כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי > מכתב לבורא עולם- מרווק מתבגר...

בכל מקרה השם! אתה יודע ומכיר אותי הכי טוב מכולם,ואתה יודע שלא פשוט לי למצוא אותה...אתה יודע שלפעמים הבנאדם חייב סימנים ,תן לנו טיפה סימנים, ככה אותות...משהו שנדע וואללה זאתי החמודה הזו..היא גם מתאימה וגם יהיה כימיה..
ניר מירושלים | פורסם: 26/12/13 09:28

לאחרונה התחלתי לדבר עם השם יתברך אני חייב לומר לך למרות שאיני ראוי לדבר איתך (מי אני ?? קטונתי.. ) זה כבר תקופה ארוכה שרציתי לשתף ולדבר איתך ,וממש קשה לי לומר לך יותר מידי דברים אישיים כאילו כשאני מדבר איתך זה ממש במילים קצרות, בצורה טכני,זה לא פשוט לי..אומנם לוקח זמן.. זה תהליך וכל זה ...

כאילו לא קל להיפתח לבורא עולם שמכיר אותך..ויודע כל רחש ליבנו ויודע שיש לנו ימים יותר טובים וגם פחות (הוא יודע שאני מדבר גם ברבים,לא נוח לדבר על עצמנו ) באמת לא פשוט לדבר עם השם יתברך. 

ואז באמת קרה משהו מעניין בעלילה,מישהי סיפרה לי (שהיא כותבת מקצועית) אמרה תשמע, אתה כותב ,אוהב לכתוב...(לפעמים זה גם יוצא איך שהוא גם נחמד התוכן שלך) תנסה לכתוב לו,לבורא עולם... אז לעצם הפניה, הקדוש ברוך הוא ,ראשית מחילה שאני בכלל משוויץ בשיחה שלנו...אבל אתה יודע מתוך שלא לשמה וכ"ו ,יכול להיות שגם עלינו על איזה סטארט אפ ...אבל  נעזוב את זה.

בכל מקרה השם! אתה יודע ומכיר אותי הכי טוב מכולם, ואתה יודע שלא פשוט לי למצוא אותה,למרות שאתה מרגיש טוב עם עצמך וחיצונית אתה עדיין חזק במשחק.. ( אתה רואה ,בעל פה אתה יודע שלא הייתי מגיע לכזו רמת פתיחות איתך ) וריבונו של עולם אני גם מודה ויודע שאתה תמיד היית איתי,נתתי לי מתנות ושולח לי הפתעות וגם אנשים מעניינים ובנות נחמדות ואין לי תלונות אפילו נהפוכו...ממש אין לי תלונות. ובגלל שאתה מכיר אותנו ..ויודע שהייתי כנראה חייב לעבור דרך,סיבוב ארוך..(לכל הדעות  ובאנדרסטייטמנט ) אולי בגלגול הקודם יכול להיות שהתחתנתי ממש ילדון, אולי אם הייתי פוגש אותה מזמן לא בטוח שהייתי מעריך אותה כמו שמגיע לה..ובינינו? מגיע לה ! ,אולי הייתי צריך לחכות לבחורה המתאימה עד שכבודה תתפקח ותדע מה באמת טוב לה...או להיפך אולי בכלל היקירה המיועדת בעצם לא אתן עוד רעיונות ...בשורה התחתונה אני בטוח שהכול לטובה ובעיתו. 

אז מה אני בא לומר,השם המלך הקדוש,אני אומר לך שאני היום ממש רוצה לפגוש אותה ואתה יודע שלפעמים  הבנאדם חייב סימנים ,תן לנו טיפה סימנים,ככה אותות...משהו שנדע וואללה זאתי החמודה הזו..היא גם מתאימה וגם יהיה כימיה..ויש לה לב וואחד לב ,ושוב השם,חס ושלום לא מתלונן אני מקבל כל הזמן.

אתה יודע מה באמת בא לי,רוצה להתמקד בשלושה דברים עיקריים בחיים ..

בראש ובראשונה, באשתי היקרה שתבוא במהרה ב"ה שנהייה החברים הכי טובים ... נשתף אחד את השנייה כמעט בכל, נלמד נתקדם נחקור את התכונות ואת הנפש, נבין, נתמסר, ניתן, נאהב, נספר.... שנית, שנדע להשתפר בתור אדם,נשפר את המידות זה מושג רחב כולל מלא דברים ..גם ללמוד להעשיר את הרוח,ככה בשביל הנפש ושלישית  זה בתחום הפרנסה...

