כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי >

להיות מאושרת בזוגיות!

דן טימור לכבוד הוצאת ספר החדש "להיות מאושרת בזוגיות" הגיע אלינו לראיון וענה על השאלות  שהכי עניינו אותנו בקשר ליצירת זוגיות מנקודת מבטו של אדם שחוקר את עולם מציאת הזוגיות ושליווה כבר מאות נשים לזוגיות מאושרת ולהקמת משפחה.
סקירה: דן טימור | פורסם: 23/11/20 11:45

דן טימור לכבוד הוצאת ספר החדש "להיות מאושרת בזוגיות" הגיע אלינו לראיון וענה על השאלות שהכי עניינו אותנו בקשר ליצירת זוגיות מנקודת מבטו של אדם שחוקר את עולם מציאת הזוגיות ושליווה כבר מאות נשים לזוגיות מאושרת ולהקמת משפחה.

להזמנת הספר לחצו כאן -> 

1.  מה הטיפ שלך כדי לעבור מהעולם הווירטואלי לטלפון ? (בלי להתברבר יותר מידיי בהתכתבות)

המטרה של העולם הווירטואלי היא ליצור את החיבור הראשון בין אנשים וזהו. התכתבויות בשום מדיה דיגיטאלית אינה יכולה לייצר קרבה או משיכה שתחזיק הרבה זמן. לכן אני ממליץ אחרי 3-4 התכתבויות לשמור על המומנטום ולהגיד לצד השני: הנה הטלפון שלי, אני אהבה זמינה בסביבות 20:00 היום בערב, זו שעה שטוב לך שנדבר בה?

הרעיון הוא להיות ברורים שאנחנו מעדיפים שיחת טלפון ולהיות ספציפיים לגבי מתי הכי יהיה לנו נוח לדבר...

לגברים אני ממליץ לבקש את המספר ולהגיד : אם אתקשר בשעה X זה יהיה לך נוח?

יש משהו טוב ובריא לבניית הקשר בלחכות ובציפייה הזו לשיחת הטלפון...

הנה סיפור של הילה (28) שהיתה מאומנת שלי וסיפרה לי שהיא הכירה את בעלה באתר שלכם, שליש גן עדן. היא סיפרה לי שלאחר תקופה שיצאה לדייטים, ואחרי שלל הודעות שכתבה וקיבלה באתרי הכרויות, הגיעה אליה הודעה מבחור חמוד, ושם זה התחיל. "עשינו שיחת הכרות קצרה ולא רציתי לבזבז את הזמן, תמיד האמנתי שההכרות האמיתית מתחילה בטלפון ושיחה, ולא רק בהתכתבות. אז ביקשתי שנעבור לטלפון."

בדיעבד סיפרה לי הילה שהמעבר המהיר הזה היה מאד מוערך עבור בעלה "הוא ראה בי כבחורה רצינית שרוצה את הקשר," ככה הוא אמר לי.

2.  אילו פרטים כדאי לכתוב בפרופיל בשביל לקבל פניות מתאימות?

המטרה של אתר הכרויות כמו שאמרתי מקודם היא ליצור את החיבור הראשון. לכן מה שהכי חשוב להעביר באתר הכרויות זה את האנרגיה שאת רוצה למשוך לחיים שלך. אם את רוצה גבר אנרגטי, תשאלי את עצמך, האם הפרופיל שלי מעביר את התדר הזה? את יכולה גם לשאול כמה ידידים ולקבל דעה חיצונית.

האנרגיה תעבור בתמונות צבעוניות ונקיות שלך ותעבור בטקסט של הפרופיל שהוא מראה את מי שאת.

אני ממליץ שהפרופיל יספר סיפור מסוים על מי שאת, אבל לא את כל הסיפור, שישאיר טעם של עוד.

3.  מה תגיד לנשים שחוששות לפנות לגברים כי 'זה לא הכי מקובל'?

שאלה טובה. אני הייתי אומר שאנחנו כבר עמוק בתוך המאה העשרים ואחת. אנחנו בעולם שבו מי שנשאר עם "מה שמקובל" נשאר מאחור ויותר מזה. בקורסים שאני מעביר, אני מזמין גם גברים למפגשי סימולציות ולפאנל שאלות ותשובות. השאלה הזו נשאלת בכל פאנל ואת יודעת מה התשובה?

