שמרגיש שמסתכלים עלי ...אומרים מה איתו ..איך יכול להיות ...למה הוא לבד.....??

אתה יודע השם יש ימים שבבית הכנסת כבר לא נעים לי להיות...זה בניגוד לחילוניים שלא צריכים להיפגש בחברה על בסיס קבוע יומי כמה פעמים ביום...ואותי השם מעלים לתורה כל הזמן (אני משתדל תמיד להתחמק...גם משנה בתי כנסת ...) אבל זה לא עוזר... תמיד קולטים אותי ומעלים אותי.. ולא רק זה...יש בית הכנסת אחד ( ואני בטוח שזה רק מתוך נחמדות וטוב..) שעל כל המבוכה הזו עוד שרים לי בקצב... שירי חתונה..."ישמח חתנים וכאלו..."

ואני השם ,אתה יודע שאני לא אוהב להיות במרכז.... הניגוד שלי לגמרי להיות במרכז אני מטבעי ביישן ... מחכה ומתפלל שזה יגמר .. צריך את כל המבטים והשירים..... ומחיאות הכפיים לעיתים גם רוקדים איתי במעגל .... אתה מבין מה הולך איתי...השם וואללה באמת לפעמים בא לי סתם להתחתן עם משהי העיקר לא לחוות את כל הברדק הזה....

השם היקר מלך מלכי המלכים ...אתה יודע במסגרת העבודה אני נפגש עם לא מעט אנשים ושואלים ונפתחים וגם נכנסים לקטע האישי ..ושואלים : נשוי ,ילדים ...? אם זה פגישה שככה אני רואה שלא בטוח שיהיה לנו קשר קבוע בהמשך..יש פעמים שאני מהנהן בכן  רק שלא יכנסו לזה..מודה השם אני מבלף !...כבר לא יכול להרגיש את הבאסה של אנשים...והתהיות שלהם...

השם תשחרר אותי מכל זה ...השם באמת די אני כבר מתבכיין ברמות על ..אבל די ...מה לא מגיע לנפש שלנו מרגוע...אחרי יום של תחפושות...משחקים...ומלחמות...סוג של עבודה בחרנו לנו ..

מה לא מגיע לבוא הביתה אל האהובה היקירה....להוריד את התחפושת ולקבל חיבוק אמיתי ללא שום סיבה...ולחשוף את כל האמת מולה...לדבר כמעט על הכל...לשמוע צחוק ולראות חיוך מתוק.. לשמוע קול רך ונעים....שאומרת משפטים כאלו מחרפנים על הבוקר לפני כל המלחמות התחפושות והבילופים: .

." מאמי מתוקי אל תדאג .." חמודון קטן עליך,הפגישה תהיה הכי טובה.." בובי איזה מזל שפגשתי אותך "..." מאמיל'ה אני מחכה לך היום מוקדם בבית.." קושקושון בלע סבון ...שיהיה לך יום כתום "..." כבר מחכה לווטסאפ מתוק ממך .."  " בוודאות השם עשה לי נס ..בלעדיו איך הייתי מוצאת אותך "  "פשפשון " ..." מאמי לפעמים אני לא מבינה מאיפה ואיך הגיע כל האושר הזה ..."

" מתה עליך " .."קטן עליך ..יא מתוק צפיחית בדבש.." מחורפנת וסופרת שעות לראות את המחורפן שלי "..."השם ישמור אותך השם יפנק אותך כל היום " " אני והשם חולים עליך יאבונבון.."

שיואוו השם תעשה לי נס ! תעשה לי נס שנרגיש ונדע שזו תהיה החברה הכי טובה שלי אשתי ב"ה... בלי שום התלבטות בלי שום תהיות... נעשה ונשמע.... תן בנו בינה ודעת.. מלך מלכי המלכים אב הרחמן ... יושב במרומים מכיר אותנו בעלפה .... מחכה לנס !!!

וחוצמזה השם שלא תחשוב שנהייתי איזה דני בכייני.. בכללי אין לי תלונות תודה על הבריאות .על המשפחה, הורים ואנשים הטובים סביבי.... על הניסיון בחיי .. על החסד שאתה עושה איתי שאני עדיין מרגיש ונראה צעיר ...

מי שנכנס אדר... מרבים בשמחות ! אמן מהפה שלי אליך לכל הרווקות והרווקים

פורים שמח 

ניר יוגב, 25/02/15 10:36
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מרגש מאד!מאחלת לך שיתגשמו במהרה כל משאלותיך!