השם,רק בשלושת התחומים האלה בא לי להתמקד..השאר ממש לא בא לי ואין לי שום עניין להתעסק בזה יותר מידי...אני בטוח שכל דבר זה מעם השם ואתה יכול לשנות כל מציאות ,ובינינו ,רק בינינו ? נראה לי שאני צריך איזה נס...

אנא השם הושיעה נא !! אנא השם הצליחה נא !!

טוב,נסיים להיום, אני שוב רוצה לומר השם יתברך ,תודה על הכל... כולל הכל. על הבריאות הטובה שלי ושל יקיריי,על שנתת לי משפחה והורים מיוחדים,על האנשים הטובים שאתה מפגיש אותי בדרך,על הניסיון בחיים כולל על ניסיון העסקי שאני צובר ואתה היחיד שמנחה אותי.על שאתה משאיר אותי צעיר עדיין (נראה ממש צעיר לגילי...מותר לי לכתוב את זה, אני לא מבלף, אתה עדי..) על שהבנתי שאני יכול לשוחח איתך גם בדרך כתיבה,

ותודה לאחרונה החביבה מכל, לחברה שלי שעדיין לא פגשתי אותה, לאהבה הכי גדולה שהולכת ומתקרבת בצעדיי ענק....תודה שלימדת אותי מזה להתגעגע ועוד מלא דברים לימדת אותי..

נדבר בקרוב....

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לאחרונה התחלתי לדבר עם השם יתברך אני חייב לומר לך למרות שאיני ראוי לדבר איתך (מי אני ?? קטונתי.. ) זה כבר תקופה ארוכה שרציתי לשתף ולדבר איתך ,וממש קשה לי לומר לך יותר מידי דברים אישיים כאילו כשאני מדבר איתך זה ממש במילים קצרות, בצורה טכני,זה לא פשוט לי..אומנם לוקח זמן.. זה תהליך וכל זה ...

כאילו לא קל להיפתח לבורא עולם שמכיר אותך..ויודע כל רחש ליבנו ויודע שיש לנו ימים יותר טובים וגם פחות (הוא יודע שאני מדבר גם ברבים,לא נוח לדבר על עצמנו ) באמת לא פשוט לדבר עם השם יתברך. 

ואז באמת קרה משהו מעניין בעלילה,מישהי סיפרה לי (שהיא כותבת מקצועית) אמרה תשמע, אתה כותב ,אוהב לכתוב...(לפעמים זה גם יוצא איך שהוא גם נחמד התוכן שלך) תנסה לכתוב לו,לבורא עולם... אז לעצם הפניה, הקדוש ברוך הוא ,ראשית מחילה שאני בכלל משוויץ בשיחה שלנו...אבל אתה יודע מתוך שלא לשמה וכ"ו ,יכול להיות שגם עלינו על איזה סטארט אפ ...אבל  נעזוב את זה.

בכל מקרה השם! אתה יודע ומכיר אותי הכי טוב מכולם, ואתה יודע שלא פשוט לי למצוא אותה,למרות שאתה מרגיש טוב עם עצמך וחיצונית אתה עדיין חזק במשחק.. ( אתה רואה ,בעל פה אתה יודע שלא הייתי מגיע לכזו רמת פתיחות איתך ) וריבונו של עולם אני גם מודה ויודע שאתה תמיד היית איתי,נתתי לי מתנות ושולח לי הפתעות וגם אנשים מעניינים ובנות נחמדות ואין לי תלונות אפילו נהפוכו...ממש אין לי תלונות. ובגלל שאתה מכיר אותנו ..ויודע שהייתי כנראה חייב לעבור דרך,סיבוב ארוך..(לכל הדעות  ובאנדרסטייטמנט ) אולי בגלגול הקודם יכול להיות שהתחתנתי ממש ילדון, אולי אם הייתי פוגש אותה מזמן לא בטוח שהייתי מעריך אותה כמו שמגיע לה..ובינינו? מגיע לה ! ,אולי הייתי צריך לחכות לבחורה המתאימה עד שכבודה תתפקח ותדע מה באמת טוב לה...או להיפך אולי בכלל היקירה המיועדת בעצם לא אתן עוד רעיונות ...בשורה התחתונה אני בטוח שהכול לטובה ובעיתו. 