פה אחד כל הגברים אומרים: שזה מחמיא להם ושזה מוסיף נקודות לאותה אחת שפנתה אליהם.

4.  מה המקרה הכי מורכב שפגשת בו באישה שחיפשה זוגיות - ומה היתה נקודת הפריצה?

אני לא יודע אם יש מקרה יותר מורכב מאחר. זוגיות זה עסק שהוא מורכב ופשוט כאחד עבור כולם.

היה לי מקרה של בחורה שלא עברה דייט ראשון. כשחקרנו את הנושא לעומק עלה שיש לה סוכרת נעורים ושהיא מפחדת שזה ישפיע לה על הקשר. היא חששה לשתף בזה גברים שהיא פוגשת ותמיד שאלה את עצמה מתי הרגע המתאים. ההסתרה הזו גרמה לה "לא להיות מי שהיא" בדייטים ועצרה את התקשורת שלה.

נקודת הפריצה אצלה היתה כשהצעתי לה לנסות לשתף על ההתחלה את הגברים איתם היא נפגשה בנקודת החולשה הזו שלה, כפי שהיא תפסה אותה. התוצאות היו מהירות. לאף אחד זה לא הפריע והדבר המדהים היה שהיא הרגישה לראשונה משוחררת בדייטים שלה.

5.  מה גרם לך לרצות לעזור דווקא לנשים ולא לגברים בני מינך ?

בתהליך יצירת הזוגיות שאני עברתי אימנו אותי הרבה מאמנים גברים וגם מאמנות נשים. כולם היו מעולים ותרמו לי המון. אבל דווקא הנשים נתנו לי משהו שהגברים לא יכלו לתת לי, וזה את נקודת המבט הנשית על עולם ההיכרויות וכך הן גישרו עבורי פעמים רבות בדילמות שהיו לי מול נשים איתן נפגשתי. באחד המקרים המשמעותיים שיחה שהיתה לי עם יעל, שאימנה אותי בתקופה שבה הכרתי את אורטל אשתי, שיחה שממש הצילה לי את ראשית הקשר עם אורטל.

6.  מה היתה נקודת השבירה שלך בחיפוש הזוגיות ואיך קמת ממנה ?

נקודה אחת :) היו לי הרבה נקודות שבירה. כל כמה חודשים ליתר דיוק. אני זוכר נקודת שבירה משמעותית שהיתה לי. אחרי שנתיים של קורסים ואימונים בלתי פוסקים ביצירת זוגיות, עדיין לא היתה לי חברה. הרגע הזה שבו קלטתי את חוסר ההתקדמות שלי (למראית עין) שבר אותי ממש וכמעט והרמתי ידיים. אמרתי לעצמי שלי זה כבר לא יקרה, שאני מקרה אבוד. הלכתי ברוב ייאוש לשתות קפה בשדרות רוטשילד ובעודי שותה קפה, אני מתחיל לדבר עם גבר נחמד שישב לידי. הוא סיפר לי על קורס אימון משמעותי שהוא עשה ובעקבות השיחה הזו נרשמתי לעוד קורס שבסופו הכרתי את אורטל. בגדול בכל פעם שהיה לי משבר, פשוט למדתי משהו חדש שנתן לי תקווה ואמונה שזה עוד אפשרי לי, עד שזה באמת קרה.

7.  יש כל כך הרבה ספרים על זוגיות, למה דווקא שלך ?

יש המון ספרים מעולים על זוגיות. הספר "להיות מאושרת בזוגיות" אינו "עוד ספר", הספר מיועד לנשים בימינו שרוצות ליצור זוגיות ומחפשות שיטה יישומית שנבדקה ושתעזור להן לעשות את זה. הערך הגדול שהספר מביא הינו, שהוא מהווה ממש תהליך ליווי שלם ליצירת זוגיות מאושרת והוא מביא המון סיפורי מקרה של נשים שהתקשו ושהצליחו לבסוף לייצר זוגיות מדהימה. "להיות מאושרת בזוגיות" מלווה גם באפליקציה מיוחדת שמכילה סרטונים ומאמרי עומק שיעזרו לקוראת בדרך שלה ליצירת הזוגיות שהיא רוצה. אחד הדברים שאני ראיתי שהכי חסרים היו לי בספרים, זה סיפורי השראה על הצלחות. מסיבה זו הספר מקושט בהמון סיפורי השראה של מתאמנות שלי שהתמודדו עם אתגרים והרשו לי לספר איך הן צלחו אותם. התגובות על הספר מרגשות אותי מאוד.

