כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי > בעל או תעודה

היו אנשים שאמרו לי לשקר. לכתוב משהו אחר על מה שאני עושה. "לא לתמיד", הם אמרו, "רק בהתחלה. בשביל לתת לבנות הזדמנות להכיר אותך". אבל מה לעשות, אחי, אני לא מסוגל. לא יכול לכתוב על עצמי משהו שהוא לא אמיתי.
הרב יוני לביא | פורסם: 20/11/13 13:27

היו אנשים שאמרו לי לשקר. לכתוב משהו אחר על מה שאני עושה. "לא לתמיד", הם אמרו,  "רק בהתחלה. בשביל לתת לבנות הזדמנות להכיר אותך". אבל מה לעשות, אחי, אני לא מסוגל. לא יכול לכתוב על עצמי משהו שהוא לא אמיתי.

אז הנה, שוב התעקשתי לשים את הדברים על השולחן כמו שהם, ושוב חטפתי אותה בַּפָנִים כשחגגתי השבוע יום הולדת שלושים וארבע עם עוד שלוש תשובות שליליות. אבל אתה יודע מה הכי כואב לי? שבהתחלה, כשמספרים להן עלי, איזה מין בן אדם אני, על האישיות, הן ישר מתלהבות. היו אפילו כמה שרק ראו אותי באיזו חתונה או אירוע, בהצצה, וכבר ניסו לברר איך ליצור איתי קשר. אבל איך שהן שומעות במה אני עובד, ישר הן אומרות לא. למה? תאמין לי שאני לא יודע. כנראה בחורות מחפשות היום את האקדמאי, המשכיל, זה שאפשר לספר לכולן בגאווה שהוא באיזו חברת הייטק או משרד פרסום בכיר.

ואני, מה לעשות, אין לי תואר. זה שיש לי עבודה מסודרת, שאני חרוץ ועומד בזמנים ומאיר פנים לאנשים זה לא נחשב. זה שאני קובע עיתים לתורה, מקשיב, סבלן שמח בחלקי, ויודע להשקיע ולתת אהבה לאנשים זה כלום. תגיד לי אתה, נכון ככה לפסול בן אדם, 'למחוק' אותו מראש, רק בגלל שהוא...נהג אוטובוס?

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

היו אנשים שאמרו לי לשקר. לכתוב משהו אחר על מה שאני עושה. "לא לתמיד", הם אמרו,  "רק בהתחלה. בשביל לתת לבנות הזדמנות להכיר אותך". אבל מה לעשות, אחי, אני לא מסוגל. לא יכול לכתוב על עצמי משהו שהוא לא אמיתי.

אז הנה, שוב התעקשתי לשים את הדברים על השולחן כמו שהם, ושוב חטפתי אותה בַּפָנִים כשחגגתי השבוע יום הולדת שלושים וארבע עם עוד שלוש תשובות שליליות. אבל אתה יודע מה הכי כואב לי? שבהתחלה, כשמספרים להן עלי, איזה מין בן אדם אני, על האישיות, הן ישר מתלהבות. היו אפילו כמה שרק ראו אותי באיזו חתונה או אירוע, בהצצה, וכבר ניסו לברר איך ליצור איתי קשר. אבל איך שהן שומעות במה אני עובד, ישר הן אומרות לא. למה? תאמין לי שאני לא יודע. כנראה בחורות מחפשות היום את האקדמאי, המשכיל, זה שאפשר לספר לכולן בגאווה שהוא באיזו חברת הייטק או משרד פרסום בכיר.

ואני, מה לעשות, אין לי תואר. זה שיש לי עבודה מסודרת, שאני חרוץ ועומד בזמנים ומאיר פנים לאנשים זה לא נחשב. זה שאני קובע עיתים לתורה, מקשיב, סבלן שמח בחלקי, ויודע להשקיע ולתת אהבה לאנשים זה כלום. תגיד לי אתה, נכון ככה לפסול בן אדם, 'למחוק' אותו מראש, רק בגלל שהוא...נהג אוטובוס?

הרב יוני לביא, 20/11/13 13:27
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

זה ממש נכון רוב הבחורות מחפשות בנאדם שיש לו אוטו יוקרה וכסף ותואר אקדמי יותר מהמראה החיצוני שלו אפילו המצב נהיה קטסטרופה שלא כל הגברים יש להם להציע להם את זה על ההתחלה ויש להם כיוונים בחיים והם אנשים משכילים גם לא פחות מאלה שיש להם תואר וכסף ומשפחה עשירה ויכול להיות שאותו בנאדם שאין לו את הדברים האלה להציע הוא יותר טוב ממי שיש לו לו אומנם האתר עוזר לזוגות להתחתן אבל על הדרך מייאש הרבה אנשים אני יכול להעיד על עצמי שאני כבר מעל שלוש שנים באתר הזה ולא מצאתי את האחת ולא משנה באיזה מצב הייתי שגם עבדתי ולמדתי זה גם לא עזר גם שעשיתי שינוי חיצוני לא עזר אומרים שזה מקב"ה 

"קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף "אבל המצב הוא לא כל כך טוב כי יש הרבה בררניות היום שהיא יכולה לדבר עם אחד ותקפוץ על השני בעוד כמה דקות כי הקודם לא היה משהו כי הוא לא סגר על לימודים במכללה מסויימת או הקודם יש לו אוטו פחות טוב זה מעיד עליו שהוא יותר עמיד יש הרבה מנויים באתר הזה שצריכים ליישם את המשפט "אל תסתכל הקנקן אלא מה שבתוכו " 

! דווח למנהל האתר