אז מה אני בא לומר,השם המלך הקדוש,אני אומר לך שאני היום ממש רוצה לפגוש אותה ואתה יודע שלפעמים  הבנאדם חייב סימנים ,תן לנו טיפה סימנים,ככה אותות...משהו שנדע וואללה זאתי החמודה הזו..היא גם מתאימה וגם יהיה כימיה..ויש לה לב וואחד לב ,ושוב השם,חס ושלום לא מתלונן אני מקבל כל הזמן.

אתה יודע מה באמת בא לי,רוצה להתמקד בשלושה דברים עיקריים בחיים ..

בראש ובראשונה, באשתי היקרה שתבוא במהרה ב"ה שנהייה החברים הכי טובים ... נשתף אחד את השנייה כמעט בכל, נלמד נתקדם נחקור את התכונות ואת הנפש, נבין, נתמסר, ניתן, נאהב, נספר.... שנית, שנדע להשתפר בתור אדם,נשפר את המידות זה מושג רחב כולל מלא דברים ..גם ללמוד להעשיר את הרוח,ככה בשביל הנפש ושלישית  זה בתחום הפרנסה...

השם,רק בשלושת התחומים האלה בא לי להתמקד..השאר ממש לא בא לי ואין לי שום עניין להתעסק בזה יותר מידי...אני בטוח שכל דבר זה מעם השם ואתה יכול לשנות כל מציאות ,ובינינו ,רק בינינו ? נראה לי שאני צריך איזה נס...

אנא השם הושיעה נא !! אנא השם הצליחה נא !!

טוב,נסיים להיום, אני שוב רוצה לומר השם יתברך ,תודה על הכל... כולל הכל. על הבריאות הטובה שלי ושל יקיריי,על שנתת לי משפחה והורים מיוחדים,על האנשים הטובים שאתה מפגיש אותי בדרך,על הניסיון בחיים כולל על ניסיון העסקי שאני צובר ואתה היחיד שמנחה אותי.על שאתה משאיר אותי צעיר עדיין (נראה ממש צעיר לגילי...מותר לי לכתוב את זה, אני לא מבלף, אתה עדי..) על שהבנתי שאני יכול לשוחח איתך גם בדרך כתיבה,

ותודה לאחרונה החביבה מכל, לחברה שלי שעדיין לא פגשתי אותה, לאהבה הכי גדולה שהולכת ומתקרבת בצעדיי ענק....תודה שלימדת אותי מזה להתגעגע ועוד מלא דברים לימדת אותי..

נדבר בקרוב....

ניר מירושלים, 26/12/13 09:28
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

כשהבן שלי היה פעוט בגן,באתי לקחת אותו בשעה היעודה,וצפיתי בו דרך דלת הזכוכית בגן,כשאני רואה אותו והוא לא הבחין בי.

הגננת עדיין לא פתחה את הדלת,כי היא הכינה את כל הילדים ליציאה,ואני צופה מהמרחב שלי על בני שמתרגש,בוכה,מייחל,ומצפה,שאבוא כבר לקחת אותו,מתייאש, חסר אונים,בתוך הגן,הוא לא שם לב שאני רואה אותו,בוודאי שמשגיחה עליו,והנה..כבר אשא אותו אחבק אותו,וארגיע,והוא ירגיש מוגן.המסר ברור,כל אחד מאיתנו הוא פעוט שמחכה לידועה שלו,לישועה,מגבלת ההסתכלות שלו,מייאשת אותנו,אך השם המבורך משגיח,וכשעלינו לשמור על מצוותיו כשמירת איסור נגיעה

עלינו לדעת בוודאות שאנו סומכים רק עליו..

! דווח למנהל האתר

בן מלך ראוי שכמוך!!!

כתיבתך גרמה לדמעותיי לזלוג ללא הרף ואין ספק שדמעותיו של ה' יתברך  היו דמעות של אורה וגאווה בבן מלך כמוך!

מי יתן וכל משאלות ליבך תתגשמנה לטובה ותזכה לזיווג הגון וראוי משש ימי הבריאה ולהקמת בניין עדי עד במהרה ,אכי"ר-אמן כן יהי רצון.

! דווח למנהל האתר

בן מלך ראוי שכמוך!!!

כתיבתך גרמה לדמעותיי לזלוג ללא הרף ואין ספק שדמעותיו של ה' יתברך  היו דמעות של אורה וגאווה בבן מלך כמוך!