8. ספר זה כמו ללדת תינוק, מרגש אותך להיות אישה ? ( סתם:-) )

זה מאד מרגש אותי להוציא את הספר לאור. בעיקר הרגע הזה שהספר הגיע אלינו בפעם הראשונה. השליח בדיוק יצא מהמעלית ואז אני וארבל ושיר, הילדים שלי, רצנו אליו וקפצנו עליו. הוא לא הבין את ההתרגשות אבל עבורנו זה היה כמו לקבל בן בית נוסף. עכשיו צריך למצוא מקום קבע לארגזי הספרים שבבית :)

ספר זה הגשמת חלום עבורי. תמיד חשבתי שזה מדהים לעזור לאנשים על ידי המילה הכתובה, זו אומנות שאני מתרגש שאני לוקח בה חלק ומוקיר תודה על כל רגע בחיי ועל כל הודעה שאני מקבל מאחת הקוראות של הספר שרושמת לי כמה הספר עוזר לה ומשפיע לטובה על חיי האהבה שלה.

להזמנת הספר לחצו כאן -> 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

דן טימור לכבוד הוצאת ספר החדש "להיות מאושרת בזוגיות" הגיע אלינו לראיון וענה על השאלות שהכי עניינו אותנו בקשר ליצירת זוגיות מנקודת מבטו של אדם שחוקר את עולם מציאת הזוגיות ושליווה כבר מאות נשים לזוגיות מאושרת ולהקמת משפחה.

להזמנת הספר לחצו כאן -> 

1.  מה הטיפ שלך כדי לעבור מהעולם הווירטואלי לטלפון ? (בלי להתברבר יותר מידיי בהתכתבות)

המטרה של העולם הווירטואלי היא ליצור את החיבור הראשון בין אנשים וזהו. התכתבויות בשום מדיה דיגיטאלית אינה יכולה לייצר קרבה או משיכה שתחזיק הרבה זמן. לכן אני ממליץ אחרי 3-4 התכתבויות לשמור על המומנטום ולהגיד לצד השני: הנה הטלפון שלי, אני אהבה זמינה בסביבות 20:00 היום בערב, זו שעה שטוב לך שנדבר בה?

הרעיון הוא להיות ברורים שאנחנו מעדיפים שיחת טלפון ולהיות ספציפיים לגבי מתי הכי יהיה לנו נוח לדבר...

לגברים אני ממליץ לבקש את המספר ולהגיד : אם אתקשר בשעה X זה יהיה לך נוח?

יש משהו טוב ובריא לבניית הקשר בלחכות ובציפייה הזו לשיחת הטלפון...

הנה סיפור של הילה (28) שהיתה מאומנת שלי וסיפרה לי שהיא הכירה את בעלה באתר שלכם, שליש גן עדן. היא סיפרה לי שלאחר תקופה שיצאה לדייטים, ואחרי שלל הודעות שכתבה וקיבלה באתרי הכרויות, הגיעה אליה הודעה מבחור חמוד, ושם זה התחיל. "עשינו שיחת הכרות קצרה ולא רציתי לבזבז את הזמן, תמיד האמנתי שההכרות האמיתית מתחילה בטלפון ושיחה, ולא רק בהתכתבות. אז ביקשתי שנעבור לטלפון."

בדיעבד סיפרה לי הילה שהמעבר המהיר הזה היה מאד מוערך עבור בעלה "הוא ראה בי כבחורה רצינית שרוצה את הקשר," ככה הוא אמר לי.

סקירה: דן טימור, 23/11/20 11:45
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

קניתי, קראתי וממליצה מאוד.

ספר פרקטי ויעיל. בהצלחה לכולם במציאת הזיווג

! דווח למנהל האתר