כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי >

מיקוד נכון שווה זהב!

בפוסט שפרסמה פנתה אמילי עמרוסי בכישרונה היחודי אל הרווקים, הרווקות, הגרושים, הגרושים והאלמנים והאלמנות ופירטה צעד אחר צעד איך כדאי להתכוונן ולמצוא זוגיות בעולם הווירטואלי שבו אנחנו חיים.. ואכן, עשרות זוגות שהכירו בשליש גן עדן הגיבו!
*הפוסט המיוחד של אמילי עמרוסי | פורסם: 24/10/21 13:05

כשאשת התקשורת, העיתונאית והסופרת אמילי עמרוסי התגרשה, היא סירבה לקרוא לעצמה גרושה, מבחינתה היא הייתה פשוט 'בין בעלים'. בפוסט מרגש שפרסמה בפייסבוק הסבירה עמרוסי כי המילים הללו היו מבחינתה הכוח המניע לעבר הסתערות למציאת זוגיות חדשה, זו שברוך ה' הגיעה בסופו של דבר.

בפוסט שפרסמה פנתה אמילי עמרוסי בכישרונה היחודי אל הרווקים, הרווקות, הגרושים, הגרושים והאלמנים והאלמנות ופירטה צעד אחר צעד איך כדאי להתכוונן ולמצוא זוגיות בעולם הווירטואלי שבו אנחנו חיים.

בין הטיפים החשובים כתבה על חשיבות האמונה במציאת הזוגיות, על היכולת לא לפסול בקלות על דברים שהם פחות משמעותיים ובעיקר בעיקר על הצורך לשמור על מיקוד, לא להתפזר ולפרסם את עצמך בקבוצות פייסבוק שונות, להעלות פוסטים על ברשת החברתית על רווקים ולייחל לטוב, אלא לקחת את הגורל בשתי ידיים ולמקד אותו.

איך ממקדים?

שאלה נהדרת. ההמלצה שלה הייתה להתמקד דווקא באתרי היכרויות. כן כן, למרות שזה נשמע מעט שונה, פחות סטנדרטי ואולי גם פחות ספונטני, אמילי עמרוסי רואה שלאתרי היכרויות יש יתרון אחד גדול על פני כל פלטפורמה או דרך היכרות אחרת: אתרי היכרויות מיועדים בפשטות ל… היכרויות ולכן מוכוונים ליצירת שידוכים מתאימים בשונה מפלטפורמות כמו פייסבוק למשל.

את האמירה שלה היא החליטה לגבות גם בדוגמאות כשסיפרה על זוג שהכירה ושהכיר בעצמו באתר 'שליש גן עדן' ועל עוד רבים רבים אחרים עליהם שמעה שזכו להכיר ב'שליש'.

ברור לכל מי שקורא את הפוסט כי אמילי עמרוסי עומדת מאחורי ההמלצה שלה אבל ספק אם גם היא ציפתה לעשרות(!!) התגובות שהופיעו לאחר פרסום הפוסט ובזו אחר זו פשוט אישרו את ההמלצה.

"פוסט חשוב! אני הכרתי את בעלי כגרושה עם ילד דרך ״שליש גן עדן״. מדי פעם הייתי יוצאת שם לחיפוש ונכנסת לפרופילים של בחורים שהיו נראים לי מתאימים ממבט ראשון, ובשליש כמו בשליש- הם קיבלו התראה באותו הרגע שנכנסתי להם לפרופיל. הרגשתי שזו הייתה ההשתדלות שלי באותה העת. עד שנכנסתי אליו, והוא, אחרי שהבחין מי הציצה לו בפרופיל הסתקרן לראות מי זו העלמה עם חצי כיסוי הראש, שלח הודעה ומשם הכל הסטוריה…", כתבה קרן פדידה, וזו הייתה רק תגובה אחת.

אחריה הגיעה גם מוריה כהן שכתבה "ממליצה מאוד על שליש גן עדן, גם אני מצאתי שם", וגם יסכה דניאל שסיפרה על המסע שלה בדרך לאחד המיוחד: "פוסט כלבבי. אכן האתר "שליש גן עדן", אי אפשר להסביר, אבל יש בו ברכה עד בלי די . כאחת שהייתה רשומה בכל מיני אתרים: אמנם פתחתי דלתות לכל. אבל רק בשליש גן עדן, מצאתי את מי שנכנס לליבי בשקט..".

"מכיר מעל חמש זוגות שהתחתנו דרך שליש וזה זוגות לפני חמש שנים, אין מה לעשות שליש הוא אופציה גדולה לחתונה , כמעט כולם שם", כתב מיקו זוהר על היכרות אישית ומרגשת עם חמישה זוגות שהתחתנו דרך 'שליש גן עדן' ו"צודקת בכל מילה. התמדה זו המילה הכי נכונה! אני ובעלי ניסינו בכל דרך אפשרית , נתנו אינסוף הזדמנויות ולא ויתרנו! בסופו של דבר ב"ה זכינו להכיר דרך שליש גן עדן..!" - כתבה מירי גונן שהוסיפה בסוף קריאה חמה לכל המחפשים והמחפשות באשם הם שם וכתבה: "אל תתפשרו לעולם, אל תתייאשו ואל תרימו ידיים!!".

אהבתם את המסר? נשמח אם תשתפו :)

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

כשאשת התקשורת, העיתונאית והסופרת אמילי עמרוסי התגרשה, היא סירבה לקרוא לעצמה גרושה, מבחינתה היא הייתה פשוט 'בין בעלים'. בפוסט מרגש שפרסמה בפייסבוק הסבירה עמרוסי כי המילים הללו היו מבחינתה הכוח המניע לעבר הסתערות למציאת זוגיות חדשה, זו שברוך ה' הגיעה בסופו של דבר.

בפוסט שפרסמה פנתה אמילי עמרוסי בכישרונה היחודי אל הרווקים, הרווקות, הגרושים, הגרושים והאלמנים והאלמנות ופירטה צעד אחר צעד איך כדאי להתכוונן ולמצוא זוגיות בעולם הווירטואלי שבו אנחנו חיים.

בין הטיפים החשובים כתבה על חשיבות האמונה במציאת הזוגיות, על היכולת לא לפסול בקלות על דברים שהם פחות משמעותיים ובעיקר בעיקר על הצורך לשמור על מיקוד, לא להתפזר ולפרסם את עצמך בקבוצות פייסבוק שונות, להעלות פוסטים על ברשת החברתית על רווקים ולייחל לטוב, אלא לקחת את הגורל בשתי ידיים ולמקד אותו.

*הפוסט המיוחד של אמילי עמרוסי, 24/10/21 13:05
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

אמת ויציב אחלה אתר...

! דווח למנהל האתר

כל הכבוד,נכון מאד,ועדין המסע לא פשוט...

! דווח למנהל האתר