מי יתן וכל משאלות ליבך תתגשמנה לטובה ותזכה לזיווג הגון וראוי מששת ימי הבריאה ולהקמת בניין עדי-עד  במהרה,אכי"ר-אמן כן יהי רצון.

! דווח למנהל האתר

חזקה על פניה שכזו היוצאת מתוך הלב - שלא תשוב ריקם!

! דווח למנהל האתר

טוב ניר מירושלים...אהממ... אתה דיי מזכיר לי אותי (בעיקר הקטעים שכתובים בסוגריים)

! דווח למנהל האתר

וואי איזה מכתב מדהים! פשוט קראת את המחשבות שלי ואני מאמינה של כל אחד ואחת. מתחברת לכל מילה ומילה...

! דווח למנהל האתר

שלום ניר מירושלים אני חייבת לומר לך שריגשת אותי ומעיני נזלו דמעות של הבנה של מה שאתה עובר ומה שאתה מצפה לו ורוצה עד מאוד אני אשמח להכיר אותך אתה אדם רגיש כנה ופתוח וזה מראה על אדם גדול צדיק אני מאחלת לך מעומק הלב שזיווגך כבר מוכן ויגיע אליך במהרה לא יכול ליהיות אחרת ישועת השם כהרף עין ואם יש רצון חזק למשהו האדם יקבל את מה שהוא רוצה במהרה . אמן !

! דווח למנהל האתר

מהמם!

כבר חצי שנה אני מדברת איתו ככה..

באמת הזכרת לי שלא כתבתי כבר הרבה זמן...תודה!

! דווח למנהל האתר

וואוו!! 

! דווח למנהל האתר

מדהים מרגש ובא מהלב..

מזדהה והלוואי ותמצא את זוגתך במהרה :)

! דווח למנהל האתר

בס"ד

מכתב מדהים, מזדהה עם הדרך ועם כל מילה שנכתבה.

מאחלת לך שבע"ה תמצא את המיועדת לך במהרה אם זה עדיין לא קרה.

! דווח למנהל האתר

תודה רבה לכולם על כל המילים המחממות בהצלחה לכולנו ...ובקרוב קרוב האדם המתאים יגיע ויאיר לנו את הדרך..

נסיים בשיר - עם אחלה מילים מתי אלמד לבחור נכון ....הכל עניין של זוויות ...בסוף הכל מתחבר אליי ..עניין של חלומות...לראות שטוב בלי להביט שוב לאחור...

! דווח למנהל האתר

המילים מהשיר - לבחור נכון , אמיר דדון.

! דווח למנהל האתר

"מי שבירך אבותינו הקדושים אברהם יצחק ויעקב משה אהרון ודוד ושלמה.הוא יברך את כל הקהל הקדוש הזה.הם ואוהביהם ובניהם וכל אשר להם.ועוד אלוהים יברך וישמור את השם הטוב ניר מירושלים לזיווג הגון.ויברך מעשה ידיו.

וי

! דווח למנהל האתר

יוסי היקר תודה רבה רבה על המילים והברכות החמות...ושבעז"ה בקרוב מאאאד בתוך שאר החברים באתר שליש שבאמת באמת רוצים גם אתה יוסי תמצא את האדם המתאים ...בהצלחה לכולנו אמן אמן ואמן

! דווח למנהל האתר

גמר חתונה וחתימה טובה לכולנו אמן אמן ואמן !!!!

והשם יפנק אתכם בקרוב !!!!!!

! דווח למנהל האתר

ולידיעתכם הרבה,

לאחרונה שמעתי מלאן בשורות משמחות 

לפחות 6 זוגות שמכיר באופן די אישי בדרך לחתונה ואו התחתנו ...וכולם ממש אבל ממש לא ילדים בגיל....

יש ריח נעים וטוב באויר ..בעז"ה נתפוס את הגל שמתקרב ..(:

חג שמייח לכולנו...(:~

! דווח למנהל האתר

אשמח לפגוש אותך. 

! דווח למנהל האתר

תודה ובהצלחה רוחל בקרוב מאד המתאים ....אמן.

וד.א הגל של החתונות עדיין באויר -

שמענו על עוד חתונה שמתקרבת בחור מעל 45 ...הכיר את אהבת חייו (מכיר באופן אישי )

ויש עוד סיפור של תחבולות ..וואחד תחבולות .השם עשה משהו מעל לטבע ומכיוון שלא רוצה לחשוף פרטים ....אז רק בראשי פרקים ...אלמנה+ שכעסה על השם שלקח ממנה את האהוב שלה צעקה וגם כעסה על השם שאחרי 30 שנה של נישואים טובים ואהבה ....ממש אחרי ה30 לפטירה קרה הנס הלא מובן הכירה את האהבה שלה גרוש + (שניהם מעל גיל  50 +) ב"ה !!!!!!!!

