הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי >

אני רווק בן 47 ואני בבעיה!

לפני חצי שנה הכרתי מישהי בת 38 שמבחינתי עונה לי כמעט על כל הקריטריונים החשובים באמת שלי, רק מה, יש כל מיני דברים שמפריעים לי בה. אני מרגיש מתוסכל ואובד עצות ולא יודע מה לעשות?
אור אלון | פורסם: 15/02/21 11:29

אני רווק בן 47 ואני בבעיה:

לפני חצי שנה הכרתי מישהי בת 38 שמבחינתי עונה לי כמעט על כל הקריטריונים החשובים באמת שלי, רק מה, יש כל מיני דברים שמפריעים לי בה. אני מרגיש מתוסכל ואובד עצות ולא יודע מה לעשות?

האם אחרי חצי שנה לוותר ולהגיד לה שזה לא ילך כי אולי עם הבחורה הבאה זה יהיה יותר מדויק או שאני צריך לקפוץ למים כי אין באמת את הבחורה הבאה. יצויין שיצאתי עם יותר מ300 בחורות במהלך חיי ושאני כבר מבולבל מאוד:

אני יודע שיש בחוץ אלפי בנות ושבטוח אחת מהם תתאים לי....אני רק לא יודע מי זו האחת הזו, כי כל פעם שאני יוצא עם מישהי, אני מוותר בגלל שאולי יש אחת שתתאים לי יותר... אני מרגיש שאני צריך כאן קריאת כיוון רצינית.

>> לחצו כאן לשיחה המלאה עם אור אלון - על רווקים, רווקות ומה שמפריד ביניהם (ובין החופה)..

תשובה:

אם רווק בן 27 היה מגיע אלי ואומר לי שהוא הכיר מישהי שעונה לו כמעט על כל הקריטריונים החשובים באמת, הייתי אומר לו: מה יש לחשוב על זה בכלל? לך על זה!

רוב האנשים לא זוכים כל חייהם להכיר מישהו שעונה להם על מירב הקריטריונים החשובים להם. זו זכות אדירה בכלל להגיע למצב שיש מישהו או מישהי שעונים לקריטריונים האלה- ושממש זכינו להכיר אותם, ועוד לצאת איתם חצי שנה!!!

אלא מה הבעיה? שיש לנו דברים שמפריעים לנו. תמיד יש. תמיד יהיו. אם אנחנו לא רואים אותם עכשיו- אל דאגה, תראו בהמשך. אז מה?גם לצד השני, תהיו בטוחים בזה, יש – או יהיו- דברים שמפריעים לו או לה בנו! אולי הם לא אומרים לנו את זה. אולי הם לא רואים את זה עדיין. אבל זה שם.תמיד המבחן יהיה – האם יש שם את הדברים שבאמת חשובים לי? לפחות את החשוב ביותר. וכמובן- אם טוב לנו יחד, שזה הכי חשוב.

אלו הדברים שהייתי אומר לרווק בן 27.

לרווק בן 47 הייתי מוסיף- הניסיון שלך מוכיח שהאחת הזאת לא תגיע. אם היא לא הגיעה עד עכשיו, היא כנראה לא קיימת. אני יודע כמה קל להאמין שמעבר לפינה מסתתרת האישה המושלמת, אבל זו סתם פנטזיה. זוגיות מבוססת על חיבור בין שני אנשים לא מושלמים. זה כל היופי שם.

>> לחצו כאן לתכנית הליווי הייחודית של אור אלון שתלמד אתכם איך לייצר זוגיות טובה בקלות ובמהירות

חבל לבזבז עוד זמן יקר של התחבטויות, התלבטויות והמון לילות של בדידות, כשיש לך מישהי טובה, שיש בה את כל הדברים שחשובים לך, ושיחד תוכלו להיסב כל כך הרבה אושר, שמחה ונחת אחד לשניה.

קדימה, לך על זה!

בהצלחה!

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אני רווק בן 47 ואני בבעיה:

האם אחרי חצי שנה לוותר ולהגיד לה שזה לא ילך כי אולי עם הבחורה הבאה זה יהיה יותר מדויק או שאני צריך לקפוץ למים כי אין באמת את הבחורה הבאה. יצויין שיצאתי עם יותר מ300 בחורות במהלך חיי ושאני כבר מבולבל מאוד:

אני יודע שיש בחוץ אלפי בנות ושבטוח אחת מהם תתאים לי....אני רק לא יודע מי זו האחת הזו, כי כל פעם שאני יוצא עם מישהי, אני מוותר בגלל שאולי יש אחת שתתאים לי יותר... אני מרגיש שאני צריך כאן קריאת כיוון רצינית.

>> לחצו כאן לשיחה המלאה עם אור אלון - על רווקים, רווקות ומה שמפריד ביניהם (ובין החופה)..

אור אלון, 15/02/21 11:29
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

בכל בחורה שתכיר יהיו דברים שתאהב יותר ותאהב פחות.אתה צריך לשבת עם עצמך ולחשוב אם אתה מוותר עליה...אתה חושב שתכיר משהי שתתאים לך?או שזה דמיונות שיש בראש...

! דווח למנהל האתר

תציע לה נישואים חבר... ⁦☺️⁩ויפה שעה אחת קודם!

הגיע הזמן להבין שהחיים הם לא הוליווד ידינו היקר .. 

בהצלחה!!

! דווח למנהל האתר

כן...למרות שיש מגוון של נשים...וזה מבלבל..תלך על זה..ובע"ה תראה ברכה..אמן ואמן.

! דווח למנהל האתר

תציע לה נישואים והכל יהיה בסדר

! דווח למנהל האתר

אור אלון זה לא בעלה של ציפי חוטובלי? 

! דווח למנהל האתר

אין מושלם בהצלחה

! דווח למנהל האתר

אין מה לעשות בחיים צריך ויתור הדדי   בלי ויתור אי אפשר להצליח

! דווח למנהל האתר