! דווח למנהל האתר

לניר מירושלים,אני חייבת לומר שהזדהיתי עם מה שכתבת ותודה שהצלחת לכתוב זאת ולהעביר את המסר בצורה מקסימה.אהבתי את הפשטות שבמילותיך וחוש ההומור :)בע"ה עם רצון שכזה זה ייקרה ואמן שבקרוב ואני בטוחה שזו תהיה זוגיות שעוד ישמע עליה בהרי יהודה....כל טוב ובהצלחה לך ולכולם/ן,רינת.

! דווח למנהל האתר

חזק מאוד ואמיתי כל  מילה במקום

! דווח למנהל האתר

בהצלחה ניר! שתמצא אישה מתוקה כמו לחמניה!

! דווח למנהל האתר
כתבת יפה. בהצלחה לכולם :)
! דווח למנהל האתר
תצליח ניר בדרכיך.
! דווח למנהל האתר
יפה ,אהבתי,תודה.
! דווח למנהל האתר
כתיבה מהממת.. אני צמא בדיוק כמוך לאהבה לחיבוק מתוק והתעניינות אמיתית :)
! דווח למנהל האתר

תודה על כל המילים הטובות ובעז'ה בקרוב ממש לכל אלו שבאמת רוצים למצוא..אמן ואמן.

! דווח למנהל האתר

היי ששון היקר - תודה רבה על הברכות והחיזוק אמן. ובקרוב אצלך וכל הברכות הטובות אמן ואמן בתוך שאר הפנויים והפנויות שרוצים למצוא.....תודה

! דווח למנהל האתר

שוב תודה רבה גלית היקרה על המילים והברכות הטובות .ובעז"ה בקרוב מאד מאד מאד מאאאאד ימלא את כל משאלות ליבך לטובה בתוך כל האנשים שבאת רוצים למצוא ....תודה ובהצלחה לכולנו.

! דווח למנהל האתר

שלומית היקרה תודה על המילים ...ובאמת בקרוב מאאאאאאאאאאאאד לך ולכל אלו שבאמת רוצים למצוא.....בהצלחה לכולנו...אמן!!!

! דווח למנהל האתר

הדס הקטנה  ,תודה רבה ובאמת הכל בזמנו בעיתו ולטובתנו ...

בקרוב מאד שמחה אמיתית !!!!

חודש של ניסים גלויים לכולנו אמן!!!

! דווח למנהל האתר

עוז היקר !!

תודה רבה על המילים ..אתה גם רגשת אותנו..

והנה אוטוטו שוב פורים....

אז שיהיה לכולנו נס גלוי אמיתי ומשמעותי ..בפרטי ובכללי ...אמן אמן ואמן 

! דווח למנהל האתר
וזה יבוא אתה תיראה בעז"ה מהפה שלך.
! דווח למנהל האתר

ניר .

כתבת יפה מאוד , עם הומור והרבה אמת .

ובאמת , מה איכפת לרבונו של עולם , אבינו , שנתחתן ?

אבא רוצה בטובת בניו ובנותיו .

ואם אנו זקוקים ליסורים , אנא , מסוג אחר .

לא יסורי רווקות מאוחרת .

זה פשוט בלתי אפשרי .

אז , אנא ..

ניר - בעזרת השם , בקרוב , נשמע כולנו ונשמח איתך , כשתבשר שמצאת את שאהבה נפשך .

אמן ואמן .

! דווח למנהל האתר

רוזי היקרה ..גם מהפה שלך לבורא עולם בקרוב ממש בין כל שאר הפנויים והפנויות שבאמת רוצים למצוא ..פורים שמח 

! דווח למנהל האתר

עוזיאל היקר תודה על המילים ושנזכה בקרוב מאד 

למצוא את האחת הראויה ...פורים שמח

! דווח למנהל האתר

תנקס רונית היקרה על המילים הטובות ...חג עצמאות אמיתי שמייח לכולנו ושמחות אינשאללה בקרוב אמן!!

! דווח למנהל האתר

תנקס רונית היקרה על המילים הטובות ...

חג עצמאות שמייח לכולנו ..ואינשאללה שמחות אמן!!!!

! דווח למנהל האתר

וואוו איזה מהמם !! כל כך אותנטי ומרגש ונוגע למקום של הרווק/ה.... אהבתי.. מקווה שהשנה נזכה כולנו לצאת מכאן לחיים של זוגיות אמיתית ומאושרת אמןן 💕🙏🏼

! דווח למנהל האתר