אלו היו 60 שניות על התחבולות ..

בקרוב אצל כולנו אמן !!!!שבוע טובוש

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד מאוד?

! דווח למנהל האתר

תודה רבה יגאל היקר ....ובעז"ה יגיע מבוקשך בקרוב מאאאד בלי הרבה תהיות אמן. בתוך כל הפנוייםיות .....בשורות טובות לכולנו !!!!!

! דווח למנהל האתר

חודש טובוש...

אמרנו גל חתונות?

היום התבשרתי על אירוסין של צעירה צדיקה +יותר מ6 (לא רוצה לחשוף פרטים..)

ושלא תחשבו שמבלף רק בשביל לעודדישיין ..אמיתי !!

אז ראו הוזהרתם הגל פועם חי וסוחף........

! דווח למנהל האתר

5 שנים עברו מאז המכתב הזה אפשר לומר שיש חדש ?? לפעמים טוב לחכות הרבה זמן בסוף זה שווה את זה 

! דווח למנהל האתר

וואללה דניאל היקר 

שכחתי שפרסמתי ...אתה יודע השאלה שלך

- פתאום ככה מרגיש לי כמו מראה משתקפת   לתוך החיים שלי  - כאילו אתה אומר מה קורה איתך כבר מלאן זמן מהמכתב הראשון ??? 2013 פששש  (וברור לי שהכוונה רק בקטע טוב ..).. 

אז מה אני אגיד - אתה יודע ילדון (: (הכל יחסי...)..לפעמים בחיים וכל אחד יש לו טיימניג אחר ..אבל הרבה שנים לא שלא עניין אותנו נשים אבל התמסדות פחות ..כאילו יצאנו באנו הלכנו אהבנו נפגענו פגענו ..כל החבילה של החיים הנפש והלב....וד.א  2015  היה משו עם המון פוטנציאל לחברה אמיתית שלצערי לא הבשיל ובלי חברה אמיתית לא בא לי ככה משו בינוני- לחיות חיים רק בזרימה - ולצערנו יש כל-כך הרבה נשואים שבכלל לא חברים ..ממש חיים רק בשותפות הגורל ומגדלים ילדים  - טוב לא באנו לבאס וכשזה חברות אמיתית וואלק זה משהו משו .. ...אליפות העולם !!! וברור שיש עבודה אבל עבודה בכיף שמפתחים גודלים מתקדמים ביחד ....

וממש בגיל מאוחר התחלנו באמת לרצות לחפש להתיישב  ...וככה התבגרנו מאד לאט ... זה היה באויר אבל לא בנשמה שרצינו .אז אני לא מתלונן המון - ברור שמתלונן אבל לא המון ..וכאילו מחשיב את הספירה שלי  לחיפוש האישה ..יחסית לא הרבה מאאד שנים סוג של נחמת שוטים... (:  ...

אומרים באיזה סדרה "תזמון זה עניין של טימינג "..(:  מאמין ואופטימי מרגיש טוב עם עצמי מכל הבחינות וחסרה האחת משלנו שתתן לנו לטוס בכל הרבדים ..

אם הייתי מחזיר את הגלגל לגיל 19 בעצם עזוב אנחנו בקצב קצת שונה.. . וכנראה שהייתי צריך לעבור להתבשל ללמוד לחוות ...למרות שעניין גיל הבנות מסתכלות - למרות שבמציאות ב'ה לא נראה לגילנו - זה רק ממנוה תברך חסד שעושה איתי  אבל אלו הנתונים, גבר ועם זה מנצחים את תקופת הרווקות הארוכה והמאולצת .....ברור !!!!! ורק בעזרתו של הבורא באיזה תחבולה שיארגן אותה .... 

אז לשאלתך עברנו מלא בשנים האחרונות מבחינה נפשית רוחנית עסקית והנפש שלנו לא יכולה להיות במקום שלא שלנו... רוצים את  האחת המיוחדת רק לי ..החברה

יאללה עוד מעט טו בשבט וחג האילנות - 

השם יפנק את כל הפנויים/יות בקרוב ממש 

! דווח למנהל האתר

מדהים!

! דווח למנהל האתר