כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי >

להגיע באתר הכרויות לאדם הנכון ומהר!

כל מבקר באתר הכרויות יודע, שאם אדם נכנס לאתר הכרויות ולא יודע ברמת וודאות גבוה מה הוא מחפש. באופי, באישיות, ברמה הדתית, בסגנון החיים וכו', יקרו לו שתי תופעות שכל אחת מהן מרחיקה אותו מהחתונה שלו שנות אור..
אלי גרון – יועץ זוגי, ומאמן אישי לחתונה | פורסם: 28/01/21 12:29

כיצד להגיע באתר הכרויות לאדם הנכון, ומהר

כל מבקר באתר הכרויות יודע, שאם אדם נכנס לאתר הכרויות ולא יודע ברמת וודאות גבוה מה הוא מחפש. באופי, באישיות, ברמה הדתית, בסגנון החיים וכו', יקרו לו שתי תופעות שכל אחת מהן מרחיקה אותו מהחתונה שלו שנות אור.

לחצו כאן להצטרפות בחינם לוובינר  להגיע לחתנה בפחות משנה

התופעה הראשונה

החיפוש יהיה מרוכז בעיקר בתמונות, דבר שיהפוך את המראה לעיקר, כך החיפוש יהיה חיפוש דל של שבריר חיוך, גוון שער מדויק יותר, או מבט בעיניים שכביכול אומר לי הכל.  וכאשר זו הסיבה שלי לשלוח הודעה "אולי תרצי להיפגש". הדבר הופך להיות מטרד לנשים רבות.

כמובן שדרך חיפוש זו, היא חיפוש ללא תוחלת, שהתעלמות מהפניה שלי רבה על התשובות החיוביות שאקבל ובצדק.  משום שאם לא דייקתי בנתונים שלי מול הנתונים של הבחורה. למה שהיא תענה להודעה שלי? הפרש שנים גדול מדי, פערים בהשקפה, ברמה הדתית, או בכל פרמטר התאמה אחר. הם נתונים שגם אם אני מאוד רוצה להיפגש עם פלונית בגלל המראה שלה. עדיין הנתונים האובייקטיבים ישמשו כחציצה בינינו. כך אמצא את עצמי שולח הודעות רבות מספור, ובסופו של יום רוטן למה הן לא עונות לי? למרות שהן לא ענו כי פשוט לא פנה אליהן האדם המתאים להן.

דבר נוסף, גם אם אצא לדייט עם יפיפיה שתסכים להיפגש איתי, בדייטים אתחיל להתמודד עם הפערים בינינו שדילגתי עליהם באתר ההכרויות. אם יסתבר שאכן הפערים קטנים בינינו וניתן לקיים את הקשר – זכיתי. אך ברוב המקרים אם הדגש הוא על המראה, והנתונים הפכו להיות דבר טפל. כנראה שהקשר לא מתאים. וגם אם אעשה שמניות באוויר (או בעומק האדמה) על מנת להתאים את עצמי לבחורה. הדבר עשוי לשמש  לרעתי. משום שהסיכוי שלי להיפסל על ידה הרבה יותר גבוה. או במקרה הגרוע יותר אם זה יצליח, הדבר יגרום שאתחתן חלילה עם בחורה שלא מתאימה לי.

התופעה השניה

אם באפשרות הראשונה אני כותב הודעות רבות ללא מענה, וכן יוצא להרבה דייטים שנופלים מחוסר התאמה לאורך זמן. באפשרות השניה אני יוצא למעט דייטים, משום שאני מחפש את האישה הספציפית המתאימה לי. שהרי אני לא רוצה לצאת לסתם דייטים ולכלות את זמני לשווא. כך אני מגיע בסופו של יום (מתיש) לטענה השגויה שאתרי הכרויות הם בזבוז זמן אחד גדול, שחבל לי על הכסף שהשקעתי במנוי, וזו לא הדרך להגיע לחתונה. מה שגורם לי לצאת להפסקה (מיותרת) מאתר ההכרויות, ובפועל לדחות את החתונה שלי בעוד חצי שנה עד שנה, לפחות!!!

הפתרון – כיצד להגיע לאדם הנכון, ומהר 

שלב א : עלי להפסיק לשאול את עצמי מה אני מחפש, ולהתחיל לשאול את עצמי, מי תחפש בחור כמוני ? שהרי אני מעדיף לשלוח הודעות באתר לבחורה שמחפשת בחור כמוני. ואני מעדיף שלא לשלוח הודעות, לבחורות שלא מחפשות בחור כמוני. ולבזבז את זמני לשווא בציפייה לקבל תשובה מבחורה שלא מחפשת אותי.

שלב ב :  לאחר שאני מאתר את הקבוצה הנכונה המתאימה לי, עלי להיפתח עד כמה שאני יכול. עלי לקבל את מה שה' מזמן לי בתוך קבוצה זו. אחרת אני יכול ליפול עוד פעם לאפשרות של לחפש את האדם הספציפי המתאים לי. חיפוש ללא אפשרות להגיע לחתונה, כפי שנכתב לעיל.

ככול שאתמודד באופן אמיתי יותר (בלי לעשות לעצמי הנחות מיותרות)  עם שאלת "מי יחפש אדם כמוני" כך אדע להיפגש באופן הנכון יותר עם הקבוצה באוכלוסיה המחפשת אותי לכתחילה. מתוך כך, הדייטים שלי יהיו יותר ממוקדים, יעילים, וגם החתונה שלי תגיע הרבה יותר מהר, ללא כל הדייטים המיותרים והמפוספסים בדרך לכתחילה.

רוצה לדעת עוד ? רוצה לדעת לעשות את זה נכון ולהגיע לחתונה שלך בחצי שנה עד שנה בלבד בעזרת השם

לחצו כאן להצטרפות בחינם לוויבנר  להגיע לחתנה בפחות משנה

לחצו ואשמח לתת לך בחינם את הדרך להגיע לחתונה שלך בקרוב.

אלי גרון – יועץ זוגי, ומאמן אישי לחתונה

ביה"ס לזוגיות בואי כלה

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

כיצד להגיע באתר הכרויות לאדם הנכון, ומהר

כל מבקר באתר הכרויות יודע, שאם אדם נכנס לאתר הכרויות ולא יודע ברמת וודאות גבוה מה הוא מחפש. באופי, באישיות, ברמה הדתית, בסגנון החיים וכו', יקרו לו שתי תופעות שכל אחת מהן מרחיקה אותו מהחתונה שלו שנות אור.

לחצו כאן להצטרפות בחינם לוובינר  להגיע לחתנה בפחות משנה

התופעה הראשונה

החיפוש יהיה מרוכז בעיקר בתמונות, דבר שיהפוך את המראה לעיקר, כך החיפוש יהיה חיפוש דל של שבריר חיוך, גוון שער מדויק יותר, או מבט בעיניים שכביכול אומר לי הכל.  וכאשר זו הסיבה שלי לשלוח הודעה "אולי תרצי להיפגש". הדבר הופך להיות מטרד לנשים רבות.

כמובן שדרך חיפוש זו, היא חיפוש ללא תוחלת, שהתעלמות מהפניה שלי רבה על התשובות החיוביות שאקבל ובצדק.  משום שאם לא דייקתי בנתונים שלי מול הנתונים של הבחורה. למה שהיא תענה להודעה שלי? הפרש שנים גדול מדי, פערים בהשקפה, ברמה הדתית, או בכל פרמטר התאמה אחר. הם נתונים שגם אם אני מאוד רוצה להיפגש עם פלונית בגלל המראה שלה. עדיין הנתונים האובייקטיבים ישמשו כחציצה בינינו. כך אמצא את עצמי שולח הודעות רבות מספור, ובסופו של יום רוטן למה הן לא עונות לי? למרות שהן לא ענו כי פשוט לא פנה אליהן האדם המתאים להן.

דבר נוסף, גם אם אצא לדייט עם יפיפיה שתסכים להיפגש איתי, בדייטים אתחיל להתמודד עם הפערים בינינו שדילגתי עליהם באתר ההכרויות. אם יסתבר שאכן הפערים קטנים בינינו וניתן לקיים את הקשר – זכיתי. אך ברוב המקרים אם הדגש הוא על המראה, והנתונים הפכו להיות דבר טפל. כנראה שהקשר לא מתאים. וגם אם אעשה שמניות באוויר (או בעומק האדמה) על מנת להתאים את עצמי לבחורה. הדבר עשוי לשמש  לרעתי. משום שהסיכוי שלי להיפסל על ידה הרבה יותר גבוה. או במקרה הגרוע יותר אם זה יצליח, הדבר יגרום שאתחתן חלילה עם בחורה שלא מתאימה לי.

אלי גרון – יועץ זוגי, ומאמן אישי לחתונה, 28/01/21 12:29
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

עדיין אין תגובות.